Dodaj do ulubionych

Chcecie takiej Europy ? Z dyktatem Bruxelki ?

21.09.17, 12:59
Artykul z F.A.Z., nr. 37, "Brüssel ergreift die Macht"

- Wlos sie jezy.

Oto oficjalne juz tezy oficjalnego Prezia FR. - Makarona:
(a ma on w tym poparcie Merkel)

1. Likwidacja Panstw Narodowych
2. Cala wladza w rece biurokratow z Bruxelki
3. De facto: - Stany Zjednoczone Europy.

- chcecie ?
no to sie na to piszcie

Ja dziekuje, z takiej Europy wysiadam,
kupuje chate w Bieszczadach z wlasnym zaopatrzeniem w energie
i zaszywam sie w chaszczach.

J.K.
Edytor zaawansowany
  • 21.09.17, 13:46
    To najprostsze wyjscie,gdzies sie zaszyc i tam tkwic. - A taki makaron bedzie w pelni korzystal z tego co Twoje.Widze to inaczej - kiedys zabojady wyprodukowali prosta maszynke do skracania o glowe takich jak ten Makaroon,moze ja reaktywowac na Makaronie? Mysle,ze bedzie to lepsze rozwiazanie tej sprawy.
  • 21.09.17, 13:49
    I drugi emigrant, który marudzi coś o likwidacji państw narodowych, chociaż żyje na emigracji:))

--
    "To dobrze, że w Senacie rozpoczęto prace nad ustanowieniem Chorągwi Rzeczpospolitej, która będzie przysługiwała prezydentowi Dudzie. Oznakowany Andrzej Duda będzie łatwo rozpoznawalny na galach i piknikach (...) Prezydent Duda otrzyma wreszcie coś, czego będzie naczelnym dowódcą i zwierzchnikiem" Sławomir Mizerski
  • 21.09.17, 13:52
    - chociaz zyje tu juz ponad 30 lat...

jestem POLAKIEM ( i tylko Polakiem) mieszkajacym czasowo za granica...
    a w PL mam nadal mieszkanie i nawet place w PL podatki z racji niewielkiego biznesu...
  • 21.09.17, 14:04
    Co nie zmienia faktu że jesteś hipokrytą!
  • 21.09.17, 14:10
    tanebo2.0 napisał(a):
    > Co nie zmienia faktu że jesteś hipokrytą!

- bo chce niepodleglej Polski ?

kiedys przeciwialem sie zaleznosci PL od Moskwy, tak jak dzis sprzeciwiam sie jej zaleznosci
    od Bruxelki (czytaj: Berlina)
  • 21.09.17, 14:38
    Bo jedno mówisz a drugie robisz.
  • 21.09.17, 18:16
    " - bo chce niepodleglej Polski ?"

Bo nawijasz coś o potrzebie zachowania państw narodowych, choć sam żyjesz na obczyźnie, bo tak ci to polskie państwo narodowe przeszkadza.

--
    "To dobrze, że w Senacie rozpoczęto prace nad ustanowieniem Chorągwi Rzeczpospolitej, która będzie przysługiwała prezydentowi Dudzie. Oznakowany Andrzej Duda będzie łatwo rozpoznawalny na galach i piknikach (...) Prezydent Duda otrzyma wreszcie coś, czego będzie naczelnym dowódcą i zwierzchnikiem" Sławomir Mizerski
  • 21.09.17, 18:14
    " jestem POLAKIEM ( i tylko Polakiem) mieszkajacym czasowo za granica..."

Czasowo od 30 lat. Gadaj zdrów, dziadku.

--
  • 21.09.17, 13:48
    Obrony państw narodowych zacznij od siebie - wracaj z emigracji do Polski, nie psuj Niemcom struktury demograficznej.

--
  • 21.09.17, 13:49
    Ja dziekuje, z takiej Europy wysiadam,
    kupuje chate w Bieszczadach z wlasnym zaopatrzeniem w energie
    i zaszywam sie w chaszczach.

kupuj od razu, po Ukraińskiej stronie
  • 21.09.17, 13:50
    hansii napisał:
    Ja dziekuje, z takiej Europy wysiadam,Ja dziekuje, z takiej Europy wysiadam, kupuje chate w Bieszczadach z wlasnym zaopatrzeniem w energie i zaszywam sie w chaszczach.
    1. Kupujesz za unijne dopłaty?
    2. Biogaz?
    3. To jest jakaś dobra wiadomość.
  • 21.09.17, 13:52
    Tak!!! Lepsze to od dyktatury zakompleksionego facecika z małym pistolecikiem na łańcuchu katabasów i Putina...
  • 21.09.17, 13:54
    za 2 lata, lub najdalej za szesc...

a BRUXELKA raz zdobytej Wladzy nigdy juz nie odda...
  • 21.09.17, 14:01
    I dobrze! Podlaską tłuszczę trzeba trzymać na krótkiej uździe...
  • 21.09.17, 14:07
    i to w dosc lagodnej, bo PRL-owskiej wersji SOFT.

i nie chcialbym do niego wracac...
    pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Acie%C5%BCka_zdrowia_(tortury)
  • 21.09.17, 14:05
    Tak, chcemy.
    --
    Partia Interesów Sowieckich obraza.uczuc.religijnych
  • 21.09.17, 17:18
    Ja chcę takiej właśnie Europy. Chcę i nie boję się Stanów Zjednoczonych Europy. Te stare państwa to anachronizm, to XVIII w. i to główna bariera w zwiększaniu dynamiki rozwoju całej Europy, integracji i budowania silnej Europy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.