Dodaj do ulubionych

napoje alkoholowe

13.01.15, 21:40
Jakie napoje alkoholowe i drinki na impreze rodzinna?
Edytor zaawansowany
  • mellasmo 19.01.15, 21:39
    a jaka to impreza? :) jak obiad itp. to wino, szampan, jak bardziej luźna to dobrze się sprawdzi sznaps czy drinki na bazie smakowych soplic czy wódki
  • Gość: jadźka9009 IP: *.centertel.pl 22.05.15, 00:13
    Ja lubię cydr słowiański, piłam go jak byłam w Warszawie na wycieczce. Bardzo fajny trunek, szukałam później go w moim mieście i trafiłam na ich stronę cydrslowianski.pl/ niestety stacjonarnie dostępny jest tylko w Warszawie, Tarnowie i Krakowie, ale jest możłiwość zamówienia go przez net. To jest fajny, delikatny alkoholowy napój, wydaje mi się, że na rodzinną imprezkę idealny.
  • Gość: Mellka IP: *.dynamic.chello.pl 30.09.15, 21:00
    Cydr tak, ale zdecydowanie wolę lubelski. Gości u mnie już jakiś czas na imprezach.
  • majster56 29.11.15, 14:27
    Moja dziewczyna też gustuję w tym cydrze, ostatnio go podgrzewała i dodała miodu i nawet mi smakowało.
  • pilkarz0102 19.05.16, 12:34
    Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie piwo, to najlepsze rozwiązanie na taką rodzinną imprezę. Oprócz tego można pomyśleć też o zrobieniu drinków.
  • kawah12 20.05.16, 10:14
    dla kobiet wino, baileys z lodem
    dla mężczyzn kahula z wódką, whiskey z colą (lub bez)

Piwa to już się raczej nie pija przy spotkaniach.... to dobre dla małolatów albo ludzi o bardzo niskich wymaganiach tzw klasy srednio-niskiej.

--
    Przegląd rejestracyjny Bielany || geodeta Pabianice
  • kirsten.ka 03.06.16, 15:43
    whisky owszem, ale nie z colą...z sokiem jabłkowym lub żurawinowym i ćwiartką limonki i kostką lodu;)
    dla kobiet malibu z sokiem pomarańczowym, dla panów np. gin z tonikiem i plasterkiem ogórka:)
  • patorka_9 26.02.17, 15:28
    a ja lubię w sumie się napić od czasu do czasu cydru...w sumie dużo tego na rynku jest teraz ale mi najbardziej smakuje cydr meli melum - smaczny i nie taki słodki!
  • Gość: x IP: *.hsi06.unitymediagroup.de 14.03.17, 00:17
    idiotyczne pytanie
  • Gość: Bejja IP: *.dynamic.mm.pl 26.03.17, 21:51
    ja także ostatnio lubię Cydr - i ostatnio piłam po raz pierwszy meli mellum i faktycznie smak jest inny od pozostałych!
  • kokosanka832 09.11.17, 18:22
    Ja pijam cydr, najlepiej taki słodkawy :) Ale jeśli lubisz np. wódkę i jesteś z Krakowa, polecam wybrać się na wieczór degustacji organizowany przez seekrakow. Brat był i się nieco "podszkolił", haha
  • pan_polski 24.08.18, 15:21
    Może nalewka?

Zapraszam tutaj: www.facebook.com/groups/266313200547815/
    Tysiące przepisów i porad na najlepsze naleweczki, począwszy od staropolskich, klasztornych, po standardowe, a na leczniczych skończywszy. Ponadto jedyny i unikalny Kalendarz nalewek, czyli kompendium kiedy zbierać owoce i robić konkretne nalewki.
    No i fantastyczni ludzie, którzy nie tylko podpowiedzą, pomogą, ale także zainsipiruja nowymi pomysłami.
  • sofiijka 29.04.19, 09:20
    Wino. Do drinków zamiast czystej wódki dobry jest też rum, może być mohito a może być po prostu z colą i limonką.
  • patka008 16.05.19, 12:43
    Na imprezy rodzinne to u nas preferuje się przeważnie wódke, wino. Niestety mało kto pije coś innego :/ ja czasem lubię wypić jakieś drinki, whiskey, ale na rodzinnych imprezach raczej oprócz mnie nikt tego nie pije.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka