Dodaj do ulubionych

Solidarność Podbeskidzia odebrała tytuł Lechowi...

IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 22.06.12, 19:37
Wiocha wkracza do Podbeskidzia... A kim to są Ci delegaci NSZZ Solidarność?
Edytor zaawansowany
  • Gość: z_miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.12, 19:38
    Nie zdziwcie się gdy Lecha Wałęsa zapyta za chwilę: "A co to jest to podbeskidzie?", a Ślązacy przyklasną:-)
  • Gość: mozecie_mi_skoczyc IP: *.customer.m-online.net 23.06.12, 09:28
    teraz boniek zbigniew odgrywa bohatera w michnikowej gazecie
    sb siem bonkiem interesowalo,a boniek bohater siem nie dal
    jak michnik razem z sewerynem i kollegen wal,emsami tez bohaterami

a boniek koj,arzy siem z zawisza bydgoszcz,a zawisza bydgo,szcz koja,rzy siem
    z krotko ostrzyzonymi lbami bielskimi wystro,jonymi w bordowe berety
    w czasach dzisiejszych blogoslawione przez macharskiego franciszka kardynala
    wiec cmoknij mnie kardynale_w_sam_czubek_wala
    i napisze ci kardynale i adamie michniku tak:
    w ch...mnie mozecie wszyscy razem pocalowac jak bede lezal w znak
  • Gość: z Bielska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 10:19
    Marna prowokacja hanysku ... Poczytaj trochę o historii Solidarności na Podbeskidziu to dowiesz się ile wniosła w walce z komuchami ! Ignorancie ze śląska. A co to właściwie jest śląsk ? Kilka setek late temu nikt o was nie słyszał ! Jak Bielsko miało już prawa miejskie to w Katowicach, waszej stolicy chodziliście w wilczych skórach. I jak przyjemnie ? Nie obrażaj uczuć innych mieszkańców i tych którzy czują związek z Podbeskidziem !
  • Gość: z_miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 12:12
    Nie jestem ze Śląska. Nie mam ze Śląskiem nic wspólnego. Podobnie jak z Podbeskidziem. Spróbuj to zrozumieć, Podbeskidziaku. Po prostu gdzieś tu mieszkam.

===
    A mówię tylko o tym, żeby się związkowcy nie zdziwili, jeśli za chwilę Lech Wałęsa (któremu zawdzięczają obecną pozycję i przywileje) stanie po stronie Śląska i będzie kpił z czegoś, co nazywacie Podbeskidziem i z czego jesteście tacy dumni.

Solidarność zachowała się jak bracia Kaczyńscy. Bez Lecha Wałęsy byliby nikim, ale szacunku do dawnego dobrodzieja zachować nie potrafili.
  • Gość: z Bielska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 21:28
    Czyli jesteś "nikim" ? Niezłe. Jak cię kopną w du..pę w lewo to pójdziesz w lewo, jak w prawo to w ... prawo. Marna prowokacja hanysku!
  • Gość: z Bielska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 21:33
    Przejdź się hanysku po naszym mieście i zapytaj ludzi o region Podbeskidzie ... sam zobaczysz. Jak zaczniesz złożeczyć na Podbeskidzie to ludzie popatrzą na Ciebie z politowaniem i pomyślą, że jesteś hanysem ;) Wałęsa swoje zrobił. Na tyle znam z historii działania Wałęsy, że jego już nic i nikt nie zmieni. Nawet żona okazała się zwykłą niewdzięcznicą. Zawdzięcza mu bardzo dużo czy jej się podoba czy nie ! Dlaczego nie protestowała w 89 roku ? Bo kim by była hmmm ? Jeszcze raz powtórzę - nie znasz historii a mądrujesz. Typowe zachowanie małolata. Co trafiłem ?
  • Gość: z_miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 23:15
    Kulą w płot trafiłeś, niedouczony podbeskidziaku:)

Po tej dyskusji muszę stwierdzić:
    Lepiej być Hanysem niż niedowartościowanym mieszkańcem podbeskidzkiej dziury.

