Dodaj do ulubionych

Pomoc ezeoteryka oczyszczanie tarot karty

27.05.19, 17:56
Witam was serdecznie, chcialabym opowoedzoec o swoim ciezkim przypadku i polecić osobe godna zaufania..
Moje zycie stanelo pod wielkim znakiem zapytania zle ulokowane uczucia (toksyczna.milosc) brak perspektyw ,brak pracy, sensu zycia , problemy z znalezieniem mieszkania.. w ubieglym roku trafilam na Kasie, skorzystalam u niej z uslugi stawiania kart, co do slowa sie sprawdzilo, raz drugi trzeci, zdecydowalam sie w najgorszym momencie mojego zycia na oczyszczenie siebie , wszystko zmienilo sie o 360° , moje zycie, podejscie i myslenie. Chcialam sie z wami tym podzielic poniewaz pewnie sporo z nas ma dylematy zyciowe a to jest osoba godna zaufania i kompetentna, ktora w kazdej dziedzinie jest w stanie zdzialac cuda.
Zostawiam za jej zgoda nr kontaktowy i link do fb
793 111 311 , www.facebook.com/Kasia.eKether
Sciskam Was mocno
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.