Palec w tyłku! :) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • z gory sorry, ze zakladam taki oblesny i glupkowaty watek :P, ale
    czytajac Wasze inne posty natknelam sie na cos takiego i jestem
    ciekawa jak sie na to zapatrujecie. Kobitki, czy podczas seksu
    wkladacie swoim facetom palec w tylek, albo czy Wy, Faceci, robicie
    to swoim dziewczynom? Lubicie wkładać lub mieć go wkładanego, kręci
    to Was i Waszych partnerów..? i czy takie pieszczoty to dla Was
    standard, czy cos okazyjnego..? i przede wszystkim, czy Was to nie
    obrzydza?!
    Bo moj chlopak to z checia pcha tam swojego paluszka (dziwi mnie, ze
    on to lubi :> ) i przyznam tez, ze to calkiem fajne uczucie jednego
    czuc w jednej dziurce, a drugiego w drugiej i czuc jak one sie tam
    przez scianke dotykaja... :) Co nie zmienia faktu, ze jest to troche
    paskudne :P Ale ja osobiscie bym mu ani nikomu innemu palca tam nie
    wlozyla, bo mnie to brzydzi. A Wy? :)
    • Gość: aga IP: 212.160.172.* 15.05.09, 13:47
      Ogolnie mój facet chce tez mi wkładac tam palca lub penisa w dupe
      ale dla mnie jest to obleśne, każdy ma swój fetysz seksualny. Bo dla
      mnie dupa jest od srania a nie od ru...ia. No z tego co ja wiem to
      jest bardzo duża część facetów co uwielbiają w dupe i wkładać tam
      palca ale jest za to tez mała grubka dziewczyn co tego nie lubi a ja
      sie w niej znajduje.
      • zgadzam się z aga...
        "dupa jest od srania a nie do ru...ia"
        jak dla mnie przegięcie ;/
        --
        [url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/9ec80aff27.png[/img][/url]
        • Gość: karolinka IP: *.chello.pl 15.05.09, 17:59
          Mój chłopak często wędrował palcem w kierunku tamtej dziurki, ale ja
          zawsze zabraniałam mu wkładać go do środka, bo również mnie to
          trochę obrzydzało. Ale pewnego razu, w przypływie fali namiętności,
          nie pytając mnie, włożył mi tam palec płynnym ruchem. Zawahałam się,
          ale nie zaczynałam protestować, bo uczucie nie było takie złe... Po
          chwili włożył inny palec do pochwy i pieścił mnie obiema
          równocześnie. Maskotkaaa, zgadzam się z tym, że doznania w tym
          momencie są świetne. Polecam to wypróbować innym. Od tej pory
          przełamałam się i nie zabraniam mu tego robić. Być może też kiedyś
          go tak będę pieścić, bo dał mi do zrozumienia, że też chciałby tego
          doświadczyć, ale jak na razie mam przed tym opory. No i ogólnie z
          tego co słyszałam, to faceci lubią dotykać tam dziewczyny i wkładać
          im w owe miejsce nie tylko palce :)
          • Gość: Daria IP: *.aster.pl 25.05.09, 19:21
            Ja na początku tego nie lubiłam i bardzo mnie to odpychało gdy mój chłopak pchał
            palce i penisa do mojej dupki :-)
            Ale z czasem gdy się poznaliśmy, nauczyliśmy się swoich ciał to ten rodzaj
            pieszczot zaczął mnie kręcić.Drogie koleżanki wszystko to kwestia podejścia i
            stopnia bliskości z partnerem. Jeżeli się na to obwarzycie możecie tylko
            skorzystać, najsilniejszy orgazm jaki w życiu miałam to właśnie podczas seksu
            analnego, po prostu nie da się go opisać słowami. Również mój partner ma
            silniejsze orgazmy gdy się w ten sposób zabawiamy. A jeżeli chodzi o wkładanie
            partnerowi paluszków hmmm próbowałam i może mi to nie sprawia przyjemności ale
            mój chłopak ma lepsze orgazmy gdy naciskam na jego prostatę. Spróbujcie :-)
            • Gość: madzikowo IP: *.toya.net.pl 13.05.11, 11:41

jak najbardziej popieram,jedyne czego kobieta się może obawiać to "wpadki" jaka może się przy tym wydarzyć i u wielu właśnie stąd ten opór....Gdy jest się z mężczyzną,któremu się naprawdę ufa i czuje się z nim dobrze to wierzcie mi-może to być wspaniałe przeżycie,ja np nie byłam przekonana,ale chciałam spróbować,gdy spróbowałam to baaaaa,mogę śmiało powiedzieć, że bardzo to lubię i orgazm jest faktycznie megamocny :D
          • Gość: ase IP: *.zana.trustnet.pl 09.03.10, 18:13
            sprawdz to
          • Gość: jacek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.11, 08:13
            witaj sex analny jest niesamowity,ale trzeba go umiejetnie uprawiac,podstawa to czystosc i przygotowanie do niego.Obydwoje musicie byc porzadnie wyproznieni,nalezy zrobic sobie wspolnie albo osobno lewatywe/koniecznie/ nie ma wtedy zadnych oprow ze cos sie zdazy nieprzewidzianego i problem obrzydzenia zmienia sie w porzadanie.pozdrawiam
            • Gość: kisia IP: *.pkobp.pl 06.07.12, 09:07
              Ja zawsze lubiłam seks analny, mega orgazm, żaden inny z nim się nie równa. Ale tak jak napisano wyżej, należy się do niego odpowiednio przygotować. Mój partner uwielbia moją ciasną dziureczkę:))))
        • blacky_cat napisała:

> zgadzam się z aga...
          > "dupa jest od srania a nie do ru...ia"
          > jak dla mnie przegięcie ;/
          w takim razie mam nadzieje ze nie uprawiasz seksu oralnego bo buzia przeciez
          sluzy do mowienia...
        • Gość: gość IP: 195.117.246.* 02.01.11, 16:28
          ja bym chciał żeby żona mi włożyła palec w tyłek ale nie wiem jak jej o tym powiedzieć
        • Gość: artur IP: *.204.58.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.05.12, 16:32
          A cipka też nie jest od ru...ia tylko od sikania .Co za prymitywne rozumowanie-higiena głupcze i wystarczy.A może nie wiedziałes że tyłek się myje.
      • Gość: ankam IP: 212.160.172.* 20.05.09, 11:50
        Aga a moze jestes rozwalona w piczy ze on chce w dupe?bo jak wiadomo
        dziura w dupie ciasniejsza hehe
      • Gość: anulka IP: *.icpnet.pl 22.05.09, 14:28
        kiedys i lubilam, ale odkad zlamalam sobie kosc ogonowa i lekarz nastawial mi ja
        przez odbyt mam wsret do tego:/
      • Gość: 07tygrysek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 12:25
        to jest fajne urozmaicenie i nie ma w tym nic obrzydliwego
      • Gość: jacek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.11, 08:09
        witam oczywiscie nikogo do niczego nie mozna zmuszac,jednym anal sie podoba innym nie to sprawy intymne,chce dodac ze jesli powodem twojego "niechcenia" jest obrzydzenie to jest na to jedno bardzo proste rozwiazanie,zawsze nalezy byc wyproznionym,poza tym zrobic porzadna plytka lewatywe przed ewent.sexem.Ja tez nie lubie nieczystosci i mnie obrzydzaja,ale gwarantuje Ci ze jesli to zrobisz i Twoj partner tez nie bedzie zadnych oznak ze jest to otwor wydalniczy,jest jeszcze droga sprawa,zakonczenia nerwowe w odbycie sa takie same jak w pochwie,a wiec moga odbierac bodzce erotyczne,wywolujace podniecenie,dot. to pupy meskiej i zenskiej pozdrawiam
    • o tak:)
      maz wklada mi palca w dupe a ja wtedy robie kupe:D
      --
      mój suwaczek
      • Gość: anoniman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 18:47
        z całym szacunkiem, ale czy Wy nie umiecie się cieszyć seksem? Skąd te
        zahamowania i zakazy? Seks analny i pieszczoty analne są świetną cześcią doznań
        erotycznych (jest to przecież jedna z głownych stref erotycznych), a Wy
        wybrzydzacie. Takie słowa jak "obrzydliwe" i "paskudne" nie powinny mieć miejsca
        w seksie. Oddajcie sie troche erotyce, to może Wam się spodoba.
