Dodaj do ulubionych

Pomylony kleszcz ze sutkiem psa (CHYBA)

22.09.19, 18:56
Jak w temacie, myślałem, że to kleszcz, po kilku próbach wyciągnięcia chwytakiem, zdążyłem pomyśleć, ale duży że ciężko go złapać i wyrwać. W końcu się udało, pies warknął i szczeknął. Kiedy znalazłem "to" co wyrwałem zauważyłem, że to nie kleszcz, zimny pot po plecach i strach momentalnie, ręce mi się trzęsły.
Jutro idę po informacje co to może być do weterynarza, ale niestety jutro, a ja ze strachu nie mogę normalnie myśleć, bo zastanawiam się co to jest, czy tluszczak czy sutek czy guzek, czy co?... Wygląda nawet nie wiem jak to opisać, twarda kulka... (?)
Moje pytanie brzmi, czy jeżeli wyrwałem mu sutka (jeżeli w ogóle takim chwytakiem do kleszczy jest możliwość) to jakie mogą być tego konsekwencje, to samo jeżeli chodzi o tluszczaka jeżeli nie poszedłem do fachowca...
Edytor zaawansowany
  • addart 22.09.19, 23:04
    Może wyrwałeś kulkę łoju, czasem gruczoły łojowe nie opróżniają się prawidłowo i wydzielina się zbiera. Spróbuj to rozgnieść. Możesz obejrzeć sutki, jeśli są symetrycznie po obu stronach i żadnego nie brakuje, to nie sutek. A najlepiej, jak się chce coś zwierzęciu wyrwać, trzeba najpierw to coś obejrzeć i trochę pomyśleć. Kleszcza trudno pomylić z czymś innym, bo ma łapki...
  • jhet 10.10.19, 09:09
    I już wiesz, co to było? :D

    --
    100zł ode mnie na pierwszy nocleg w Airbnb - jak się zarejestrujesz przez ten link to oboje dostaniemy bonusy :) Zapraszam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka