• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jaki smak Finlandii polecacie? Dodaj do ulubionych

• 04.01.05, 20:26
    Jaki smak Finlandii polecacie?A może lepsza zwykła czysta Finlandia?Czekam na
    proposy ;-)
    Zaawansowany formularz
    • 06.01.05, 12:49
      żurawinowa- bomba ;)
      • 06.01.05, 19:43
        Właśnie zamierzamy sobie kupić żurawinową na studniówq ;-)
        • Gość: czarny_pozeczek IP: *.crowley.pl 09.01.05, 16:32
          wg mnie zurawinowa finlandia jest przereklamowana... pilem i bez rewelacji...
          ostatnio spozywalem zwyczajna finlandie, musze powiedziec ze tez calkiem dobra choc wydawala mi sie troche bardziej slonawa w porownaniu np z Sobieskim.. a ze smakowych mysle ze Lime bedzie calkiem wporzadku, choc jeszcze nie degustowalem
          • 10.01.05, 14:42
            Te smakowe wodki to po prostu wodki z dodatkiem mniej lub bardziej naturalnego
            aromatu (obstawiam ze jest w nim 0% naturalnosci). Nie sa to destylaty z
            owocow - choc zurawinowka Finlandii pojawila sie od niedawna w wersji
            przezroczystej co mogloby to sugerowac. Moja propozycja - kupic cytryne, innego
            cytrusa, jakis naturalny sok itp. - i zrobic drinka.
            --
            Tak sadze. Zalosne...
    • 13.01.05, 18:41
      moim zdaniem najlepsza jest żurawinka choc limonka też jest dobra:))))))))
    • Gość: ixix IP: *.stalexport.com.pl 14.01.05, 07:34
      Wszystkie są wyjątkowe,ale najbardziej polecam żurawinową z sokiem żurawinowym
      z Tymbarku.Pozdrawiam
      • Gość: Fjord IP: 82.177.97.* 14.01.05, 21:40
        Pilem, ta i ta :) Za pierwszym razem posmakowala mi zurawinowa, limonka bez zadnych rewelacji. A pozniejsze spotkania z zurawinowa okazywaly sie co raz gorsze?! :-/
    • 15.01.05, 21:29
      Najlepiej spożywać tylko czystą. Według mnie aromatyzowanie czystych, markowych
      wódek to zbrodnia. Finlndia żurawinowa smakuje, jakby do niej dolać jakiś tani
      sok, który się rozcieńcza z wodą, żadna rewelacja.
    • Gość: James IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 01:10
      Najlepsza jest Kurant + sok z czarnej porzeczki, można się nieźle ululać ;)
      A z czystych wymiata Wyborowa.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.