Dodaj do ulubionych

teekanne green tea lychee czy ktoś pił?

05.08.13, 15:19
teekanne green tea lychee czy ktoś z was pił? od dłuższego czasu "za mną chodzi" teekanne green tea lychee. ale nie wiem czy kupić. niby 4 zł, ale lepiej spytać niż żałować:) jestem ogólnie fanką naturalnych herbat stad pytam o teekanne bo wiem, że są dobre jakościowo. ale jak w smaku? jeśli są tu jacyś smakosze zielonych herbat to pewnie doradzicie:)
Edytor zaawansowany
  • sunray.ok 05.08.13, 15:23
    teekanne green tea lychee? wiesz co ja np. lubię z żurawiną i maliną. liczi może być kwaśna;) no nie wiem..
  • trax.pd 12.08.13, 09:33
    często kwaskowatości dodaje sama zielona. Zależy jaki gatunek herbaty.
  • trax.pd 12.08.13, 10:36
    często kwaskowatości dodaje sama zielona. Zależy jaki gatunek herbaty.
  • myszamiki99 07.08.13, 21:34
    Teekanne green tea lychee raczej jest w smaku słodka niż kwaśna
  • koszalyn 12.08.13, 09:29
    Wąchałam ją i ładnie pachnie ale mam za dużo zielonych herbat w szafce
  • technicznytyp 23.08.13, 09:59
    ten zapach za mną chodzi, nie mogę się uwolnić:D A gdzie ją dostanę? bo mi smaka narobiliście
  • karina341 05.08.14, 13:25
    Jest smaczna, ale lepsza jest zielona teekanne z opuncja.
  • kasia.trawinska 19.08.14, 14:08
    Ja piłam i bardzo ją lubię. Jest w smaku dość słodka wbrew pozorom i smaczna. Chociaż ogólnie zielone herbaty wolę kupować liściaste niż w torebkach. Te ekspresowe zawsze mi się jakieś takie sztuczne wydawały... Ogólnie najzdrowsza jest właśnie "prawdziwa" zielona herbata liściasta, ale czasem można sobie coś odmienić i spróbować właśnie takiego słodkiego napoju herbacianego :)
  • monia-imielinska 08.03.16, 15:40
    gdybyś kupiła w listkach zamiast ekspresowej to zapłaciłabyś więcej, a ponoć wbrew powszechnej opinii ekspresowa lepiej utrzymuje smak i aromat niz lisciasta - dla mnie bardzo dobra herbata :)
  • sulechovvska 01.05.16, 16:50
    ogolnie herbaty z teekanne mi bardzo smakuja, ale najbardziej to earl grey :)
  • Gość: Katrini IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.17, 11:18
    Piłam tekkane green tea Lichee i bardzo ja lubię, na początku wydawała mi się taka" niedobra ale dobra" obecnie ciężko mi ją znaleść w marketach, wszystkie smaki są oprócz lychee więc zamawiam przez internet
  • junoqwe 19.02.17, 22:54
    Herbaty tylko liściaste polecam żadnych saszetek czy torebek do parzenia . Zobacz www.swiatkawyiherbaty.com.pl Dobry sklep

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.