Dodaj do ulubionych

Potrzebuje porady.

18.05.19, 14:41
Witam. Mój pies przechodzi teraz ciężki czas, kilka dni temu przydarzył mu się wypadek komunikacyjny w którym ucierpiały obie przednie łapy. Udaliśmy się do weterynarza, który stwierdził złamanie z przemieszczeniem kości przedramienia i zrobił operacje osteosyntezy, wstawił dla pieska płytkę. Druga łapa chyba nie była zauważona przez weterynarza i dopiero po powrocie z operacji zauważyłam że piesek również nie staje na tą łapkę. Widoczna jest mała ranka na samej górze łapy z przodu i lekka opuchlizna, przy ściskaniu owej łapki pieska nic nie boli, łapka jest trochę jak z waty. Co się mogło stać ? Czy piesek za mocno poobijał tą łapkę ? Wydaje się, że gdyby go bolała to by nie dał się dotknąć.. dodam że pieska wyrzuciło w powietrze i spadł na strone tej łapki, która nie była operowana. Mam jeszcze pytanie odnośnie tego czy zakładać opatrunek, bo piesek wygryzł sobie kilka szwów i ciągle liże ranę, chowa się żeby nikt go nie widział i wygryza.. założylam mu opatrunek oraz zwykłą luzną skarpetkę żeby nie mógł się tam dostać ale nie ma mnie przy nim teraz przez kilka godzin i boje się że znowu mógł to rozgryźć.. nie pomaga nic bo piesek jest strasznie zawzięty i przebojowy mimo że obolały. Operacja była bardzo kosztowna i chciałabym zanim udam się do weterynarza jednak zaciągnąć tutaj jakiejś porady.. będę bardzo wdzięczna za każdą informację, może ktoś spotkał się z podobnymi objawami, może jego zwierzak również miał jakiś podobny zabieg. Nie wiem już co robić, czy piesek będzie chodził jeśli druga łapa też nie jest jakaś aktywna... Czeka nas ściągnięcie szwów, kolejne dodatkowe koszta więc dopiero za kilka dni się dowiem co i jak z tą łapą ale do tego czasu trochę zostało...
Edytor zaawansowany
  • sp9tcu 20.05.19, 00:31
    Po co założyłaś nowy temat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.