Leczenie komórkami macierzystymi Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Pytanie mam odnośnie skuteczności leczenia dysplazji z towarzyszącym zwyrodnieniem stawu biodrowego u psa za pomocą terapii komórkami macierzystymi, ewentualnie PRP (osoczem bogatopłytkowym). Pomijając koszty, czy ma to sens i czy pomoże starszemu psu, będącemu w ogólnie dobrej formie? Czy ktoś tutaj miał z taką terapią kontakt?
    --
    <Fajne jest obchodzenie rocznic ślubu. A im bardziej okrągła tym fajniej. A najbardziej okrągłe jest zero... :))>
    • To bardzo ciekawe. Jak nazywa się lekarz proponujący takie rozwiązanie? Mogłabym prosić o dokładniejszy opis przypadku?
      • Proponuje to klinika w Lublinie: www.lcmz.pl/
        Trafiłam przypadkiem na informacje o takim leczeniu i dlatego jestem zainteresowana.
        Dwa artykuły o tym temacie: psy-pies.com/artykul/komorki-macierzyste-i-zwyrodnienie-stawow-u-psow,728.html oraz www.rmf24.pl/nauka/news-terapia-komorkami-macierzystymi-pomaga-zwalczac-chorobe-staw,nId,708661

Do kwalifikacji do zabiegu jest potrzebna masa badań, łącznie z rtg oczywiście. Póki co zbieram informacje i opinie, przyszłość pokaże, czy się zdecydujemy na to.

Jeśli ktoś miał do czynienia z tą terapią, to będę wdzięczna za opinie :)
        --
        <Fajne jest obchodzenie rocznic ślubu. A im bardziej okrągła tym fajniej. A najbardziej okrągłe jest zero... :))>

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.