Dodaj do ulubionych

Oświetlenie nocne

• guciu83 02.01.07, 12:02
    Ja mam u siebie takie diody i jestem zadowolony - to naprawde bardzo ładnie
    wygląda
  • akwarek 02.01.07, 21:13
    1 Nie kupuj na allegro sam sobie zrób koszt 10 zł bez zasilacza , zasilacz to
    koszt ok 12 zł
    2 Można przerobić wyłącznik czasowy aby w momencie wyłączenia dziennego załączał
    nocne

www.akwarystyka.com.pl/forum/viewtopic.php?p=373128&highlight=#373128
    Polecam jednak znaleźć odpowiednią część aha i jak zrobić nocne dowiesz się z
    tamtego forum użyj opcji szukaj w dziale DIY , chłopaki mają fajne pomysły
    3 Niektórzy uważają to za zbędny bajer i kicz
  • eni7.08 05.01.07, 22:10
    szczególnie ładnie wyglądają diody niebieskie lub czerwone schowane za
    skałkami.widać wtedy tylko delikatną poświate.Jak działa to na ryby nikt ich
    nie pytał ale najszczęśliwsze z pewnością nie są
    --
    Waznych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy ***
  • marek_sciborski 24.07.17, 14:03
    Mówisz o sypialni czy co? Jak dla mnie to fajna lampa do sypialni załatwi sprawę. Jest tego dużo więc coś wybierzesz. Popatrz sobie na aranżacje i coś wybierzesz. ardant.pl/k71,sypialnia.html
    Chyba, że zależy Ci na diodach, ale w takim układzie to lepiej montować już normalne żarówki ledowe z gwintem GU10 na 220V. Diody się powypalają i później rozbieraj kartongips, żeby to naprawiać. Moda na to już minęła.
  • aldonka1196 20.10.17, 13:29
    lampunie.pl/ polecam serdecznie tą stronę jeżeli chodzi o oświetlenie
  • kowalaj 14.01.19, 15:10
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.