Dodaj do ulubionych

Pralnia Atlantyda Bielsko-Biała

IP: *.146.71.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.03.17, 09:30
Witam, nie polecam pralni pseudo ekologicznej Atlantyda na os.Beskidzkim w Bielsku-Białej. Pani właścicielka jest arogancka, unosi się na klienta, obraża. Przyniosłam zaraz po otwarciu zwykła bawełnianą pościel do wyprania/wymaglowania przez w/w pralnie. Zamiast zająć się swoją pracą kazała mi przejść do pralki wsadzić sobie samej pranie i przyjść za 38 minut przełożyć do suszarki. Informując mnie po włączeniu pralki że pewnie jakbym tego nie wsadziła do pralki (którą mi wskazała to bym zapłaciła mniej). WTF. Przyniosłam pranie do pralni aby się nim zajęli od A-Z. Jakbym wiedziała to bym sobie sama w domu wyprała.
Edytor zaawansowany
  • Gość: właściciel IP: *.speed-net.com.pl 30.03.17, 15:00
    Witam, SAMOOBSŁUGOWA Pralnia Atlantyda, świadczy usługi dla klientów indywidualnych, którzy zostawiają pranie u nas, lub jak sama nazwa wskazuje , korzystają z SERWISU SAMOOBSŁUGOWEGO. Pani po przyjściu oznajmiła, że zależy jej na jak NAJSZYBSZYM wykonaniu usługi informując jednocześnie o cenach kołdry czy poduszki i sklepach gdzie zostały zakupione ( serial Żony Hollywood w czwartek rano ?.) Pralnia nasza nie świadczy usług ekspresowych, na wykonanie usługi na powierzonym materiale potrzebujemy min. 24 godziny ( o czym pani została poinformowana), więc zaproponowano jej skorzystanie z SERWISU SAMOOBSŁUGOWEGO. Jak sama nazwa wskazuje i nie powinno być problemu ze zrozumieniem tego słowa, gdyż mamy juz supermarkety samoobsługowe, usługę załadunku i wyładunku z pralnicy należy wykonać SAMODZIELNIE- idea samoobsługi (patrz film instruktażowy www.youtube.com/watch?v=ztg0CdBjvWw), czyli pralnica jest od nas dzierżawiona na czas wykonania usługi. Cykl prania trwa 38 minut więc jak dla mnie jest to bardzo przydatna informacja , po tym czasie pranie będzie zakończone i istnieje możliwość wysuszenia prania w suszarce SAMOOBSŁUGOWEJ. Pani została poinformowana, że w przyszłości może powierzyć nam pranie , co będzie tańsze , ale na wykonanie usługi potrzebujemy min. 24 godziny i wtedy będzie taniej (koszt wynajęcia całej pralnicy), oburzyło to klientkę, uważała że została "naciągnięta" na droższą opcję prania -czyli oszukana i że my nie wiemy kogo ona zna i że nikt do nas więcej nie przyjdzie WTF. Pralnia Atlantyda nie jest zainteresowana poznaniem znajomych naszej klientki i prowadzi inny rodzaj działalności gospodarczej- usługi pralnicze. W związku z zaistniała sytuacją zrobimy ankietę wśród naszych stałych klientów korzystających z serwisu samoobsługowego, bo uzbierała się ich już duża grupa, pomoże nam to w ewentualnym usprawnieniu naszego serwisu jeżeli nasi klienci uznają to za stosowne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.