Dodaj do ulubionych

wampir energetyczny w bliskiej rodzinie

04.09.12, 11:28
Bardzo pilnie potrzebuję porady jak bronić się przed wampirem energetycznym w bliskim otoczeniu. Sprawa jest poważna, problem ciągnie się od lat, podejrzewałam to już dawno, ale mam niezbite dowody :-( Osoba nie jest świadoma tego co robi, a robi rzeczy straszne - na poziomie energetycznym, co odbija się na zdrowiu fizycznym osób z nią się kontaktujących. Jak się chronić, o zerwaniu kontaktu nie ma mowy.
Proszę o zrozumienie, to naprawdę nie jest żart ani urojenia...
Edytor zaawansowany
  • pani.hekate 08.09.12, 17:49
    polecam skrypt runiczny a takze bizuterie zakupic

as2.pl/skrypt-na-ochrone-przed-wampirami-energetycznymi-p-2707.html
  • ivellios1988 27.01.13, 17:19
    Zapraszamy na pierwszy odcinek nowego sezonu audycji Para-Radio. W pierwszym programie po końcu świata będziemy mówić o wampiryzmie! Zapraszamy wszystkich do włączenia Para-Radia w niedzielę trzeciego lutego tradycyjnie o 19.00!

Para-Radia można słuchać na antenie dwóch rozgłośni: Radio Paranormalium radio.paranormalium.pl/ , Grudziądzkie Radio Internetowe radio.grudziadz.com/

Można zadawać pytania do audycji:
    email Para-Radia: para-radio@wp.pl
    na stronie wydarzenia na Facebooku: kliknij tutaj www.facebook.com/events/403927666358989/
    lub przez nr GG Radia Paranormalium: 36088002
    --
    www.kryptozoologia.pl www.paranormalium.pl
    Poznaj dziewczynę Królika Bugsa! Odwiedź www.honeybunnyworld.com
  • mariikaika 08.06.14, 15:31
    mogę wam zarekomendować wróżkę sarę, niedawno korzystałam u niej z wróżb i już mi się większość sprawdziła,także otrzymalam inne wskazówki, którymi przestrzegła mnie przed niektórymi faktami i na szczęście udało mi się ich uniknąć, zostawiam wam kontakt do niej -kobietamag@interia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka