Dodaj do ulubionych

zielona kawa

25.11.10, 12:37
Jak w temacie, kawa zielona coraz więcej o niej słysze ale nie znam nikogo kto próbował. Czy jest na forum ktoś kto raczył sie zielona kąwą? jak ona smakuje? gdzie się kupuje?
dzięki
Edytor zaawansowany
  • 25.11.10, 12:43
    zastanawiam sie, jak bardzo trzeba byc tepym, by nie wpasc na to, ze mozna wstukac haslo w google....
    www.zielonakawa.pl/

--
    www.radioalex.pl/
  • 25.11.10, 14:15
    teletoobis - na ile trzeba byc chamskim i gburowatym zeby w taki sposób odpisywać.
    Pytam o doświadczenia obecnych na forum, stron www wieje przeczytałam .
    nie zroumiałes chyba pytania.....
  • 08.02.11, 22:43
    w wielu sklepach internetowych mozna kupic zielona kawe
    --
    kaffa-kawiarnia.blogspot.com/
  • 28.05.13, 18:08
    ja uważam że zielona kawa jest za droga jak na efekty które daje.... warto poczytać artykuł o zielonej kawie : zgubbrzuch.pl/zielona-kawa.php
  • Gość: Kulturysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.13, 14:17
    jak czytam opinie o odchudzaniu super środkami śmiać mi się chce... czy widzieliście grubego sportowca ? nie lepiej poćwiczyć i spalić kalorie ? ja motywuję się z filmami www.youtube.com/user/Zwierzak73PL zwierzaka73, zobacz jak dają, rewelka
  • Gość: Jacek IP: *.strong-pc.com 08.08.13, 19:25
    Witam ! Stanowczo odradzam !!! Naciągacze !!! Rezygnujcie, ale tylko do 2 godzin od potwierdzenia zamówienia !!!! (Patrz- Regulamin !!!) Adres mailowy na stronie lub link w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia !!!

Pozdrawiam, Jacek
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.13, 23:24
    naprawdę myślisz że znajdziesz tu naiwniaka który się na te ściemę nabierze? LOL:)))
  • 18.09.13, 12:31
    Ja się przerzuciłam na zieloną ze zwykłej i jestem bardzo zadowolona :)
  • Gość: l_m IP: *.adsl.inetia.pl 06.02.14, 10:49
    Po raz pierwszy słyszę o piciu zielonej kawy. Serio.
    Czy to jest zwykła kawa (ziarna) nie palone i mielone do zaparzania ?!
    Pozdrawiam.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 12.02.14, 12:14
    Sprawdź w sklepach zielarskich. Cena jest również przystępna około 17 zł za 250g.
    Pozdrawiam
  • Gość: Aga IP: 5.174.43.* 25.03.14, 20:47
    Ja stosuje zielona kawe w kapsulkach jest ich 60, a kosztuja 21zl w aptece, dla mnie efekt jest zaskakujacy cwicze od tygodnia a kawe biore od soboty a schudlam 5 kg :)
  • Gość: czesi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.05.14, 19:55
    Ja tam nie próbowałam i nie wiem, jakos to do mnie nie przemawia... chyba zdecydowanie wolę tradycyjną kawę, wd mnie najlepsza jest Lavazza ;)
  • Gość: Feliccja IP: *.146.224.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.06.14, 10:08
    próbowałam i jest gorzka i dla mnie mdła. Ja nie lubię pić rzeczy, które mi nie smakują bo mam odruch wymiotny. Dlatego na odchudzanie kupiłam zieloną kawę ale w tabletkach slimgreen. Działa, niedziała, na razie 3kg, ale to zawsze coś.
  • Gość: moniakiś IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.07.14, 17:45

Ja za namową dietetyczki jem błonnik witalny ten wzbogacony www.sklep-vitality.pl/produkty-sypkie/533-blonnik-witalny-plus-acerola-fibregum-500g.html
    i dodatkowo biore kapsułki ketony malinowe na spalanie tkanki tłuszczowej głównie z brzucha i bioder www.sklep-vitality.pl/odchudzanie/461-ketony-malinowe-keton-malinowy-leptin.html
    Muszę przyznać że efekty są ładne w końcu mogę wyjść bez kompleksów na plażę:)
  • Gość: neonila IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.14, 18:33
    Dla odchudzających się polecam przydatny ranking tabletek odchudzających
    track.ranking-tabletek.com/product/Ranking-tabletek-odchudzajacych/?pid=141&uid=2186
  • Gość: super gość IP: *.prenet.pl 01.06.14, 20:08
    Ja nie piłem, ale moja żona piję już od kilku miesięcy i faktycznie udało jej się schudnąć. W smaku i zapachu taka sobie , ale jeśli efekt jest to chyba warto spróbować. Kupowała w sklepie www.zakawowani.pl , gdzie ja zawsze zamawiam kawę i herbatę.
  • 23.07.14, 09:28
    Pierwsze słyszę, jak ona smakuje?
  • 23.05.15, 11:11
    krótko o zielonej kawie:
    www.youtube.com/watch?v=8by7B7yw6tE

--
    xxv.blog.onet.pl
  • 22.07.15, 11:12
    Zielona kawa, oprócz Internetu , jest dostępna także w sklepach zielarskich.

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • Gość: natka IP: *.beskidmedia.pl 09.08.16, 12:52
    Piję i jestem zadowolona :) ale nie napar, tylko tabletki, bo smak jest dla mnie nie do przejścia. Kupiłam jako suplement wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej w aptece, z firmy chyba ekomedica czy ekamedica... teraz używam i jako suplementu i zamiennika zwykłej kawy, bo energii też dodaje :)
  • 19.02.17, 23:00
    W tym sklepie kusisz zieloną kawę www.swiatkawyiherbaty.com.pl Smak nieco inny niż w normalnych kawach
  • Gość: ewa IP: *.play-internet.pl 11.08.17, 17:27
    w smaku ciekawa ale działa ja kupuję tu kawa zielona
  • Gość: migotkaaa IP: *.146.171.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.09.17, 15:11
    Za kawą zieloną nie przepadam kompletnie, ale zielona herbata (np. teekanne) jak dla mnie najlepszy "napój" :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.