EOD z mojej strony.
  • skilt 25.06.12, 01:16
    strajk na "podbeskidziu" był najgłupszym strajkiem za czasów 1szej Solidarności i Wałęsa jak już zjechał do BB aby sprawę załatwić, to najpierw op....ł towarzystwo a potem sprawę załatwił.
    Strajk zorganizowano tylko po to aby uzasadnić istnienie regionu "solidarności". A jak już tak pyszczysz, to bądź łaskaw zauważyć, że wszystkie sukcesy BB akurat nie mają literalnie NIC z "podbeskidziem". I bądź tak łaskaw od....lić się od Śląska, Ślązaków i Bielska Białej, wyznawco "podbeskidzia".
  • Gość: skiltozmiażdżacz IP: *.play-internet.pl 02.07.12, 02:18
    A ty się łaskawie odpier... od MOJEGO miasta i PODBESKIDZIA wyznawco propagandy RASistowskiej. Śląsk i Ślązacy są i zawsze będą w Bielsku-Białej elementem OBCYM i nic na to poradzić nie możecie. Pa.
  • na_grobli 22.06.12, 19:40
    Brawo Solidarność!
    Lech W. przegiął już nie raz.
  • Gość: Janko IP: *.polineo.pl 22.06.12, 19:56
    A co to to Podbeskidzie ? jakiś związek kolaborantów germańskich ? Polska się już nie podoba ?
  • Gość: UrkeRadocha IP: *.play-internet.pl 22.06.12, 22:29
    jasiu...nie bądź głupi, bo :stalinogród, podbeskidzie, województow bielskie, FSM........to akurat wymysły twoich hanysów z .....Zagłębia, typu Edzio G.
  • royal_pl 22.06.12, 20:19
    Brawo. Co prawda nie jestem zwolennikiem związków zawodowych, ale uważam, że to ze wszech miar słuszna decyzja...

--
    "Demokrację i socjalizm łączy jedno słowo: równość. Ale gdy demokracja dąży do równości w wolności, socjalizm w niewoli..." - Alexis de Tocqueville
  • Gość: Jolanta IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.06.12, 20:30
    Związkowe pajace, widzą, że im się ziemia pod nogami pali.
    Teraz to bardzo łatwo być "bohaterem", jak wszystko wolno. Trzeba było być takim mądrym w 1981. Ale wasz guru, jego obrażalskość Jarosław Mlask-Kaczyński 13 grudnia nie był nawet internowany, bezpieka wiedziała, że ze strachu sam siebie internuje. Teraz za to ma gębę pełną haseł o tym, gdzie to on stoi ,a gdzie stało ZOMO.
    Panowie związkowcy - jesteście tak samo żałośni jak Jego Obrażalskość
  • ubiquitousghost88 24.06.12, 08:23
    ...spod sztandarów Rycerzy Okrągłego Kory... pardon Stołu...
  • Gość: r2d2 IP: *.simant.pl 22.06.12, 20:31
    wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!
    widać że w podbeskidzkiej Solidarności zostali sami mali ludzie...
  • barwro5 22.06.12, 21:53
    Decyzja sluszna tylko dziwi mnie kto nadal tytul zasluzonego 2005 roku , czy oby nie ci sami dzialacze. w 2005 r. znano teczki Walesy z IPN i wiadomo po Magdalence ze pracowal na dwie strony to trzeba sie bylo zastanowic kogo sie wyroznia, a swoja droga pamietam rok 1981 i wiem w jaki sposob Walesa chcial zalamac strajk na Podbeskidziu tylko sie mu nieudalo, a wiec wyglada to troche na pokaz.
  • Gość: Quest IP: *.dsl.bell.ca 22.06.12, 22:56
    Nareszcie "Solidarnosc" Podbeskidzie obudzilo sie z letargu , teraz czas aby wygnac kolejnego polityka z tego budynku.....Szwed Staszek to kolejna zawalidroga dla czlonkow tegoz regionu ....... p.Tyrna tez powinien isc do spowiedzi za swoja "poslowanie" w podwojnej czapie/lisiej skorze...... same konowaly w tym regionalnym przebraniu .
  • Gość: zeflik IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.12, 23:11
    szczawiki pieją ale kto to był bolek nie wiedzą, albo udawają że nie wiedzą o TW bolek
  • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 22.06.12, 23:49
    Co wy robicie? Moze jesze Mickiwicza wyklniecie bo napisał "Litwo ojczysno moja".. Juz własnego zdania wg solidarnosci nie można mieć. Dramat co za ludzie!!!
  • Gość: A.K. IP: *.183.187.34.dsl.dynamic.t-mobile.pl 23.06.12, 00:56
    Dzisiejsza solidarność - banda pisowskich klakierów, tak samo żałosnych jak ich wspaniały wodzuś jarosław i całe jego ugrupowanie populistycznych nieudaczników. Rzygać się chce. Szlag mnie trafia jak sobie pomyślę, że kultem prawdziwej "Solidarności", tej walczącej o wolność tego kraju, dupę podciera sobie grupa zakompleksionych i małostkowych frustratów, ogarniętych rządzą władzy. Jakim prawem?
  • Gość: acomitam IP: 78.9.15.* 23.06.12, 01:23
    Ojojoj! Dalekmo obecnej tzw solidarnośći do tej prawdziwej z lat 80. Teraz to tylko walka wodzów tego związku o władzę a co za tym idzie...o pieniądfze, stanowiska...czyli utrzymanie się na topie wbrew logice a zgodnie z hurahurahura a nasze musi być na wierzchu nawet gdyby potop.
  • Gość: Bolo IP: *.play-internet.pl 23.06.12, 10:28
    Poza tym to, co ten związek robi? Po co on istnieje? Zlikwidować go jak już wszystko inne w Bielsku-Białej przy jego udziale zostało zlikwidowane.
  • Gość: z Bielska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 10:33
    Zastanawia mnie dlaczego tak najeżdżacie na Wałęsę ? Jeżeli macie dowody na jego współpracę z SB to pokażcie wszystkie kwity i skończmy z tym raz na zawsze! Żyłem w tamtych czasach, ale byłem za młody by brać jakikolwiek udział w tym co się działo. Pamiętam jedno, że cała moja rodzina bez wyjątku była za Solidarnością, niektórzy brali czynny udział w tym co się działo. Pewnie jako gó...arz nie rozumiałem za wiele ale jedno nazwisko przewijało się cały czas - Wałęsa! Teraz niektóre gamonie, niezadowolone ze swojego życia, sfrustrowane opluwacie tego człowieka!? A co robiliście wtedy ? Dlaczego jeden z drugim nie pchał się na wodza ? Bo tylko jeden związek Solidarność miał szansę coś zrobić ! Na całym świecie znane jest nazwisko Wałęsy. Dzięki niemu (to jest moje zdanie!) żyję w wolnym kraju. Pewnie wszystko można było zrobić lepiej ale nie będzie drugiej szansy. Wałęsa ma rację, do wyborów chodzi ~50% ludzi a reszta co ma to wszystko w ... ? A potem jeden z drugim narzeka. Wejście się darmozjady do pracy! Załóżcie soje firmy, zostańcie ich prezesami! Wtedy nikt nie będzie was wykorzystywał! A co nie wiecie jak ? Nie macie pomysłu ? Nie macie wiedzy ? Nie macie odwagi rozpocząć działalność ? To do ROBOTY ! Radzę wam się przyjrzeć związkowym bosom, jak żyją ile zarabiają (ile razy więcej od was ?).
  • janek-2007 23.06.12, 15:18
    Gdyby Alfred Nobel był Polakiem to Solidarność by odebrała ta nagrodę Noblowi a przypisała sobie Bo nobel ja stworzył dorabiając sie na dynamicie Wałęsa tez się dorobił na "swoim dynamicie" No to wszystkie kundle chca podlatywać abu mu obszczać nogawkę Ludzie którzy mienia się Solidarnością i chca własnymi brudnymi łapskami zadławić, udusić tego niekwestionowanego przywódce i współorganizatroa tego ruchu są tak podli że ich podłość nie pozwala aby wogółe ją widzieli ta swoja podłość Jest pewien procent popłuczyn po przypadkowym społeczeństwie którzy dopuszczą się wszelkiej podłości I to jest straszne że wszyscy przyjmujemy ze tak musi być bo jest demokracja i każdy noże każdemu na progu nasr... Ludzie opamietajcie się bo przyjda czasy że i was bezstronnych po czasie wydłubia z waszych grobów bo powyciągają wam nawet po śmierci domniemane winy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: gosc72 IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.06.12, 16:12
    zastanawiam sie gdzie byli ci zwiazkowcy gdy dzialala ta prawdziwa Solidarnosc ,obecna ma prawa ktore wyalczyli w tamtych czasa oni na czele z Walesa ,a te szumy np w Warszawie to zwoluja sie przewodniczacy i oplacana kadra i od czasu do czasu robia strajk by pokazac jak ciezko pracuja i reprezentuja szarych czlonkow ,zal mi tylko tych co ich oplacaja
  • Gość: Quest IP: *.dsl.bell.ca 23.06.12, 17:17
    Nieswiadomi jeszcze delegaci walnego zebrania powinni dolozyc kolejny wniosek o usuniecie posla PiS-u z budynku regionalnej solidarnosci , szpeci wizerunek tej zwiazkowej organizacji , zadnego honoru nie ma [i]Staszek Szwed [/i]..... lizus i naciagacz polityczny !!!!!
  • aussie1inc 23.06.12, 21:40
    Ja to mysle, ze jak pan prezydent Lech Walesa dowiedzial sie co postanowila "Solidarnosc" z Podbeskidzia to sie bardzo przejal i nie wypil kompotu po obiedzie z tego przejecia.
    A teraz jak "S" z Podbeskidzia ma wolne miejsce wsrod zasluzonych to koniecznie powinna dac jedno panu Kaczynskiemu Lechowi, bo on dla wszystkich byl bardzo zaluzony, a drugie dla Kaczynskiego Jaroslawa, bo on - choc trudno w to uwierzyc - jest jeszcze bardziej zasluzony dla "S" Podbeskidzia. A potem delegaci na zjazd moga isc sie dopic, bo - podejrzewam - napici to juz byli jak prezydentowi Walesie tytul odbierali.
  • ubiquitousghost88 23.06.12, 21:52
    ...To dopiero będzie dynamit!
  • minstrel515 23.06.12, 22:49
    Trzymaj się Lechu, sto lat!
  • Gość: B IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 23.06.12, 23:03
    bolek ,bolek tak na mnie wołają, ci z zsrr ,ci co mnie znają !
  • wlodwoz 24.06.12, 00:09
    To ta wiocha z nadmiarem opon do spalenia. Tzw. solidarność to banda pseudodziałaczy, dbających o swoje apanaże. Czy coś nadadzą, czy odbiorą, nie powinno średnio myślącego Polaka obchodzić!!!!!
  • 1patriot 24.06.12, 01:45
    Przeciez Bolkowi ten tytul sie nie nalezal.
  • baalsaack 24.06.12, 02:38
    Wypowiedź Wałęsy była skandaliczna i właściwie trudno, żeby reakcja była inna.
  • Gość: krystian IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.12, 02:41
    W 80-tym roku miałem 30 lat i interesowałem się polityką.Popierałem Solidarność,ale gdy przekształcił się w AWS-przestałem [ jak większość kolegów ] ,bo od tego czasu zaczęła się walka o władzę i zabiegi o poparcie byłych już komuchów.Nie wierzę w czysty interes p.Wałęsy,po prostu wypłynął na plecach ludzi pracy,a potem wypiął na nich du.ę [strajk kolejarzy w Mińsku].Od czasu kiedy ujawniono , że zniszczył ileś tam teczek dokumentów będąc prezydentem-coś mi śmierdzi.Czyżby mu się odmieniło,czy się przewróciło ? A może wzorując się na komuchach też chce upiększyć życiorys?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka