Dodaj do ulubionych

przyczyna smierci mojego kotka

06.02.18, 16:53
Witam jak w temacie nie wiem jaka byla przyczyna smierci mojego kotka.. Zmarł prawdopodobnie wczoraj w nocy badz nad ranem. Mieszkam na wiosce gdzie ludzie wypuszczaja psy wieczorami i ogolnie nie sa za mili tybardziej dla zwierzat. Jedyna ze wsi wraz z mama dokarmiamy bezdomne koty. Moje malenstwo Didusie znalazlysmy wczoraj ok h 16 w polu za garazami. Oczka miala wywrocone na druga strone byla zmarznieta delikatnie sztywna tylko w dolnej czesci ciala. Zero krwi. Oblepiona sloma z jednej strony i w buzce miala kawalki slomy. Jak mama przenosila ja z pola do domu ja zostalam na miejscu bo nie moglam sie pozbierac po chwili tez udalam sie w strone domu sasiad ktory mnie nie widzial zaczal kiwac reka i pokazywac drugiemu sasiadowi , ze moja mama idzie z kotem tak jak by byli zdziwieni ,ze ja znalezlismy. Po paru godzinach w cieple jej oczka powrocily do stanu normalnego. Jak mogla byc przyczyna zgonu? Czy ktos mial podobny przypadek.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.