        • Gość: kazik IP: 96.18.162.* 18.05.09, 22:48
          i przeciw temu nawet Bog nie stoi,tylko wymaga,by wszystko odbywalo
          sie w zwiazku malzenskim za obopolna zgoda,bez samolobstwa i w 100%
          obopolnym na sobie poleganiu.
        • Gość: Kalahari IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.05.09, 22:33
          Gość portalu: anoniman napisał(a):

> z całym szacunkiem, ale czy Wy nie umiecie się cieszyć seksem? Skąd te
          > zahamowania [...]?

Sadze, że ze smrodu, jaki sie roznosi dookoła po wyjęciu palców/innych części
          ciała z brudnych od kału jelit. Dla mnie zapach seksu to zapach inny niż
          defekalia i nie sadze, zebym sie zdecydowała na te formę pieszczot, chyba, ze
          pod prysznicem, czyli z mozliwościa natychmiastowego, dokładnego umycia się.
          Dodatkowo obrzydza mnie myśl o spotkaniu sie palca z nadciągającą kupą...
          • Gość: aga IP: 212.160.172.* 20.05.09, 11:32
            dokładnie zgadzam sie z Tobą. Trzeba się liczyc z tym że pewna
            niespodzianka może się zdarzyc a wtedy jest straszne upokorzenie bo
            facet patrzy z niesmaczeniem na ciebie. Ale oni tego nie kumają bo
            przecież dlaczego akurat jemu musi sie przydarzyć taka sytuacja. A
            nastepnie powiedziałam swojemu facetowi że jezeli chce w dupe to
            niech mi pozwoli mu najpierw wsadzic np ogorka powie mi jak jest to
            wtedy ja mu pozwole :) i co myślicie że się zgodził pewnie że nie.
            Wy faceci jesteście tacy cwani ale nie każda lubi wszystko można
            zastąpic czymś innym i tez może być miło. A jak mam sobie pomyśleć
            że wsadzał mi w dupe a potem mam zrobić lodzika po paru dniach to
            bedzie mnie cofać. Jeżeli ktoś lubi smak i zapach gówna to naprawde
            hehe żal mi was.
            • Gość: Myszka IP: 212.160.172.* 20.05.09, 11:44
              aga ty sie zajmij pracą a nie pindolami!!! czas ci znowu spada:))
            • Gość: Tomek IP: *.dint.wroc.pl 20.05.09, 17:07
              Jest jeszcze coś takiego jak dokładna kąpiel, prysznic przed seksem.
              W pewnej części pozbawi to Was, Nas nieprzyjemnych zapachów czy
              smaków. Także polecam kąpiel. Wiem co mówię, lubie pobaraszkować w
              okolicach "drugiej dziurki" i z niektórymi dziewczynami, z którymi
              to robiłem nie było problemów ani zapachowych ani smakowych. Była to
              kwestia odpowiedniej higieny...
              pozdrawiam i życzę powodzenia
            • Gość: spokens IP: *.kopnet.pl 15.08.09, 13:54
              jak masz faceta co fiuta nie myje po seksie to sie nie dziwie ze po
              paru dniach brzydzilabys sie ze bedzie Ci gownem smierdzialo
            • Gość: mostafa z egiptu IP: 41.153.139.* 28.08.10, 05:03
              aga na prawde jestes wspaniala ja tylko wiem ze bog dal nas ta
              dziure zeby ubrawiac sex czyli w puchwie no nie wiec czemu ludzie
              chca sie kochac w dupie kurna tam jest tylko ffffffffffffffuuuuuuuj
              masakra
              napisz mi kiedys jesli chcesz
              mostafa_hegab@o2.pl
            • Dobre !!!! :D
              --
              www.niebanalni.pl
              Zapraszam
            • Gość: Sonny IP: *.tktelekom.pl 07.02.11, 16:18
              To ty chyba jeszcze życia nie znasz... i "fekalia" jak już nie wylatują nieproszone chyba że przed seksem partnerka nażre się szparagów, zdarzały się przypadki że ktoś nie wytrzymał ale o tym trzeba myśleć wcześniej... przed seksem analnym powinno się dobrze umyć w tamtych miejscach a jeszcze przed wypróżnić.. poza tym włóż sobie palec w tyłek i zobacz czy wyciągniesz kał.. jeśli tak to znaczy że się niedokładnie myjesz i niezbyt dbasz o higienę.. bo moja odbytnica zdaje się być czysta..poza tym nie sięgasz nie wiadomo gdzie swoim członkiem.. chyba że masz metrowego i dosłownie "przelatujesz" kobietę na wylot. Przed analnym najlepiej umyć się płynami zapachowymi + higieny intymnej a zapach będzie gwarantowany:)
          • Gość: Dewiant IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.01.10, 22:35
            Głupiś Kalahari. poczytaj księgi mądre a potem zabieraj głos o "nadciągającej kupie"
        • Gość: Anonim IP: *.tktelekom.pl 07.02.11, 16:08
          Heh, uwazam ze masz zupelna racje :) ale nazywaja sie strefami "erogennymi" w kazdym razie tak.. nie mialem okazji sprobowac anala, chcialbym, ciagnie mnie ale nie uwazam tego za konieczne:) moze kiedys^^ poki co ciesze sie tym co mam i niech tak zostanie juz na zawsze:) nic wiecej mi nie potrzeba hehehe:) a urozmaicanie jest fajne ;) nie wiem jak sie mozna tego brzydzic.. kto wam kaze myslec o tym do czego to sluzy.. przeciez to moze byc uniwersalne nie?:D tak jak usta.. zobaczcie ile rzeczy sie nimi robi xD...
        • Gość: jacek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.11, 23:50
          witam wszystkich i wszystkie.Pozwole sobie zabrac glos w temacie sexu analnego i pieszczot analnych.Jestem juz facetem w srednim wieku i duzo przeszedlem w tym temacie,moge tylko powiedziec wlasciwie o samych superlatywach doznaniowych moich i moich partnerek a bylo ich troche,zawsze udalo mi sie przekonac do tego typu zachowan i zadna nie żałowała,co wiecej mialy orgazmy nawet bez masowania lechtaczki.Pamietajcie ze sex analny i w ogole sex jest od poczatku istnienia czlowieka i nikt tego nie zmieni.Podstawa udanego seksu analnego jest higiena obojga partnerow,oboje musza byc porzadnie wypróżnienieni,to zasada podstawowa,Ja osobiscie preferuje plytka lewatywe wykonana po toalecie,najlepiej wspolna,to bardzo zbliza partnerow.Chce dodac ze zaden seks nie zbliza tak partnerow jak sex analny,to wyraz oddania,poszanowania drugiej osoby i pelnego zaufania,preferuje anal obustronny,szczegolnie polaczony z masowaniem prostaty.Rzecz najwazniejsza po higienie delikatnosc obserwacja partnera i nade wszystko,zadbanie o jego spelnienie,cialo czlowieka jest nie zbadane,owszem pupa jest od wydalania pochwa od spolkowania,ale tak sie sklada ze jedno mozna polaczyc z drugim a rozkosz jest nieziemska,z naukowego punktu mozna sie dowiedziec,ze odbyt jest mocno unerwiony i sa to receptory bardzo podobne do tych jakie sa w pochwie,poza tym bezposrednie sasiedztwo sprawia ze penetracja obu dziurek jest nieslychanie podniecajaca i daje ogromna przyjemnosc.przy duzej wprawie mozna naprawde wymyslac rozne warianty penetracji i dawania sobie rozkoszy.W pelni polecam tego rodzaju sex dla osob ktore sobie ufaja i nie sa to znajomosci przygodne.Pozdrawiam
      • Gość: maskotkaaa IP: *.dynamic.chello.pl 07.02.11, 16:44
        mmmmmm nakrecilas mnie :D:D:D
    • Gość: Martynika IP: *.sttb.pl 18.05.09, 23:25
      Mój facet tez się tam pcha a ja nie protestuję;)Ale sam nie chce, nawet nie
      próbowałam się tam zbliżac ale kiedy wędrowałam do prostaty on się przeraził że
      zbliżam się ku drugiej dziurce i mówił że sam ma opory. To nie głupie, podobno
      facetom się to kojarzy z seksem analnym z facetem
      • Gość: jacek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.11, 08:26
        witam Martyniko,Twoje zachowanie jest bardzo madre,widac ze wiesz o co w sexie chodzi,jest faktem ze masaz prostaty jest bardzo pomocny facetom i daje ogromna przyjemnoc,szkoda ze nie wszyscy meni to rozumieja i sami traca doze przyjemnosci,nie ma to nic wspolnego z homosexualizmem,wiec kazdy men powinien o tym wiedziec,a jesli chce sprobowac to podobnie jak partnerka musi sie przygotowac,higiena w tym aspekcie to podstawa.pozdrawiam
    • Gość: m IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.09, 15:11
      w seksie tantrycznym i masażu yoni, w finalnym momencie trzyma się kciuka na
      łechtaczce, bodajże 2 albo 3 palce w yoni i 1 w tej drugiej dziurce, i się
      masuje tak całą ręką, niestety moja kobitka tego nie chciała spróbować więc
      wrażeń je wam nie opisze
      • Gość: adam27 IP: 89.25.167.* 20.05.09, 12:19
        No ja wkladalem w trakcie palec do drugiej dziurki dziewczynie i strasznie mi
        sie podobalo ale sam nie chce :) nie sadze zeby mi sie podobalo :)
        • Gość portalu: adam27 napisał(a):

> No ja wkladalem w trakcie palec do drugiej dziurki dziewczynie i
          strasznie mi
          > sie podobalo ale sam nie chce :) nie sadze zeby mi sie podobalo :)

No to jestes typowy k.tas jesli wiesz co mam na mysli.
    • Gość: dziunia IP: *.aster.pl 22.05.09, 00:21
      ja uwazam że dupa jest od srania ale ru... ją też można.aga napisała że jej to
      nie rajcuje bo jeszcze nic w tyłku nie miała,
      • Gość: kinga IP: *.net156.okay.pl 31.01.12, 17:55
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: paluszek IP: 77.87.0.* 23.05.09, 10:20
      Drogie panie , nie wiecie że faceci mają punkt G w dupie ?
      Serio stymulacja odbytu jest przyjemna dla obu płci , przecierz gej nie dawałby dupy gdy by nie było to przyjemne . Kiedy partner ma problem ze wzwodem to palec w pupe i zaraz stanie !
    • Gość: marta IP: *.hsd1.ct.comcast.net 24.05.09, 23:47
      fajne ja to lubie
      • Gość: kazik IP: 96.18.162.* 26.05.09, 21:46
        no moze zaraz nie tak stanie,ale wytrysk to bedzie szybki.chodzi o
        prostate.no i w tym potrzeba czasu,praktyki oraz obopolnej zgody i
        zaufania a takze poszanowania.
    • Gość: Niedobrzyca;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 00:50
      Ja uwielbiam wsadzac mojemu facetowi palec w odbyt,jeszcze lepiej jak mu to
      sprawia przyjemność,a jednocześnie boli,a im bardziej jest to obrzydliwe, tym
      lepiej! pozytywnie myślę też o robieniu mu lewatywy, ogólnie mam nawet
      przypinanego sztucznego penisa w takich celach. zresztą Ja też lubię paluszek w
      mojej dupci, lubię robić sobie też lewatywę(ale ze względów higieniczno-
      zdrowotnych),lubię uprawiać seks analny. niewiem, co ludzie widzą w tym
      obrzydliwego. to ze nie będą uprawiać seksu analnego,nie zmieni funkcji
      istnienia tych części organizmu, a i defekacja to fascynujący proces.Proktologia
      jest często niedocenianą nauką.
      • Gość: :) IP: *.4web.pl 27.05.09, 13:50
        pewnie sex z tobą to sama przyjemność:)
      • Gość: lysy IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.05.09, 15:08
        drogie panie i panowie wszystkiego trzeba w zyciu sprubowac,a ja
        mysle ze ci ktorzy tak sie tu bronia to sami tak sie pieszcza z
        swoim partnerem zyciowym i nie tylko.jestem juz 21 lat w stalym
        zwiazku i kazdej przyjemnosci zasmakowalismy a jak cos uslyszymy cos
        nowego to proby sa i sie cieszymy jak male dzieci i tak pozdrawiam
        wszystkich
        • Gość: angelolog IP: 195.205.202.* 27.05.09, 15:24
          Gość portalu: lysy napisał(a):

> kazdej przyjemnosci zasmakowalismy a jak cos uslyszymy cos
          > nowego to proby sa i sie cieszymy jak male dzieci

ja na przykład uwielbiam wkładac swojej pani palec do nosa, wyciagam z niego gluty, które następnie rozsmarowuje na jej cyckach, strasznie ją to kręci, spróbujecie, ucieszycie się jak małe dzieci
        • "wszystkiego trzeba w zyciu sprubowac"

Spróbowac nauczyc sie poprawnej pisowni tez mozna.
