Dodaj do ulubionych

sucha karma-jaka?

06.08.09, 14:45
Mam 11 tyg szczeniaka Westa.Podaje mu Royal Canin Ultra
Sensible,poczatkowo piesek jadl tylko namoczona teraz daje tylko
sucha.Piesek niestety nie je tej karmy chetnie,zjada dziennie polowe
tego co powinien(zgodnie z tabela)Oprocz tego go nie
dokarmiam.Zastanawiam sie nad zmiana na Hills z jagniecina-czy ktos
stosowal ta karme?Jaka ewentualnie dac wybrednemu Westowi:)???Martwi
mnie ze on za malo je.
Edytor zaawansowany
  • mist3 06.08.09, 20:46
    jeśli przybiera na wadze, normalnie się rozwija to znaczy że taka
    dawka mu wystarcza. Jeśli się martwisz - idź do weterynarza niech ci
    zbada pieska.
    Moja kotka też nigdy nie wyrabiała normy z opakowania a jest
    potężnym i zdrowym kotkiem.
  • rezurekcja 07.08.09, 10:47
    mist3 napisała:

> Moja kotka też nigdy nie wyrabiała normy z opakowania a jest
    > potężnym i zdrowym kotkiem.

Natomiast mojemu psu norma z opakowania nie starcza, on moglby wiecej... ale jak
    kiedys -omylkowo - bylo wiecej, to sie zrobil okragly jak walec drogowy, bez
    wciecia w talii... wiec jest tyle, ile ma byc.

--
    Wy nam mówicie: Europa. A tu, co postawimy mleko na kwaśne, to skądś wyłażą
    karzełki i szczają nam do garnków. (S.Mrożek "Z ciemności")
    Olewam komputer
  • mja-1 07.08.09, 17:06
    Ja polecam Purinę Proplan puppy small protection.
    Nasz jorek od początku zjada ją ze smakiem, a wieść gminna głosi, że jorki to niejadki... Jest dostępna w małych paczkach-800 gramów , więc nie zepsuje się, nie zdąży. Dla psiuńcia o wadze 7-9kg (gdy dorośnie)-jak Łeścik- podaje się w tym przedziale wiekowym (1,5-3 miesięcy)0d 60-120 gramów dziennie. Cena za paczkę 800 g 18-19 zł.
  • afrodyta2307 08.08.09, 00:55
    napisze co ja robiłam - wprawdzie mam labradora ale myślę że sposób zadziała też na westa... chciałam podać karmę która mi się wydawało jest najlepsza ale pies nie chciał jeść, nawet namoczoną jadł niechętnie więc zadzwoniłam do hodowcy i spytałam co on podawał - zakupiłam taką samą karmę i pies zaczął jeść chętniej, niestety na tą karmę na stałe mnie nie stać więc przeszłam się do weta i poprosiłam o próbki karm które się nadają dla labradora... podawałam z próbek aż w końcu jakoś zgodnie dopasowaliśmy karmę do upodobań pieska :) to że ktoś na forum doradzi jakąś karmę bo jego pies jadł to wcale nie znaczy że Twój wybredny wescik też ją polubi :) ja mogę polecić Eukanube Puppy & Junior rich in Lamb & Rice - mój wybredzioszek polubił. Czy Twój polubi to nie zagwarantuję... W końcu każdy pies jest inny... najlepiej korzystać z próbek na początek :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka