Sokowirówki, jaką kupić ??? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaką sokowirówkę kupić? Chcę kupić nie za drogą
    a dobrą / chodzi o to żeby się nie psuła, i była szybka w obsłudze/. Proszę o
    podpowiedz.
    • Gość: sokowirowka IP: *.10-136-217.adsl.skynet.be 04.11.05, 08:41
      pozadna
    • philips
    • Ja kiedyś miałem sowiecką, dwudziestoletnią i też dobra była, w sam raz na
      przemiał jabłek na wino.
    • gerda16 napisała:

> Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaką sokowirówkę kupić? Chcę kupić nie za drogą
      > a dobrą / chodzi o to żeby się nie psuła, i była szybka w obsłudze/. Proszę o
      > podpowiedz.

A ja mam jakąś taką za 100zł z hipermarketu i działa :-)
      W sumie to było mi szkoda wydac więcej na "markową" i nie żałuję.

Napiszcie jeszcze jak cząsto korzystaćcie z sokowirówek. Jak znam życie: 1
      miesiąc intensywnie, a potem entuzjazm opadł? U mnie właśnie odżył i znowu
      produkuję ;-)

--
      Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność
      posiada opinię.
    • Gość: normalny IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.06, 01:07
      polecam Zelmera model Julita bo dobre tanie i polskie!
      www.rtvagd.sklep.pl/?prod_id=5466
      www.rtvagd.sklep.pl/?prod_id=5466
    • Gość: Vera IP: 209.89.159.* 11.02.06, 02:37

Ja uzywam sokowirowke "CHARLESCRAFT". Raz w tygodniu robie ponad litr soku z
      marchwi,jablek,selerow. Pije ponad pol roku jedna szklanke soku dziennie.Reszta
      stoi w lodowce az do wypicia calosci. Wszystkim polecam,bo i dibry i bardzo
      zdrowy;m.in.reguluje trawienie,uzupelnia niedobor witamin i sokow mineralnych.
      • Gość: Arev IP: 194.146.251.* 11.02.06, 03:55
        W soku trzymanym w lodówce po 12 godzinach praktycznie nie ma już witamin. Nie
        znam firmy CHARLESCRAFT, ale chyba wszyscy producenci sokowirówek piszą o tym w
        instrukcji obsługi.
        Ja mam Kenwooda, kilka lat temu zapłaciłem niecałe sto zł. Używam codziennie
        (zamiast śniadania wypijam szklankę soku z marchwi), łatwy w myciu, ale mały -
        po jednej szklance trzeba opróżniać wiórownik, więc raczej dla singli.
        Polecam też Zelmery - bardzo solidne w odciąganiu i bezawaryjne, ale dość
        drogie.
        • ztym miesiacem intensywnego wirowania to fakt a prawdziwy powod zaprzestania
          wirowania to penie mycie tych wszzystkich elementow mam Moulinexa malutka
          zgrabniutka ale dla czego dom cholery nie wpadli jeszcze na to jak zrobic taka
          ktora by sie sama myla:P cala nadzieja w Kaczyskich napewno wymysla jakas
          ustawe,ktora to wreszcie ureguluje:))
      • Gość portalu: Vera napisał(a):

>
        > Ja uzywam sokowirowke "CHARLESCRAFT". Raz w tygodniu robie ponad litr soku z
        >
        > marchwi,jablek,selerow. Pije ponad pol roku jedna szklanke soku dziennie.Reszta
        >
        > stoi w lodowce az do wypicia calosci. Wszystkim polecam,bo i dibry i bardzo
        > zdrowy;m.in.reguluje trawienie,uzupelnia niedobor witamin i sokow mineralnych.

>>Duży błąd. Ważywa,owoce "rozdrobnione,pokręcone,itp" należy spożyć
        natychmiast, bo tracą swoje wartości/witaminy/,pozostają jedynie dietetyczne.
        • Gość: tujka IP: *.chello.pl 11.02.06, 21:31
          Kupilam ELTA za 300 zlotych w media markt. dziala jak na razie bez zarzutu.
          jest to najmocniejsza sokowirowka jaka udalo mi sie znalezc - ma az 700 wat i
          mozna w niej mielic pelne owoce - wiory sa prawie suche i bardzo duzo soku
          produkuje. polecam.
          • Gość: Łodzianka IP: *.astral.lodz.pl 12.02.06, 17:30
            www.rtvagd.sklep.pl/zelmer/sokowirowki/?prod_id=5465
            Ja mam ta właśnie sokowirówkę.
            Nie jest tania, ale jej zaleta jest to, że naraz można zrobić tyle soku ile się
            chce. Miałam kiedyś taką sokowirówkę dla singli, jak ktoś to nazwał, ale
            opróznianie po każdej szklance soku, było dużo gorsze od sporej ilości części
            jaką trzeba potem umyć w Zlemerze ;)

• Gość: Krzysiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 10:40
              rowniez polecam ten model. nie jest najtanszy, ale jest bardzo solidnie
              wykonany. jest przeznaczony do tzw. przemyslu (kawiarnie, restauracje), wiec ma
              podwyzszona trwalosc w porownaniu do plastikowych sokowirowek. wbrew pozorom
              latwo go sie czysci - oczywiscie zaraz po wycisnieciu soku. gwarancja to 2 lata.
    • Gość: Wzorowa IP: *.van.primus.ca 12.02.06, 17:23
      Przede wszystkim ktora jest prosta w myciu.
      Jesli chodzi o sitko najlepsze sa z metalowa tarcza przykrecana do dolu
      sokowirowki.
      Plastikowe z metalowymi sitkami jako calosc czesto sie zatykaja.

Najlepiej jest kupic najnowsze urzadzenie ktore sa jak prasa bo nie zanikaja
      wartosci odzywcze plynace z sokow. Soki maja najwiecej wartosci, gdy sa swieze
      i nie poddane zbyt szybkiej obrobce mechanicznej noze w wiekszosci sokowirowek
      niszcza wiele elektrycznych ladunkow ktore sprawiaja iz soki sa bardzo pozywne
      czytaj tzw. elektryczna zywnosc. W tych praso-sokowirowkach jestesmy w stanie
      wycisnac sok ze wszystkiego. Nawet z lisci coraz wiecej naukowcow zaczyna
      zauwazac jak wazne jest nieuszkadzanie w procesie otrzymywania soku poprzez
      zbyt duze obroty i metalowe noze kiedys taka maszyna byla sokowirowka
      firmy "Champion". Mam nadzieje, ze te informacje sa przydatne. Czasami lepiej
      odlozyc zakup i kupic cos drozszego ale doskonalej jakosci i bedziemy uzywac
      przez wiele lat zwykle kilkanascie, Takze te przecietne towary dadza nam
      przecietne wartosci.
    • ... jak chcesz ją używać? Bo jeśli do robienia dużej ilości soku np. dla całej
      rodziny albo na przetwory to niezle są Zelmery: wielkie i mają mnówstwo częśći,
      upierdliwe w myciu ale jak już mielesz to nie musisz co chwile wyrzucać smieci.
      ALe jak chcesz codziennie dla siebie szklanke soku zrobić to kup coś małego, co
      moze stac na blacie w kuchni- robisz sobie sok, śmieci do kubła, czesci do
      zlewu i biegniesz do pracy (albo optymalnie od razu myjesz:-)). Ja mam Zelmera
      wielkiego jak grzmot i pożyczyłam go koleżance, bo mnie szlag na niego trafil.
      Kupiłam sobie takie malenstwo Kenwooda, ktore stoi właśnie na blacie i
      przynajmnej co drugi dzien pije pyszny soczek. Najbardziej upierdliwe jest w
      nim krojenie owoców na małe kawaleczki... :-)
      • Gość: Łodzianka IP: *.astral.lodz.pl 12.02.06, 21:55
        Bielinka ma rację, coś o czym zapomniałam dodać pisząc o mojej starej
        sokowirówce - a mianowicie fakt, że np. jabłka trzeba było kroić i wydrążac, z
        Zelmerem nie ma tego problemu, kroję jedynie na pół, w poszukiwaniu
        ewentualnych mieszkańców ;)
    • Gość: Tigerness IP: *.stegny.2a.pl 13.02.06, 09:19
      Nie polecam Zelmera-model Julita-w trakcie "odwirowywania" soku z marchwii czy
      buraków plastry/pasma warzyw wyskakiwały z otworu,przez który umieszczało się
      je do wyciskania-cała kuchnia była pobrudzona marchwią czy burakami.Ponadto
      nieprawdopodobnie hałasuje ta sokowirówka-ze 100db chyba-nie przesadzam! I
      jeszcze jedna uwaga-przyssawki mocujące do blatu były ale słabo trzymały, tak
      więc sokowirówka żwawo sobie podskakiwała. Nigdy w życiu nie kupię sokowirówki
      tej firmy i szczerze odradzam(na szczęście udało mi się jej pozbyć)
    • Gość: bartez IP: *.pmrcorporate.com 13.02.06, 09:54
      www.hoopla.pl/product_info.php/products_id/6272lub
      www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item_id=14152&pkt_id=&pro_id=&char_id=
      duze wejscie
      nie trzeba kroic owocow
      nadaja sie dla robienie sokow dla calej rodziny, a nawet sasiadow;)

troche drogie, ale warto wydac wiecej
      przymierzam sie wlasnie do tego philipsa:D
    • Gość: Evvva IP: 213.199.30.* 13.02.06, 10:36
      Polecam Moulinex Vitae... Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.