Dodaj do ulubionych

Unia Europejska

21.01.16, 09:59
Dzięki Unii możemy rywalizować z takimi potęgami jak Chiny. Chińczycy od dawna są Ateistami i nie mają problemu takich jak my z religiami. Mają także rząd lewicowy, a więc lewica potrafi działać. Wcale, więc w Europie nie chodzi o to jaką się wyznaje religię, a także jakie ma się poglądy. To są zupełnie osobne sprawy od demografii.

Spójrzmy sami na poziom dyskusji. Dzisiaj każdy kto jest lewicowcem jest "lewakiem" lub "komunistą". Tak samo po prawicy brak jakiś konkretnych pomysłów na imigrantów jak i po stronie lewicy. Złudne pomysły oparte na rodzinie są promowane przez kościół i ludzi, którzy sami nie mają dzieci. Np. Prezes PISu nie ma dzieci, Pani Pawłowicz przyczynia się także do upadku cywilizacji Europejskiej.

Chce Wam przekazać myśl, że zmiana poglądów z lewicowych na prawicowe wcale nie rozwiązuje tematu demografii. Nie będzie także sposobem na uniknięcie islamizacji Europy, ponieważ w cudowny sposób jak nie weźmie się min. Pan prezes Kaczyński i Pani Pawłowicz to nie wzrośnie demografia. Cuda nie istnieją, a właśnie te cuda próbuje przepchnąć kolejna partia zaraz po PO. Partia cudotwórców i poklaskiwaczy internetowych(sztucznych).

Chyba sami zauważacie, że internet ma już sponsorowane komentarze. Wykupione artykuły, które ewidentnie kłamią. Najlepszy sposobem na te propagandy jest wyłączenie TV, nie czytanie gazet i zaczęcie samemu na chłodno myślenia.

Pozdrawiam Was,
M.
Edytor zaawansowany
 • agisk 27.01.16, 23:31
  W obecnej sytuacji to zdecydowanie należy zrezygnować z TV, gdzie cała uwaga będzie skupiać się na "jedynej prawdzie", a gdzie pomija się głos społeczeństwa. Mam nadzieję, ze wszyscy spokojnie przetrwamy do lepszych czasów...
 • sajm0n 28.04.16, 09:52
  Święta prawda nie należy oglądać TV, bo tam tylko ostatnio same zaczepki. Najlepsze, że wielu ludzi nawet nie zauważa tych prób zaczepki, bo nie orientuje się w omawianej sprawie szerzej.
 • xystos 13.05.16, 03:02

  ..o 03:00 zaczni sie odliczanie

  koncowy egekt za okolo pare tygodni

  puki co zrejmu bigos pod niekoszerna wodke

  --
  ZEN
 • nataliaks1999 19.12.16, 09:05
  Istnieje szereg zmian, które powinny zostać przeprowadzone. Tylko dlaczego nic się nie dzieje w tym temacie :( Wszyscy boimy się o przyszłość

  więcej na www.pomysloprzyszlosci.org

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka