• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Cieżki oddech, kaszel i wymioty

• 18.11.06, 22:05
    Mam 10 letniego jamnika. Od wczoraj ciężko oddycha i kaszle, dziś zaczoł
    wymiotować. Nie wiem co robić. Poradzcie mi coś, proszę!! Teraz nie chce
    jeść. moze to być grypa czy coś?? Nie wiem co mam mu dać. Najgorsze jest to,
    ze weterynarz jest dopiero w poniedziałek ;(
    Edytor zaawansowany
    • 18.11.06, 22:34
      Może poszukaj jednak jakiejś lecznicy całodobowej? Albo weterynarza, który Was
      przyjmie.
      Napisz, skąd jesteś, może ktoś akurat będzie mógł doradzić Ci konkretny adres.

---
      jest taka warszawska legenda, że jak metro dojdzie do Młocin, to nastąpi koniec
      świata.
    • 19.11.06, 20:53
      Mój psiak też miał dokładnie takie objawy, no i też ma 10lat. Jak się okazało u
      nas są to problemy z sercem, ale kto wie podobny przebieg ma przeziębienie, a
      czy psiakowi przypadkiem brzydko pachnie z pyska?? Jeżeli tak to może to być
      zapalenie górnych dróg oddechowych. Z pieskiem warto jak najszybciej udać się
      do weterynarza.
      Pozdrowienia K
    • 20.11.06, 12:40
      Przypuszczam, że być moze te objawy moga być związane z zapaleniem górnych dróg
      oddechowych, tj. zapaleniem gardła i/lub oskrzeli.
      Niestety bez zbadania zwierzęcia nie da sie postawić konkretnej diagnozy.
      Mam nadzieję, że byłas już dzisiaj z pieskiem u lekarza i już wiadomo co mu
      jest i jak go leczyć. Zapewne nie obejdzie się bez antybiotyku.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.