Dodaj do ulubionych

powiekszone sutki u suki.Dlaczego?

27.01.05, 12:31
Czesc.Zaobserowalam u mojej suczki powiekszone sutki.Szczegolnie widac to
powiekszenie po sutkach znajdujacych sie najnizej (tzn.pierwsze od strony
ogona)oprocz tego ze sutki sa powiekszone to wokol nich sa tak jakby
poduszeczki.Gdy delikanie scisnelam je to wyczulam zgrubienie tak jakby to
bylo nabrzmienie czegos w srodku.Zauwazylam rowniez ze szczegolnie
powiekszone i nabrzmiale sutki ma rano.Zreszta rano w ogole jest jakas
dziwna, nie chce isc na dwor a dzisiaj jak moj facet chcial ja poglaskac to
go ugryzla!Ale wracajac do sutkow co to moze byc?(acha, zapomnialam dodac ze
ma wokol nich gole, tak jakby stracila troche wlosow).dzieki za wszelkie
sugestie.Czy jest konieczna szybka wizyta u weta?
Obserwuj wątek
    • jola80 Re: powiekszone sutki u suki.Dlaczego? 27.01.05, 12:57
      dusia83 napisała:

> Czesc.Zaobserowalam u mojej suczki powiekszone sutki.Szczegolnie widac to
      > powiekszenie po sutkach znajdujacych sie najnizej (tzn.pierwsze od strony
      > ogona)oprocz tego ze sutki sa powiekszone to wokol nich sa tak jakby
      > poduszeczki.Gdy delikanie scisnelam je to wyczulam zgrubienie tak jakby to
      > bylo nabrzmienie czegos w srodku.Zauwazylam rowniez ze szczegolnie
      > powiekszone i nabrzmiale sutki ma rano.Zreszta rano w ogole jest jakas
      > dziwna, nie chce isc na dwor a dzisiaj jak moj facet chcial ja poglaskac to
      > go ugryzla!Ale wracajac do sutkow co to moze byc?(acha, zapomnialam dodac ze
      > ma wokol nich gole, tak jakby stracila troche wlosow).dzieki za wszelkie
      > sugestie.Czy jest konieczna szybka wizyta u weta?

Ja zawsze jak miałam wątpliwości co do mojej suki po prostu najpierw dzwoniłam
      do weta,zeby powiedzieć co się dzieje i czy jest potrzeba wizyty. Moja tak
      miała z sutkami ,ale po cieczce,kiedy zaczynała jej się urojona ciąża. Co się z
      Twoją dzieje nie powiem,bo nie jestem lekarzem. Proponuję więc albo napisać o
      swoich wątpliwosciach na forum weterynarii albo po prostu zadzwonić do weta do
      którego zwykle chadzacie.
      Pozdrawiam.
      • dusia83 Re: powiekszone sutki u suki.Dlaczego? 27.01.05, 13:27
        wiem ze najlepiej by bylo zadzwonic do weta albo najlepiej jeszcze isc do
        niego, tyle tylko ze moj cudowny wet bierze za wizyte 60 zl,wiec uwazam ze
        placenie 60 zl za pomacanie psa (tym bardziej ze to nic powaznego)to drobna
        przesada i nie na kieszen studentki.A jesli chodzi o tel to jak zadzwonie to
        szanowny pan doktor mi powie jedno "prosze przyjsc z psem" wiec kolko sie
        zamyka:(prosze was o jakie sugestie, innym radzicie to moze i mnie pomozecie?
      • dusia83 do mysiam1 27.01.05, 15:51
        o, czesc tak to ja:)wyobraz sobe ze poszlam do weta, pomacal,pomacal
        (naszczescie nie za 60 zl tylko za 39, bo to taki gratis w ramach szczepienia)i
        powiedzial ze nic nie czuje ale zeby przyjsc za 2 tyg lub moze zaraz od reki
        jej zrobic usg (za 150 zl:))...tak wiec jutro mijajaja 2 tyg....ale moj
        szanowny piesek musi laskawie poczekac bo pani ma jutro egzamin z pr.karnego i
        pojdzie z nia dopiero w poniedzialek.Czy moje usprawiedliwienia sa
        wystarczajace?
    • dusia83 Re: powiekszone sutki u suki.Dlaczego? 27.01.05, 15:46
      niestety w mojej klinice niedaleko domu sa takie ceny ale chodze tam z moim
      pieskiem (jak musze)bo sa naprawde dobrzy a poza tym jest tam cale zaplecze
      medyczne (chiruria,interna,poloznictwo,u sg,ekg,rtg,wszystko!).Nie wycieka jej
      nic z tych sutkow,mysle ze poczekam jeszcze jakis czas i jak jej nie przejdzie
      to wtedy wybiore sie do weterynarza.Dzieki za za wszystkie porady.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka