Dodaj do ulubionych

zemsta na facecie?

15.04.08, 15:57
Szukam kobiet, które zemściły się w jakiś sposób na swoim partnerze,
po tym, jak zostały zdradzone. Jesli któraś z Pań zgodziłaby sie
opowiedzieć swoją historię będę bardzo wdzięczna. Proszę o kontakt
mailowy przez GoldenLine lub telefoniczny 0607172272. Jestem
dziennikarzem, gwarantuję anonimowość.

Edytor zaawansowany
  • Gość: marta IP: *.chello.pl 22.01.09, 10:58
    Ja sie zemściłam, ale nie na swoim facecie.. Chłopak wykorzystał mnie do swoich
    podstępnych gierek i tak to sprytnie zrobił, że ja głupia zakochałam się w nim i
    nie mogłam przestać o nim myśleć, po czym olał mnie (najpierw zaczął unikać,
    później w ogóle zero kontaktu). Postanowiłam, że się zemszczę, ale nie
    wiedziałam jeszcze jak, skoro już jestem na "przegranej pozycji", bo pokazałam
    mu swoje zainteresowanie nim. Musiałam zrobić tak, żeby to on zaczął myśleć o
    mnie:) Tak więc dałam mu 2 tygodnie od siebie odpocząć:) To ja sie nie
    odzywałam, unikałam wszelkiego kontaktu, gdy on sobie przypomniał o mnie i pisał
    na gg, zbywałam go. No i tak się stało, że zaczął się bardziej interesować (o co
    właśnie mi chodziło). Na początku zapytał, czy o coś się obraziłam, oczywiście
    powiedziałam, że przecież nie miałabym się o co obrazić, bo przecież nic mi nie
    zrobił.. Tak więc zaczął się zastanawiać, czy w ogóle jakoś odczułam jego brak i
    czy kiedykolwiek coś do niego czułam, czy też tak sobie pogrywałam jak on:)
    Zaczęły się częstsze podchody, często unikałam rozmów na gg pod pretekstem, że
    muszę iść i kiedy już wydawało się, że biedny chłopaczyna się zamartwia to ja
    przyspieszyłam trochę tempa i umówiłam się z nim:) Pierwsze spotkanie odwołałam
    w ostatniej chwili, ale na drugie przyszłam.. Już wiedziałam, że jest mną
    bardziej zainteresowany, bo zauważyłam, że im bardziej kobieta jest obojętna,
    tym bardziej mężczyzna chce czegoś. Na spotkaniu byłam słodka i milutka, ale nie
    pozwoliłam sie dotykać, a tym bardziej nie pozwoliłam sie zaprosić do niego. Po
    jakimś czasie to on się zakochał we mnie a ja go tym bardziej olewałam, bo mi
    już zupełnie przeszło. Złamałam mu serce i dopięłam swego:)
  • dania_86 22.01.09, 11:40
    zemsta (podejrzewam) wcale nie jest słodka, prędzej czy później spowoduje
    poczucie winy i będziesz się czuła z tym dużo gorzej
    czemu chcesz się mścić ?? widocznie dalej Ci zależy, nie lepiej zacząc
    układaćsobie zycie od początku ?? bez złych emocji, rozpamiętywania i bólu, to
    trudne, ale możliwe :) a poza tym nic tak nie boli jak IGNORANCJA i OBIJĘTNOŚĆ,
    to jest największa zemsta ;-) a Ty wtedy możesz być z siebie dumna bo zachowałaś
    się jak "kobieta z klasą" a nie rozgoryczona, opuszczona i żałosna... zastanów
    się :)
    ahh nie skomentuję faktu podawannia tel. komórkowego na forum :/ gg to jeszcze
    rozumiem, ale numer telefonu...GŁUPOTA
    --
    "Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć"
  • Gość: ANECZKA36 IP: 80.50.81.* 23.01.09, 10:58
    Chyba nie zrozumiałaś o co chodzi autorce postu! Ona nie chce się na
    nikim mścic,wyraźnie napisała,że jest dziennikarką i zapewne pisze o
    tym artykuł.A co do stwierdzenia,że nie skomentujesz faktu podania
    nr tel.na forum to właśnie to zrobiłaś (skomentowałaś!).
  • dania_86 02.02.09, 11:46
    Gość portalu: ANECZKA36 napisał(a):

A co do stwierdzenia,że nie skomentujesz faktu podania
    > nr tel.na forum to właśnie to zrobiłaś (skomentowałaś!).

wow :D naprawdę ??

moim zdaniem podanie numeru komórki w internecie to głupota i tyle, nie chciałam
    pisać, co o tym/o niej myślę, to wolałam napisać "bez komentarza" chciałam być
    po prostu grzeczna i tyle :)
    --
    "Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć"
  • Gość: Anka22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 16:04
    Kiedy dowiedziałam się że chłopak mnie zdradził, puściłam się (dosłownie) z jego
    najlepszym kolegą. Nie miałam satysfakcji w łóżku ale psychiczną tak.
    Robiłam to przez 2 miesiące co kilka dni jak suka w różny sposób i to mnie
    dopiero uspokoiło. Zresztą już nie jestem z tym chłopakiem co mnie zdradził.
  • dania_86 02.02.09, 11:48
    no i co Ci to dało ??
    pokazałaś, że jesteś taka sama jak on a może i gorsza bo mściwa :/
    --
  • Gość: matrix311 IP: *.web-profit.pl 01.09.09, 09:17
    Wiecie co bzdrua :) Jak dla mnie zemsta może czasami być nauczką dla drugiej
    osoby, a kto powiedział, że musi to być cos złego??? dlaczego zemsta nie może po
    prostu pokazać drugiej osobie jak należy postępować, robiąc to w sposób ciekawy,
    wyrafinowany i śmieszny??????

www.zemsta-jest-slodka.pl
    tutaj jest kilka ciekawych przypadków zemsty! fajny serwis!
  • Gość: james IP: *.chello.pl 01.09.09, 17:02
    Gdy szukasz zemsty, wykop dwa groby...
  • Gość: nemizis IP: 94.254.195.* 05.09.09, 13:58
    oko za oko zdrada partnera ktorego się kocha tak boli!
    ja go wykastruje poprostu !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka