• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

pies wymiotuje zólcia Dodaj do ulubionych

• 03.08.05, 08:35
    dlaczego? podnosi tez tylna czesc ciala w góre kladac glowe na podlodze.
    dlaczego?
    czy to problemy z watroba? z trzustka? z zoladkiem? z powodu obecnosci
    kamyka w pecherzu?
    czy ktos moze mi odpowiedziec? czy zastosowac jakas diete?
    bede wdzieczna za pomoc.
    Zaawansowany formularz
    • 03.08.05, 08:44
      no ja bym proponowala raczej zamiast diety wizyte u weterynarza!
      pozycja psa wynika z tego ze tak ulatwia sobie wymiotowanie. zazwyczaj tak sie
      dzieje kiedy potrzeba wymiotow jest a zoladek pusty.
      powodow zas takich wymiotow moze byc naprawde duzo. od chorob po przez
      nietolerancje pokarmowe po zatrucie i obcy przedmiot w zoladku.
      wazne jest tez ile to trwa, jak czesto wymiotuje, jak sie zachowuje, czy je, ma
      ochote na spacer, wiecej pije?
      zdecydowanie wizyta u weterynarza!!!!!
      • 03.08.05, 09:03
        wlasciwie to zdarzylo sie tylko raz, dzisiaj rano.apetyt przy tym ma ogromny:
        tylko by jadl (czy dlatego, ze jest wykastrowany?).obcy przedmiot odpada.
        czy karma jest zbyt kaloryczna? ze wzgledu na kamien jest na specjalnej diecie.
        fakt, ze nie odmawiam mu tez psich przysmaków.
        na "normalny"spacer ma ochote tylko raz w ciagu dnia, chyba ze wzgledu na upaly
        i wtedy tez robi ze 2 kupki na caly dzien.
        mam nadzieje, ze do popoludnia mu przejdzie,albo przynajmniej nie bedzie
        gorzej, bo jestem w pracy.
        • 03.08.05, 09:23
          a jadl trawke? Bo po trawce czesto sie cofa. Pies zreszta po to ją je, zeby
          przeczyscic przwd pokarmowy. CZasem trawka cofnie sie i wyjdzie przodem, czasem
          przejdzie przez przewod i wyjdzie tylem.

A pozycje taka rzeczywistcie przyjmuje dla ulatwienia sobie zadania. Zeby
          zadzialala grawitacja :) My tez schylamy glowe w takich okolicznosicach. Tylko
          tylnich literek nie wypinamy.

--
          Wy nam mówicie: Europa. A tu, co postawimy mleko na kwaśne, to skądś wyłażą
          garbate karzełki i szczają nam do garnków. (S. Mrożek, Z ciemności))
          • 03.08.05, 09:38
            ostatnio trawki nie jadl, ale jeszcze przed tymi upalami to nie bylo spaceru,
            zeby nie przystanal "na wypas" :)to mnie tez zastanawialo - dlaczego je tyle
            tej trawy? czyzby tak czesto potrzebowal przeczyscic sobie zoladek? wtedy nie
            wymiotowal.
            • 03.08.05, 10:41
              balumi napisała:

> to mnie tez zastanawialo - dlaczego je tyle
              > tej trawy? czyzby tak czesto potrzebowal przeczyscic sobie zoladek? wtedy nie
              > wymiotowal.

to jego "salata". A nie wymiotowal, bo widocznie wyszla drugim koncem.

tu tez mienialismy poglady na ten sam temat
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=525&w=25946965&v=2&s=0
              --
              Wy nam mówicie: Europa. A tu, co postawimy mleko na kwaśne, to skądś wyłażą
              garbate karzełki i szczają nam do garnków. (S. Mrożek, Z ciemności))
              • 03.08.05, 10:48
                dzieki, rezurekcjo.
          • 03.08.05, 09:38
            jesli to zdarzyło się rano kiedy piesek jescze nic nie zjadł i sie nie
            powtarza, a poza tym nie ma żadnych niepokojących objawów, to nie ma chyba
            większych powodów do niepokkoju. czasmai pieski u których wyszła duża różnica
            czasowa między posiłkami (wieczór-rano) zwracaja żółć. wteyd po prostu trzeba
            podawac pieskowi później wieczorny posiłek
            • 03.08.05, 09:47
              mam nadzieje, ze to nie bedzie cos powazniejszego.
              jestem juz przewrazliwiona jesli chodzi o jego zdrowie.
              dziekuje wam za wsparcie:)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.