Dodaj do ulubionych

No to szykuje się nam Niemiecka IV Rzesza!!!!!!!!

27.06.16, 12:11
TVP Info: będzie ultimatum szefa niemieckiego MSZ dla V4.

No to zaczyna się.
Stany Zjednoczone Europy ze stolicą w Berlinie i niemieckim językiem urzędowym mam zaproponują!

"Frank-Walter Steinmeier ma zaproponować Grupie Wyszehradzkiej - w trakcie dzisiejszego spotkania w Pradze - powstanie superpaństwa europejskiego w miejsce Unii Europejskiej - informuje TVP Info. - Rzeczywiście taki dokument dotarł również do nas - potwierdził minister Witold Waszczykowski."

"Dziewięciostronicowy dokument zawierający ultimatum sygnowany został przez szefów dyplomacji Berlina i Paryża. Jeśli zapisy dokumentu miałyby wejść w życie, to zamiast Unii Europejskiej powstałoby jedno europejskie państwo, zależne od dzisiejszych najsilniejszych unijnych graczy. TVP Info podaje, że propozycja pada w formie ultimatum. Odnosząc się do informacji, Waszczykowski powiedział rano w TVP Info, że już przed wieloma miesiącami były sygnały "od polityków starszej generacji europejskiej, którzy mówili, że kiedy otwierała się UE, kiedy przyjmowano m.in. Polskę, należało postawić ultimatum: wchodzicie, ale wchodzicie do takiej konkretnej Unii, jaką myśmy sobie kilkadziesiąt lat temu wymyślili. I widać, że to myślenie wraca".

Link
Niemiecka IV Rzesza
Edytor zaawansowany
  • 27.06.16, 21:01
    POland with such idiots... get out if the EU
  • 20.08.16, 13:37
    www.welt.de/politik/ausland/article13554379/Das-vierte-Reich-Deutschland-erobert-Europa.html
  • 22.08.16, 13:13
    "Niemiecka Europa" to porządek, dyscyplina, dobra organizacja i profesjonalne zarządzanie finansami publicznymi.
    Ja chcę takiej Europy a nie chcę tej nacjonalistycznej i niekompetentnej czyli PIS-owskiej.
  • 22.08.16, 13:43
    To o czym piszesz skończyło się w momencie obalenia muru.

--
    Unikam firm polecanych przez spamerów.
  • 15.10.16, 17:29
    Tak, tak... słynny niemiecki ordnung i dyscyplina.

Ale dobrze wiesz z historii, że nawet najlepsza technologia i sposób organizacji
    nie gwarantuje tego, że nie będą użyte w niewłaściwym celu.
  • 05.12.16, 21:08
    Z czwarta pewnie mozna sie bedzie dogadac i wspolny model dopracowac.
    Wazne aby to jednak nie byla 3-cia Rzesza
  • 15.10.16, 09:34
    hej hej
  • 20.10.16, 09:23
    ja wybieram Cesarstwo Wszechrusi
    z Rosjanami można się dogadać
    a Niemców trzeba będzie odstrzeliwać-pruska ich mać!

--
    ZEN
  • 30.11.16, 03:19
    www.welt.de/debatte/kommentare/article159833296/Warum-die-Spur-der-Hacker-so-oft-nach-Moskau-fuehrt.html?r=6656066240573&lid=606243&pm_ln=1170947

noo właśnie,dlaczego cyberślady prowadzą
    natychmiast do Rosji?,to jest z pewnością
    bardziej dla niemców ważne niż tajemnice
    które były "hackane",nowa pruska prowokacja
    á la Gleiwitz funk station?

--
    ZEN

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.