Dodaj do ulubionych

Herbata Detox&Slim i Fit&Slim

25.07.17, 11:31
Hej ;)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyborem herbaty, która pomogłaby mi w walce o moją wymarzoną sylwetkę. Poczytałam na forach i teraz teekane Detox&Slim i Fit&Slim królują. Czy ktoś z Was może powiedzieć jak sytuacja wygląda z ich smakiem. Czy idzie się przyzwyczaić, czy będzie ciężko, a może to sama przyjemność :) ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Justyna IP: *.146.96.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.07.17, 13:04
    Piłam tą pierwszą i według mnie smak był ok :)
  • Gość: Agata IP: *.146.105.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.07.17, 10:50
    Piłam teekanne detox&slim i jak najbardziej mi odpowiada w smaku, także śmiało możesz kupować i wypróbować
  • Gość: Marlena IP: *.146.107.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.07.17, 14:57
    Pamiętaj, że dieta i sport to podstawa. Herbata to tylko taki dodatek
  • Gość: Zakrecooona IP: *.146.97.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.07.17, 10:09
    Tutaj nie smak ważny, ale czy daje efekt ;P
  • 16.08.17, 12:40
    moim zdaniem zarówno smak jak i działanie bardzo na plus. Oczywiście nie obejdzie się bez diety i odrobiny ruchu, ale herbata na pewno pozytywnie wpływa na metabolizm, a do tego ma fajny skład
  • 21.08.17, 15:55
    W smaku jest dość przyjemna, ale równie dobrze zamiast herbatek celowanych w odchudzanie możesz pić zwykłe zioła i zieloną herbatę. Również bardzo pozytywnie wpływają na organizm i wspomagają odchudzanie. Jeśli lubisz tę markę to teekanne ma spory wybór i na pewno znajdziesz coś dla siebie.
  • 14.09.17, 10:32
    xxxxx
  • Gość: Agata IP: *.146.171.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.09.17, 15:09
    Jak dla mnie smaczna jedna, jak i druga. Teekanne fajne limitowane edycje też wypuszcza - czy to owocowe czy "bardziej egzotyczne". POLECAM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.