Dodaj do ulubionych

Ostrzegam!! przed kliniką psa i kota we Wrocławiu.

13.07.19, 08:04
Trafił do niej mój biedny kotek z obrzękiem płuc (dwa dni wcześniej zdrowy żywy kot). Obrzęk to prawdopodobnie wynik alergicznej reakcji na podane leki przez innego weterynarza (leki przeciwzapalne na dziąsła, jakieś zastrzyki przeciwzapalne). Tej krytycznej nocy kotek dostał tlen, w pozostałe dni już nie, po dwóch dniach męczarni ktoś mądry wpadł na pomysł zrobienia RTG, a tam zatkana tchawica i odma!!!! Odma to efekt wetów którzy w tej cudnej klinice robili punkcję ściągając wodę z płuc i zrobili dziurkę kotkowi. Jakie leczenie??? nakłuwanie kota igłami co dwie godziny w celu absorpcji powietrza szkoda że nikt nie pomyślał o drenażu opłucnej???. Kotek słabł nie jadł kilka dni, szpikowany furosemidem i solą fizjologiczną (taka była odpowiedź na moje pytanie co dostaje na wzmocnienie) . Płyn wieloelektrolitowy został podany w trzecim dniu, jonogram ani razu nie zrobiony. O konsultację kadriologa musiałam się wyprosić po dwóch dniach. Emocje i przerażenie przyćmiły moje logiczne i jasne myślenie, chciałabym cofnąć czas i zabrać ją do innej kliniki w pierwszym dniu po krytycznej nocy. Posiatkowali płuca malej jak sitko i dziwili się dlaczego powietrza poza płuckami jest coraz więcej. Tak, zdecydowałam się na eutanazję, blade oczka ledwo otwarte, blady pyszczek, brzuszny ciężki oddech i to że nie spała od kilku dni sprawiły że zgodziłam się na ich propozycję eutanazji i rozłożone ramiona. Bałam się że kolejną noc będą ją kłuć igłami co godzinę bo tak leczy się w tej wybitnej klinice ODMĘ!!! To mogło skończyć się inaczej, gdyby kotek trafił do doświadczonego i dojrzałego lekarza. Bardzo żałuję że nie było obok mnie nikogo kto by mi doradził natychmiastową zmianę kliniki. Pięcioletni kotek moja miłość i szczęście zamknęła oczka w moich ramionach wytorturowana przez młode absolwentki albo studentki.

Jestem w żałobie a moje serce przepełnia piekący ból...

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka