Dodaj do ulubionych

Ocena zapotrzebowania na artykuły zootechniczne..

30.10.11, 11:14
Witam wszystkich serdecznie,

jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej i w związku z tym potrzebuję Waszej pomocy. Chodzi o wypełnienie ankiety. Analiza wyników z ankiety pomoże mi przy pisaniu powyższej pracy.

Poniżej podaję link do ankiety, która dotyczy oceny zapotrzebowania na artykuły zootechniczne. Ankietę kieruję do właścicieli zwierząt gospodarskich, aczkolwiek również do hodowców/właścicieli koni, psów, kotów i innych zwierząt.

Ankieta jest krótka i czas wypełnienia zajmuje ok. 1,5 minuty. Będę ogromnie wdzięczna za poświęcony czas przy wypełnianiu ankiety.

Link do kwestionariusza ankiety: moje-ankiety.pl/respond-15476.html

Dziękuję i pozdrawiam :)
Edytor zaawansowany
  • kostana 30.10.11, 12:11
    zrobione :)
  • remkok 30.10.11, 12:36
    kostana wielkie dzięki :) miłego popołudnia :)
  • albert.flasz1 30.10.11, 18:00
    Pytanie 5: i tak i nie;
    pytanie 7: nieregularnie, w zależności od potrzeb;
    pytanie 9: zależnie od potrzeb;
    pytanie 10: w kilku różnych;
    :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
    --
    Born to be Wild...
  • remkok 30.10.11, 20:46
    Pytanie 5. Hm, owszem przewidziałam taką sytuację, oczywiste, że wiele rolników/hodowców zdobywa produkty dla zwierząt z różnych źródeł, ale w takiej sytuacji jeśli chociaż jeden dostawca mieści się w tych 50 km to zaznacza się tak, nie chciałam dopisywać dodatkowych odpowiedzi czy podpowiedzi, żeby nie pomieszać. Tylko żeby ankieta zadziałała na zasadzie co pierwsze do głowy przyjdzie ;) bardziej tak czy bardziej nie ;))

Pytanie 7. Dlatego poniżej pytania dopisałam podpowiedź: Proszę wybrać jedną najbardziej zbliżoną odpowiedź :)

Pytanie 9. Chodziło mi o najbardziej zbliżoną odpowiedź. Można zawsze policzyć tak: ogólnie ile wydajemy rocznie na 12 miesięcy i liczbę zwierzątek i mamy średnią :)

Pytanie 10. O to bardzo zaradny hodowca z Ciebie (jeśli mogę po imieniu;) ) :)))) W tym przypadku myślę, że można zaznaczyć te województwo gdzie mamy największą "produkcję zwierzęcą" ;) lub po prostu większą liczbę zwierząt lub gdzie idzie najwięcej kasy hehe ;)

Ale wielkie dzięki za sugestie :)))
    Życzę pomyślności :)
  • albert.flasz1 30.10.11, 21:06
    remkok napisała:

> Pytanie 10. O to bardzo zaradny hodowca z Ciebie (jeśli mogę po imieniu;) ) :))
    > )) W tym przypadku myślę, że można zaznaczyć te województwo gdzie mamy najwięks
    > zą "produkcję zwierzęcą" ;) lub po prostu większą liczbę zwierząt lub gdzie idz
    > ie najwięcej kasy hehe ;)

A tak naprawdę, to co sprzedajesz?:DDD
    --
    Born to be Wild...
  • remkok 30.10.11, 22:06
    Hmm ja to nic, a nie, gitarę elektryczną sprzedaję wraz ze wzmacniaczem, może jesteś zainteresowany? ;) jeszcze aukcja na alle wisi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka