13.01.19, 14:51
Moja suczka od pół roku ciągle mlaszcze. Była oczywiście badana i leczona na żołądek. Miała nawet obrożę uspokajającą, że to niby nerwy. Nie pomaga żadna zmiana diety. Nie ma problemów z zębami. Była odrobaczana. Okaz zdrowia a mnie jej to mlaskanie wykańcza nerwowo bo nie znoszę tego dźwięku. Mlaska niezależnie od sytuacji. Nawet w nocy przez sen. Doszło do tego, że wyprowadziłam ją z sypialni i zamykam drzwi bo nie jestem w stanie przez to mlaskanie usnąć. Chce odzyskać swojego psa sprzed mlaskania! I nie wierzę w żadne inwazyjne badania bo już wystarczająco zostałam przez weterynarzy naciągnięta na leczenie w ciemno i szukanie na siłę innych chorób. Czy ktoś miał taki problem? Czy to jednak psychika?
Edytor zaawansowany
  • sp9tcu 13.01.19, 22:44
    trzeba było nie kupować psa
    muj czarek uwielbia sie oblizywać
  • ladyamalthea 14.01.19, 21:49
    Czasami lepiej nie naciskać przycisku Opublikuj. Oszczędzi to innym rozczarowania cudzą głupotą. Pies adoptowany ze schroniska 8 lat temu.............
  • sp9tcu 15.01.19, 16:37
    nerwica ?
    byłaś z nim u wetka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.