• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

co kupić mężowi na rocznicę ślubu Dodaj do ulubionych

• 13.09.07, 09:51
    witam, dziś mamy z mężem 4 rocznicę ślubu a ja nie wiem co kupić mojemu mężowi
    :( Poradźcie coś, macie jakieś pomysły????
    Zaawansowany formularz
    • Gość: pyz IP: 213.135.35.* 13.09.07, 10:01
      Jeżeli Twe stosunki z mężem są tak zażyłe, że nie wiesz nawet co mu kupić na
      rocznicę ślubu, to po co ją w ogóle świętować?
      • 13.09.07, 10:17
        jak masz głupio pisać to lepiej się nie odzywać!!!!!! skoro ktoś pisze to
        znaczy ze prosi o pomoc, poradę i nie oczekuje głupich tekstów od płytkich
        ludzi. BEZ KOMENTARZA
        • Gość: Hmm IP: *.4web.pl 13.09.07, 15:03
          A ty dziecinko nie rozumiesz, że to jest właśnie porada, której
          potrzebujesz? Źle jest w twoim małżeństwie, skoro musisz prosić o
          pomoc obcych ludzi co kupić mężowi! I zamiast się obrażać zastanów
          się jak to naprawić, bo w przeciwnym razie wkrótce zostaniesz
          rozwódką.
          • Gość: wróżka IP: *.range81-157.btcentralplus.com 11.08.09, 20:00
            czy jesteś kobietą po przejściach?
          • Gość: gość IP: 80.50.139.* 15.02.11, 12:00
            wiesz co to chyba nie zawsze tak wygląda, ja też jestem prawie 5 lat po ślubie, mój maż dzisiaj się obronił i nie mam pomysłu co mu kupić. a nie dla tego ze źle w naszym małżeństwie, czy dal tego ze go nie znam ale dla tego ze w ciągu tych 5 lat spełniłam wszystkie jego marzenia-nawet mi to powiedział ostatnio. Że ma wszytsko, na każdą okazje urodziny, święta, walentynki dzień mężczyzny, rocznice ślubu kupowałam mu to o czy wiedziałam ze marzy, bo usłyszałam jak komuś mówi albo zauważyłam ze to w necie ogląda. Teraz pewnie kupie mu KOLEJNE spinki do mankietu bo bardzo lubi... a na rocznice ślubu dostanie prezent o którym marzy od dawna-drugie dziecko ;) ale i tak nie wiem co mu kupić :D
            nie zawsze to wygląda tak jak niektórzy myślą. niektórzy faceci mówią wprost swoim kobieta o czym marzą a niektórzy nie,a ja miałam łatwo an początku, a to nawigacja, nowy tel, radio cb, aparat, marynarki sztruksowe do kolekcji,<ma już 6-bo uwielbia > spinki do mankietów, sprzęt do grania, jakieś mikrofony... ale pomysły się kończą ;)
            no ale według ciebie to nasze małżeństwo się kończy skoro szukam pomysłów w necie....
          • Gość: gosc 36 IP: *.stargard.mm.pl 23.10.12, 20:36
            MYsle ze masz problem ze soba, prosic o rade to nie znaczy miec problemy malzenskie,ja tez mam niedlugo rocznice slubu, i tez sie zastanawiam co kupic lub tez zamowic dla meza na ta rocznice wyjatkowego, tez mam z tym problem, ale to nie znaczy ze zaraz trzeba miec problemy malzenskie!!!!!!!!!!!!!!!!Kochamy sie szanujemy, i chcemy sie zaskakiwac pozytywnie czyms nowym, co nas bedzie cieszylo........zeby ten kazdy dzien rocznicy naszej byl niezapomnianym..........mylisz sie obrazajac i oceniajac innych po slowach,nie wiem, moze oceniasz tak negatywnie ludzi biorac przyklad od samej siebie?!!!!!!!!pozdrawiam.....
        • Gość: Artur Przezywacz IP: 195.69.82.* 13.08.09, 18:47
          > jak masz głupio pisać to lepiej się nie odzywać!!!!!! skoro ktoś
          pisze to
          znaczy ze prosi o pomoc, poradę i nie oczekuje głupich tekstów od
          płytkich
          ludzi.

ehe

> BEZ KOMENTARZA

A ten belkot powyzej to co jest jak nie komentarz, poskramiaczu
          elokwencji?
        • Gość: helena IP: *.spray.net.pl 26.12.10, 12:42
          podzielam bardzo mądre spostrzeżenie
    • 13.09.07, 11:15
      wiesz,ostatnio widzialam taka fajna strone toysforboys czy cos takiego.pogrzeb
      tam sa specjalne dzialy,np prezenty dla niego. ostatnio widzialam cos fajnego
      np. samochłodzący sie kufel do piwa, sa i droższe prezenty- oczywiscie bardziej
      wymyslne,ale to kwestia gustu. Powodzenia ;)
    • Gość: leila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.07, 11:39
      4 rocznica slubu to rocznica kwiatowa. Trzeba kupic cos z motywem kwiatka:) to podobno przynosi szczescie;p
    • Gość: kali IP: *.ztpnet.pl 13.09.07, 14:10
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: xyz IP: *.chello.pl 13.09.07, 14:45
        fajne, kupe se
        • Gość: kali IP: *.ztpnet.pl 13.09.07, 16:09
          > fajne, kupe se

Zrob.
          • Gość: xyz IP: *.chello.pl 13.09.07, 19:28
            nie umiem
    • Gość: Hmm IP: *.4web.pl 13.09.07, 15:00
      Zdaje się, że powinnaś mu wręczyć pozew o rozwód. Skoro nie wiesz co
      mu kupić w prezencie to nie nadajesz się na jego żonę.
      • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.14, 12:43
        Skoro weszłaś na ten profil to też miałaś jakiś powód. Wyjdź z niego bo nie pasujesz do osób, które tu piszą ze sobą.
        Wejdź na profil "zamknięta w sobie.pl" :D
    • 13.09.07, 19:39
      faktycznie, pytac obych ludzi na forum o prezent dla swojego meza to
      lekka zenada. nie ma znaczenia czy to rocznica slubu, urodziny czy
      co tam. to jest w koncu Twoj mąż, to Ty powinnas wiedziec jakie ma
      pasje, hobby, co lubi, czego nie, co juz ma i o czym marzy.

--
      *nihilizm cynizm sarkazm orgazm*
      • 13.09.07, 20:11
        "lekka żenada" - to bardzo delikatne okreslenie :))))
        --
        Złap robaczka...;)
        • 13.09.07, 20:48
          może nie tyle żenujące co bezsensowne:) A swoją drogą, takie prezenty to się
          chyba ciut wcześniej planuje niż w dzień rocznicy, prawda?:)
          • Gość: Amanda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.08, 17:04
            Mnie zastanawia jedno, po co odpisujecie jeśli nie macie porady NA TEMAT. Jeśli
            ktoś spytałby się jaka karma jest najlepsza dla młodych kociąt to na pewno nie
            odpisywałabym, bo po co?

Gdzieś był wątek co kupić na 40 urodziny męża. Tam obyło się bez żadnych
            wrzutek, tylko podano normalne odpowiedzi "zegarek", "kurs spadochronowy". Można
            było się obejść bez całego portretu psychologicznego?
            • Gość: Amanda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.08, 22:29
              (...) jest najlepsza dla młodych kociąt to na pewno nie odpisywałabym, bo po co
              mam pisać nie na temat, skoro nic o tym nie wiem ?
            • Gość: Gosc IP: 213.155.182.* 02.09.08, 23:31
              tia bo tu sami idioci, i pewnie faceci bo tylko oni na takie żenujące pomysły
              mogą wpadać, albo panny ale bezkomentarza.. żal
    • Gość: Kris IP: *.chello.pl 13.09.07, 21:30
      Dopiero czwarta rocznica a Ty nie wiesz co kupić?;)
      • Gość: fox-f3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.08, 12:58
        Ludzie, uspokujcie się, ona zapytaa sie co mozna kupic a wy robicie
        z igły widły, może zeby było to cos orginalnego a nie badziewnego
        jak kufel do piwa-prosze :/
        • Gość: Kasia IP: *.range81-151.btcentralplus.com 16.04.11, 10:26
          Boze tak czytam te wasze komentarze i zastanawiam co kupic mojemu mezowi na 1 rocznice slubu...!!! To ze sie wchodzi na forum i szuka pomocy to nie znaczy ze sie nie zna meza.. poziom takiego typu wypowiedzi jest ponizej gimnazjum! Ludzie wyjadacze... jak juz raczycie sie odezwac to nie po to by pomóc ,ale dopieć poniżyć zdeptać! Co za naród!!!!!
    • Gość: vita-c IP: *.121.113.82.net.de.o2.com 20.08.08, 13:04
      dmuchana lale:)
    • Gość: Gosc IP: *.bredband.comhem.se 20.08.08, 17:28
      Na kazdym dziale to samo pytanie.Co dla meza na urodziny,na rocznice slubu na
      slub brata,cici, wujka itd.
      Czy Wy wszyscy co zadajecie to samo pytanie nie mozecie sie sami zastanowic co
      komu by sie podobalo na prezent?
      Przeciez obcy ludzie nie moga Wam odpowiadac na takie pytania bo przeciez nikt
      nie zna danej osoby.FORUM to nie wrozka i czarodziejka,ze odpowie na cos czego
      Wy sami nie wicie.Czlowika trzeba znac choc troche,aby mu dopasowac cos pod jego
      gust i zainteresowanie.
      Najlepiej zrob kolacje ze swicami i wykonaj taniec brzucha-zobaczysz bedzie
      zachwycony tym bardziej,ze pomylalas o tym w ostatniej sekundzie.
      • 25.08.08, 16:27
        Wejdż sobie na rudefood tam jest dużo interesujących pomysłów na prezenty. O jednym tylko pamietaj nie kupuj facetowi nic do ubrania ani zadnych kosmetyków, oni tego naprawde niecierpią!
    • 03.09.08, 11:16
      piekne :)

p.s. skoro rocznica jest dzisiaj, to chyba lekka spala, nawet jak znajdziesz cos
      fajnego w sieci to przesylka ekspresowa naprawde nie oznacza 5 godzin
      --
      "po ćwiartce dobrego alkoholu czuję się jak rzeźba"
      • Gość: zybi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.08, 10:55
        Wymasuj mu prostatę! Tak po prostu...hehe
        • Gość: ~~ IP: *.chello.pl 05.03.09, 11:05
          językiem...może "Jurek"coś doradzi...;-)

czytam tylko "Jurka"...;-)
      • Gość: Artur Przezywacz IP: 195.69.82.* 13.08.09, 18:48
        Nie dzisiaj, tylko 13 wrzesnia 2007, jelopie. Naucz sie czytac.
    • Gość: ryś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 09:48
      Mam 20tą rocznicę i zawsze to samo . to pomyś co dałaś na 3cią i
      załatwione!
    • 05.03.09, 11:40
      Skoro po 4 latach nadal nie znasz męża, to to równie dobry prezent
      jak każdy inny.

A kto wie, może akurat trafisz.

(wiem, że się powtarzam, ale to przerażające - ileś lat współnego
      życia, a ty go kompletnie nie znasz i nie wiesz z kim sypiasz...)

--
      Trzeźwy
      Naprawdę trzeźwy...
      • Gość: gocha IP: *.aster.pl 07.03.09, 23:54
        dobry pomysł kupię swojemu
      • Gość: Aśka IP: 89.174.66.* 27.06.09, 11:48
        Ale ludzie jesteście jacyś dziwni..też mam problem co kupić mężowi i to nie dlatego że mamy problemy w małżeństwie, ale dlatego, że chciałabym go zaskoczyć i kupić coś czego się nie spodziewa...wszelkie zegarki, biżuteria, sprzęty itp już ma i w większości dostał na ropcznice urodziny albo jakieś podobne okoliczności:) Na samochód mnie nie stać żeby mu sprezentować...wtedy by się dopiero zdziwił:) Więc można się poradzić NORMALNYCH ludzi co kupują na rocznice a tu lecą sępy z rozwodami i takimi tak...beznadziejni jesteście
        • 28.06.09, 16:44
          rzeczowa rada: kup mu kalesony i wyhaftuj np. "tyle jeszcze zim przed nami";)
      • Gość: eda IP: 94.254.230.* 26.06.10, 22:05
        idioto skończony wal się na ryj ty pustaku i reszta ktora się
        przypier.... dziewczyna się stara bo kocha męża a to pewnie
        samotniaki takie złośliwe albo ludzie po rozwodzie hehe
      • Gość: gośc IP: 80.50.139.* 15.02.11, 12:07
        iesz co to chyba nie zawsze tak wygląda, ja też jestem prawie 5 lat po ślubie, mój maż dzisiaj się obronił i nie mam pomysłu co mu kupić. a nie dla tego ze źle w naszym małżeństwie, czy dal tego ze go nie znam ale dla tego ze w ciągu tych 5 lat spełniłam wszystkie jego marzenia-nawet mi to powiedział ostatnio. Że ma wszytsko, na każdą okazje urodziny, święta, walentynki dzień mężczyzny, rocznice ślubu kupowałam mu to o czy wiedziałam ze marzy, bo usłyszałam jak komuś mówi albo zauważyłam ze to w necie ogląda. Teraz pewnie kupie mu KOLEJNE spinki do mankietu bo bardzo lubi... a na rocznice ślubu dostanie prezent o którym marzy od dawna-drugie dziecko ;) ale i tak nie wiem co mu kupić :D
        nie zawsze to wygląda tak jak niektórzy myślą. niektórzy faceci mówią wprost swoim kobieta o czym marzą a niektórzy nie,a ja miałam łatwo an początku, a to nawigacja, nowy tel, radio cb, aparat, marynarki sztruksowe do kolekcji,<ma już 6-bo uwielbia > spinki do mankietów, sprzęt do grania, jakieś mikrofony... ale pomysły się kończą ;)
        no ale według ciebie to nasze małżeństwo się kończy skoro szukam pomysłów w necie....
      • Gość: kociak IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.07.11, 23:57
        znam dobze menza bo co drubi dzien bzykam sie z nim bo to lubi wienc nie muw ze go nie znam a wszystko ma wienc nie wiem co kopic ok bielizne nowom to nie bo mam z 30 nawet nie kojazy za miałam jom na sobie . narka
    • 02.02.11, 10:59
      Myślę, że by uczcić rocznicę wspólnego bycia razem dobrze jest coś zrobić nietypowego. Ja jestem z prezentantami, które są jednocześnie przeżyciem generującym pozytywne emocji i wspomnienia, które na długo zachowają się w pamięci. Na przykład wyjazd nad morze, do jakiegoś spa jak na p[przykład Primavera w Jastrzębiej Górze. Relaksujące zabiegi, kolacja spacer po plaży :)
    • Gość: roch kowalski IP: 195.235.15.* 28.03.11, 14:33
      kupon na godzine w dobrej agencji w twoim miescie.
    • 04.05.11, 13:04
      Teraz już chyba mało która para robi sobie prezenty z okazji rocznicy:( Smutne to. Przeważnie królują kwiaty i dobre wino. A wydaje mi się,że przecież od czasu do czasu można się postarać. Mężczyźni przeważnie preferują praktyczne prezenty więc może coś w tym stylu www.magicznaplaneta.pl/dzial/komputery/kategoria/?id=196&prod=117952 ? Kto by nie chciał dostać coś takiego:)
    • Gość: kasia3453 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 08:46
      a ja zabrałam swojego ukochganego na weekend do krakowa - o niczym nie wiedział, więc miał świetną niespodziankę, zwłaszcza że zabukowałam super hotel, jedyny w krakowie z dwuosobowym jacuzzi :))))))))))))) Komorowski Luxury Guest Rooms, bardzo polecam, zrobcie cos oryginalnego!!!
      • Gość: kociak IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.07.11, 00:08
        dziewczyny kazdy facet lubi sex tylko nie taki co zasze robicie tylko taki szalony sex bez zadnych tam ze nie morzesz dojsc czy cos tam wemnie . icie do gin.. i albo całe miesionc brac albo raz tyko zresztom wieci to naj leprzy prezent i nie raz tylko ile da rady on
    • 13.07.11, 14:42
      Witaj.To zależy co razem lubicie robić.Najlepiej kup wczasy pod gruszą.Wówczas odpoczniecie od zgiełku cywilizacji na pięknej polskiej wsi.W gospodarstwie agroturystycznym.
    • 02.06.12, 12:54
      Proponuję mężowi piękną kryształową statuetkę z wygrawerowanymi dwoma serduszkami i osobistą dedykacją ZOBACZ ---> kliknij
    • 22.02.14, 23:27
      Tu masz milion pincset pomyslow: co-kupic-chlopakowi.blogspot.com/2014/02/pomysy-co-mozna-kupic-chopakowi-na.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.