Dodaj do ulubionych

Najbardziej popularne napoje

13.07.11, 13:25
jakie napoje są u Was najczęściej? których pijecie najwięcej, jakie lubicie najbardziej? Woda, cola, soki - czyli co najchętniej piją Polacy*

bez alkoholowo :)
Edytor zaawansowany
  • krzysztofsf 14.07.11, 00:29
    Ja pije niepopularne, to sie nielicze w tym watku :)
    --
    Petycja - stop cenzurze internetu
    Polecam Linuxeducd - uruchamiasz z plyty bez szkody dla ukochanego Windowsa
  • 1marycha 14.07.11, 09:18
    Woda podstwa. Jak jestem na mieście kupie sobie jakiegoś kubusia bądź tarczyn coś z witaminami najczęściej.
    --
    Jeśli relaks to w spa. Nic tak dobrze nie odpręża jak wellness.
  • recomena 14.07.11, 13:17
    u nas w rankingu na pierwszy miejscu cola. W gorące dni, zalecamy jednak sięgnięcie po produkty z dalszych miejsc. Zgadzam się z twierdzeniem: woda to podstawa.
  • iwoona22 30.07.11, 21:49
    Ja najbardziej lubie pić kawe rozpuszczalna z mlekiem i wode minaralna gazowana:
    --
    Konsola MICROSOFT Xbox 360 Slim 250 GB w super cenie! Sprawdź!
  • maniak91 26.04.19, 08:15
    Ja często wybieram wodę mineralną, bądź źródlaną. Czasami sięgam po wodę alkaliczną, która ma potężne stężenie minerałów. Oczywiście od czasu do czasu sięgamy wraz z rodziną po soki (unikamy napojów i nektarów) - ale doskonałym odkryciem na lato jest Lmoniada z beelemon.pl/#

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.