    • Gość: michalinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.09, 21:23
      mój facet nie wpycha mi tam palucha ale ze 4 razy kochaliśmy się analnie. dzie=wne uczucie powiem i już tego nie robimy bo ja nie chce. ale mam dziwny schiz że lubię go straszyć że włoże mu paluszka w d :D ale to tylko straszenie, on bardzo tego nie lubi i tak się wścieka wtedy, słodko :):) :D
    • rybko to faceta podnieca a z relacji ja i zona mowi ze jej sie to podoba . nie
      morzna mowic obrzydliwe bo kazdy lubi cos innego ja naprzyklad poliz.... obie
      dziurki uwielbiam itd a ma kobieta nie narzeka i ciagle prubujemy czegos nowego.
      Udalo nam sie nawet seks zbiorowy itd i jestesmy zadowoleni . Oby tak wam szlo
      powodzenia
    • Gość: :) IP: *.4web.pl 13.07.09, 12:02
      poprzeczytaniu tego wątku postanowiłem spróbowac... najpierw na śline próbowałem włożyć palec w dziurke, no troche wszedł i było nawet miło, druga ręko masowałem penisa. Ostatnio nalozylem na palec nie wielką ilość kremu i wszedł mi cały palec a póżniej dwa. Uczucie niesamowite a przy tym podniecenie na maxa, po paru minutach masowania dziurki nadszedł orgazm - mega orgazm. Fajne wrażenia
      • Gość: maskotkaaa IP: *.chello.pl 13.07.09, 22:38
        hahaha chyba nieco opacznie zrozumiales moj watek :D ale ciesze sie
        ze Cie zainspirowal i ze przyczynilam sie w pewnym sesnsie do Twojej
        rozkoszy :D
    • Gość: Egon IP: 80.48.10.* 16.07.09, 16:41
      Historia Autentyczna.
      Kiedyś moja dziewczyna jak kotka wypięła dupę, włożyłem jej palca w
      cipkę, ale była taka apetyczna, że zacząłem gmerać i w dupie. Była
      za sucha, więc naplułem jej mocno w dupę i włożyłem powolutku palec
      wskazujący, wyjąłem i zobaczyłem na palcu trochę gówna. Ale
      oblizałem i włożyłem z powrotem w duę, a palcem drugiej ręki w
      cipkę. Fajne uczucie tak gmerać w dwie dziurki.
    • Mój facet czasem to robi, jest przyjemnie.

Ja jemu nigdy.

W sumie - wszystko jest dla ludzi. :)
      • Gość: xxx IP: *.inowroclaw.mm.pl 31.07.09, 18:22
        uwielbiam jak facet wkłada mi penis do dupci a do tego jak jescze
        palcami pici moja mala to jest super zabawa normalnie jecze z
        rozkoszy :)))
        • Gość: małgosiaaaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.10, 23:21
          ja uwielbiam, jak moj mezczyzna piesci me dziurki obie rownoczesnie.
          glupieje.....boskie uczucire wrecz, jak w jednej dzurce wsuwa mi
          paluszki, a w drugiej gmera swym sprytnym jezorkiem:)
          sex analny jest nieziemski wtedy i tylko wtedy, kiedy obie osoby sa
          swiadome swych pragnien i wiedza, czego chca...tyle.
          pozdrawiam
      • Gość: bobik IP: *.31.radom.pilicka.pl 22.08.10, 03:49
        ja bym ci pozwolił ,lubie to jest za..biste
    • Gość: norbert IP: *.tktelekom.pl 27.11.09, 15:29
      wszyscy gadacie jedni za jedni przeciw to jest sprawa indiwidualna
      jedni lubia inni nie wiekszosc dziewczyn mowiaca nie jak sprobuje z
      odpowiednim facetem ktory bedzie deliktny bedzie potem mowila tak
      moja kazda dziewczya sie zgadzala i nie zalowala jedna nawet
      powiedziala ze woli tak niz tradycyjnie. niektobe kobiety nie biora
      do buzi i to szanuje niech kazdy wyrobi sobie wlasne zdanie a zanim
      sie cos krytykuje to trzeba sprobowac
    • Gość: ;) IP: *.tktelekom.pl 28.11.09, 04:11
      No więc mu mówię, mareczku jesteś prawdziwym szczochem...tchórzliwym pętakiem
      ...;))a on się obraził? dziwne...;))
    • Gość: x IP: *.204.c82.petrotel.pl 28.11.09, 13:29
      Jako że doktorek to tak naprawdę prostacka świnia ,która gotowa jest uwierzyć we
      wszystko co podpowiada mu kupka gówna(u innych ludzi mózgiem zwana)Przykłady
      tego widzieliśmy już w przypadku jego teorii deficytów ,polsko-irańskiej
      bliźniaczej mentalności i wielu innych popisach krasomówności forumowej w
      których nasz sucker upatruje dowodu swojej obsranej(to słowo klucz dla jego
      twórczości)ynteligencji...teraz przyszedł czas na antysemickie wstawki które
      jakoby mają komuś sprawić przykrość(ciekawe jak? w jaki sposób ? to że gardze
      debilami z obsranym doktorkiem na czele /debilnymi ideologiami i takimiż żartami
      nie przekłada się u mnie na werteryczne cierpienia;)ok mogę być dla tej łajzy
      Żydem i USmanem...rybka;)Do głowy nie przychodzi tępemu sukrwysynowi że tak
      naprawdę ktoś może być zmęczony całkiem innymi formami jego niezgodnej z prawem
      działalności ...Że ktoś ma dosyć jego (i jemu podobnych)ciągłych rzygów które
      wylewa na forum,dosyć odwiedzin w pracy ludzi o wdzięku i urodzie psiej kupki(to
      o tobie sprzątaczka),znużony jest podglądniem i podsłuchiwaniem przez szczochów
      dla których najlepsze co mógłbym zrobić to zostawic na nich fragment swojej
      własnej wydzieliny(siedzą we własnych po szyje więc im egal)Zmęczony niszczeniem
      pracy i tworzeniem w niej chorych problemów...Jedynym wyjściem jakie widzę w tej
      sytuacji to zrobienie sobie wycieczki do źródła i rozmowa z zainteresowanymi
      stronami kogoś przeproszę ,kogoś opieprze ...gorzej na pewno nie będzie ,jak
      ktoś mi ostatnio wyjaśnił sprawy dobre bywają bolesne...zobaczymy...
      • Gość: kij w oko! :) IP: 82.177.243.* 04.12.09, 14:16
        Sprzątaczka to ta sama wiedźma co konfidencjonalnym tonem stwierdza że włażąc do
        męskiego kibla przyłapała pedofila ,robiąc przy tym znaczące grymasy...?!:)) No
        nie można babsztylowi odmówić barokowej wyobraźni ... Mareczek (jeśli to tem
        sam) też lubił snuć się po kiblach ,tyle że ten dla odmiany ciągnął tam kreski
        koki i nasyłał na ludzi cherlaków o wyraźnym stopniu upośledzenia malującego się
        na ich licu aby kupili trochę świeżego towaru...;)
        • Gość: ;) IP: 82.177.243.* 04.12.09, 14:27
          Rozumiem że ci ludzie ,muszą korzystać z byle czego co mają pod ręką ...ale ja z
          chęcią i za niewielką opłatą mogę im pomóc ...przecież podejść kogoś i
          zinwigilować można bez obciachu dla agenciaka;)
          Być może to wina agentów którzy parają się fryzjerstwem,stomatologią itp a tylko
          w wolnych chwilach dorabiają jako tajni agenci..?;) nic nie szkodzi ...mam dla
          nich wiele cennych spostrzeń i uwag ,które wspomogą ich warsztat...;)
          • Gość: goń aghęta goń IP: 82.177.243.* 04.12.09, 14:33
            Fakt tępe gnoje wbiegające za człowiekiem do sklepu i próbujące wypatrzyć czy
            nie kupuje lewych parówek ,czy zakazanych prawem ziemniaków potrafią być
            śmieszni ...;)niestety zasrańcy posuwają się także do działań mniej śmiesznych...
            • Gość: głupi szczoch IP: *.tktelekom.pl 05.12.09, 05:54
              ja tam lubie agenture a to mnie ktos wybrechta a to ponizy ,jestem lajzą ale
              dobrze mi z tym ,teraz licze po cichu że ktoś mi sprzeda kopa w dupe ,chej
              kochani jest ktoś chętny kopnąc agenta w dupe? mam duzą dupe i gietki kregosłup :)))
    • Gość: karok IP: *.chello.pl 28.12.09, 16:38
      na tym polega seks
    • Gość: tomwaw IP: *.bb.online.no 05.03.10, 00:22
      a moja zona wklada mi palca w tylek jak mi robi laske i jest
      zaje.... niedawno pytala czy nie chce dwoch.i nie ma w tym nic
      dziwnego ani dla mnie ani dla niej,kilka razy mnie tam intensywnie
      calowala i mowi ze jest zajeb..., ale ja zawsze sie gole i plucze
      woda odbyt w srodku zeby nie smierdzialo. nie jestem gejem ale
      naprawde jest to fajne i podniecajace. dziewczyny sprobujcie tak
      zrobic swoim chopakom, gwarantuje ze nigdy nie pojda na boki tylko
      beda wiernie czekac na wasz palec w dupie. powodzenia
      • Gość: tekdo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.10, 18:12
        Mi sie wydaje ze wiekszosc tych bab tutaj co sie za babe podaje to kolesie hahah :)
      • Gość: gosc IP: *.224.77.85.static.user.ono.com 10.03.10, 23:40
        To prawda!!!!! JA ZAWSZE WKLADALAM PALCE I JEZYK MOJEMU FACETOWI W
        TYLEK...nigdy wczesniej ani pozniej nie widzialam takiej rozkoszy na
        twarzy faceta..uwielbiam to!!!!i sama tez nie mam nic przeciwko temu!
        sex ma nas przede wszystkim cieszyc i sprawiac przyjemnosc! po co sie
        przejmowac jakimis przesadzonymi zasadami higieny(prysznic
        przed,prysznic po...)zyj chwila i oddaj sie szalenstwu!
      • Gość: Robert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.10, 08:14
        Macie nasrane w lbach
    • Gość: inez IP: 188.33.233.* 11.05.10, 12:40
      Czasem gdy mówią wprost że gardzą (to dobre słowo) kobieta nie przyjmuje tego do
      wiadomości,wynika z tego że albo jest głupia (jest głupia ale w inny sposób)
      albo to co robi ,robi w innym celu(ciągłe sugestie iż robi to dla J) ...Gdybym
      widział inną możliwość na pewno by z niej skorzystał...a tak mimo że uważałem to
      za ostateczność innego wyjścia nie widzę.Ta rozmowa mimo że unikałem jej jak
      ognia będzie konieczna tylko rozmowa z Z jak mam nadzieje może coś zmienić i
      miejmy nadzieje uzdrowi sytuacje . Po prostu nie wierze że w tej sytuacji można
      jszcze coś pogorszyć.
    • Gość: rabin IP: 109.243.233.* 12.05.10, 09:57
      Wydajesz się być rabi poważnym człowiekiem ,mającym jakieś tam swoje
      przemyślenia tylko widzisz ,z całym szacunkiem ...ja potrafię rozpoznać i
      namierzyć bez pudła prawdziwego sk****yna...biąrąc pod uwage gówniany materiał z
      jakieg jesteś ulepiony nie będzie to dla ciebie nawet epitet,jak znam życie
      będziesz nawet z siebie dumny/a (pal licho z resztą twoją płeć,) Możesz
      oczywiście mówić że swój pozna swego...itp bzdety bo coś tam mówić musisz
      ...ostań się ze więc tam ze swoimi pomyślunkiem. Wątek na moje przemyślenia
      wybrałem z należytym pietyzmem...bo dlaczego mam głębokie przeświadczenie że ty
      nie tylko palec sobie... ale cały wpełzłeś tam już dawno i znalazłeś schronienie
      .Śmierdzisz stary ,naprawdę niemiłosiernie cuchniesz...:)
    • Kwestia gustu, ale jeśli to Was podnieca to czemu nie. Zawsze to jakaś
      nowość :P
      --
      www.dyskrecja.pl
    • Gość: gosciu IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.10, 15:42
      jestem facetem i lubie sie nawzajem piescic w dupcie, ale trzeba ją dobrze umyc
      i jest super zabawa z lizaniem
przejdź do: 1-100 101-124
(101-124)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.