Dodaj do ulubionych

Moj pies jest ciezko chory ratunku!!!!!!!!

19.07.06, 20:12
Moj pies ma 11 lat ostatnio dluzej spi wiekszosc dnia spi jak maly dzidzius
pomocy:(co to moze byc?jest pewnie bardzo chory dlaczego maxiu:(
Edytor zaawansowany
  • ameli133 20.07.06, 00:00
    Witaj,
    Jeśli uważasz, że Twój pies może być ciężko chory to powinieneś wziąść Go jak
    najprędzej do weterynarza - ale czy to na pewno choroba - czy może upały? ja na
    psach sie nie znam ale moim kotom jak jest gorąco tez spać sie chce i wylegiwać...
    A jakie są inne objawy u Twojego pieska - pewnie na to pytanie bedziesz musial
    odpowiedziec lekarzom z tego forum, bo sam sen pewnie na zdalną diagnoze nie
    wystarczy... podaj więcej obiawów by można było czego nie życze Twojemu psiakowi
    wykluczyć upały...

pozdrawiam
  • gagik.geworgian 20.07.06, 15:13
    Witam.
    To, że pies ostatnio więcej spi nie musi oznaczać, że jest ciężko chory
    , bo byc może jest to jego reakcja na letnią pogodę. Psy z wiekiem coraz gorzej
    znoszą ciepłe letnie dni. Zwykle pies śpi ok. 12-14 godzin na dobę, a gdy jest
    starszy to może nawet spać jeszce więcej, zwłaszcza latem. Nic nie napisałaś,
    czy coś jeszce Cie niepokoi w wyglądzie lub zachowaniu psa? Czy Twoim zdaniem
    coś go boli, czy pies ma trudności z oddychaniem lub poruszaniem się, czy ma
    zmniejszony apetyt, czy gorączkuje?
    Aby upewnić się co do stanu jego zdrowia będzie dobrze zabrać go na kntrolną
    wizytę do lekarza , ale w godzinach mniej upalnych, bo ja nie widząc psa nie
    moge powiedzieć, czy coś mu dolega.
    Pozdrawiam serdecznie - Gagik
  • joanna.skudrzyk 23.07.06, 09:34
    Twojemu maxiowi najprawdopodbniej nic nie jest.Jak bardzo niepokoi Cię jego
    zachowanie udaj sie do lecznicy.To po prostu oznaka starzenia się on teraz w
    wieku 11 lat potrzebuje wiecej snu jak szczeniak.Starsze psy sypiaja coraz
    dłuzej nie ma sie czym niepokoić chyba ze Max zdradza inne objawy chorob.Napisz
    jak tam z Maxem.
  • 1mzeta 23.07.06, 20:39
    Mój jak przekroczył granicę 10-tki to spał całymi dniami i nocami, zwłaszcza
    latem jak przyszło ciepełko.PZDR.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka