Dodaj do ulubionych

mokra karma na wątrobę

29.05.12, 15:21
Wet na podstawie badania krwi stwierdził u mojego 15-letniego pupila (sznaucuś mini) niewydolność wątroby. Przepisał Hepatial. Ale zastanawiam się nad zmianą mokrej karmy. Dotąd zjada Gourment Shiny Dog. Chciałbym mu zmienić na mokrą karmę na wątrobę.
Czy z własnego doświadczenia możecie coś polecić?
Jednocześnie niedaleko ode mnie (mieszkam w Wawie) jest wet leczący homeopatią. Może macie jakieś własne doświadczenia z tego typu leczenia?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje, niezależnie czy dotyczą ściśle wątku, czy nie.
pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Edytor zaawansowany
  • anaiss 29.05.12, 17:43
    Co do mokrych karm wątrobowych to chyba nie masz nadzwyczajnego wyboru. Ze znanych mi: HILL'S PD Canine l/d albo ROYAL CANIN Hepatic, ja akurat mam dobre doświadczenia z Hill's.

Mój brał łącznie Hepatil i Essentiale Forte, dodatkowo Hepa -Merz w kroplówkach i właściwie jedynie po tym ostatnim była zauważalna wynikowo poprawa.
  • semi-dolce 29.05.12, 18:02
    Jeszcze jest Trovet HDL. Poza tym warto podawać essentiale forte.
    --
    hugowaferajna.pl/
  • sens_net 30.05.12, 07:33
    Dzięki za odpowiedź. Czy może wiecie jak dawkować Essentiale Forte ma 7 kg psa?
    Teraz to już nie wiem, czy podawać Essentiale zamiast przepisanego przez veta Hepatiale Forte.
  • semi-dolce 30.05.12, 08:21
    Jeżeli dostałas weterynaryjny Hepatiale Forte to nic zmiast niego dawać nie musisz, bo ten lek zawiera to, co ludzki Essentiale plus to, co ludzki Hepatil. Powinien być więc bardzo dobry. Przyznam, że w ogóle nie wiedziałam, że taki lek jest i stosowałam ludzkie te kilka lat temu, gdy były mojemu psu potrzebne.
    --
    www.dzikiedzieci.pl/
  • sens_net 30.05.12, 09:09
    dzięki
  • malowanka 21.06.12, 15:50
    Witam,
    chodze do weta leczacego homeopatią na Grochowie lecznica F... i w przypadku chorej watroby u kota przepisał przede wszystkim dietę i zrobił jakies wzmacnijące zastrzyki.
    Moje zwierzaki są na Trovet.
  • globerr 22.06.12, 13:11
    Gdzie jest ten wet homeopata na grochowie??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka