Dodaj do ulubionych

Rany na Łapach u Pieska

31.07.19, 23:37
Witam mam psa mieszańca labrador z husky ma ponad 3 lata od małego chorował na stawy tylnich łap na razie jest jak można tak nazwać zaleczony ze stawami nic się nie dzieje, zauważyłam kilka dni temu mała rankę na łapie wyczyściłam mu to na dzień dzisiejszy ma o wiele więcej ran i są o wiele większe wygląda sączy się z nich ropa pies to liże i niestety ale robią się gorsze i większe pisze tutaj bo nie mam jak się dostać do weterynarza dopiero w piątek pojadę jak mąż wróci z trasy bardzo się martwię bo zaczyna kuleć i na pewno go to boli. Podejrzewam że może mieć jakąś bakterie w ślinie przynajmniej znajomej piesek tak miał i rany lizane przed niego pogarszały się ale chciała bym rady specjalisty czy mogę mu jakoś pomóc zanim pojedziemy do weterynarza 😟 zrobiłam zdjęcia ale nie wiem czy można tu dodawać. Proszę i Dziękuję za szybką Odpowiedź Pozdrawiam Asia
Edytor zaawansowany
  • ken-ya 11.08.19, 04:43
    Asiu - Psa powinien obejrzec weterynarz. Ja bym tez zmienila jedzenie , na takie domowe Odrobaczanie psa bardzo wazne. Moim psom zrobilam -taka mieszanke z przypraw I ziol. W rownych porcjach do sloiczka wsypalam mielone gozdziki .piolun, kukurme, miete koperek wloski. Liscie orzecha wloskiego, Mozna dodac rumianek bez platkowy. wszystko suche [ale swierze Nie suszone kilka lat temu. Wynik krwi moich psow -to bardzo niskka ilosc pasozytowDluga zywotnosc I Zero wizyt u weta. Czesto jedza nalesniki. [mam wlasne kury-mleko kupuje. Do nalesnikow dodatki w postaci ztartych jarzyn. pietruszka czysci drogi moczowe. Przy piciu mleka nie tworza sie krysztalki moczowe ktore kalecza nerki. Mozna zapytac o to weta-lub lekarza .Na uzupelnienie jodu szczypta mielonego zielska morskiego. Kiedys moje psy zyly po 5-6 lat ,teraz 17 -18. Choduje tez trawe z jeczmienia -susze potem miele na proszek I mam wspaniale tanie witaminy na zime.Pozdrawiam Wszystkich

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka