Dodaj do ulubionych

Deweloper Bielsko - Biała Notra

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.17, 14:21
Witam,
Poszukuję opinii na temat dewelopera Notra z Bielska - Białej.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Bartlomiej1970 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.10.17, 22:24
    Mialem Mieszknie zakupienie od dewelopera. Firma Notra robi wszystko na sztukę kupuje wszytko co jest najtańsze non stop reklamacje. Nie bede sie rozpisywał ale prosze dwa razy najlepiej sprawdzić co Państwu ta firma sprzedaje.
  • Gość: Zawiedziony123 IP: *.hochtief.de 18.10.17, 13:18
    Niestety opinia o wszystkich firmach deweloperskich jest podobna. Sądziłem, że firma Notra, która wygląda profesjonalnie i wykonuje fajne inwestycje, ale niestety tak nie jest. Może i mieszkania, które wykonują nie są najgorsze, ale podejście do usuwania usterek, albo problemy związane z użytkowaniem mają głęboko gdzieś. A coś o tym wiem bo jako człowiek z branży budowlanej znam się na rzeczy. Najlepiej wybudować dom i nie mieć do czynienia z deweloperem, z którym i tak się nie wygra.
  • Gość: andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.17, 09:58
    Korzystam z usług Notra w zakresie wynajmu pomieszczeń i ocenniam na dobre. Na rynku jest sporo materiałów budowlanych i napewno można zawsze spytać co się otrzyma za dopłatą. To tak jak przy samochodach, lakier extra to dopłata.
    Notra jest na rynku bielskim ponad 20 lat, czyli domniemywam, że robią dobrą robotę inaczej rynek już by zweryfikował.
  • stanislawa.k.987 24.11.17, 21:39
    Nie polecam. Miałam mieszkanie na Suska Park... porażka. Właściciel b** naobiecywał, nachwalił się, a potem jak już podpisałam umowę to... zapomniał o wszystkim. A wypadające okna z futryn podczas wiatru wymieniają do dziś. Uważajcie.
  • Gość: Mistrz IP: *.hochtief.de 27.11.17, 08:53
    Robią "dobrą robotę"? Chyba tylko dla siebie bo dla innych to raczej niespecjalnie. Poza tym mowa o budowaniu a nie wynajmie, gdzie raczej nie ma usterek tak jak w przypadku budowania.
    Natomiast jeśli chodzi o materiały to gdy deweloper używa pewnych materiałów do wykonania inwestycji to nie ma możliwości dopłaty do lepszych. W taki sposób by nic nie zarobił. Tylko na oszczędnościach jest w stanie bić kasę, a klienci i tak się znajdą bo przecież nie kupuje się mieszkania w każdym roku.
  • Gość: romen IP: *.simant.pl 20.01.18, 16:23
    NOTRA Krzysztof Kołaczek... wcześniej m.in. PM IMMOBILIS

Omijać szerokim łukiem! U nas np. garaż pod budynkiem, 17 stanowisk, na odbiorach jest instalacja ppoż oraz wymagana prawem wentylacja mechaniczna. Tylko, że fizycznie nie ma ani jednego, ani drugiego! Mało tego - garaż nie zapewnia wymaganej prawem szczelności i spaliny przedostawały się do mieszkań nad garażem!!!

Właściciele garażu są teraz w czarnej d...ie, bowiem muszą wyłożyć 30-40 tysięcy (!) na instalacje wymagane prawem.

Jeszcze coś?
  • Gość: Gejz IP: *.telico.pl 23.07.18, 21:07
    Dokładnie . Starzynskiego ! Nie mówiąc juz o braku profesjonalizmu w przeprowadzeniu , budowy gdzie brak ekip ktore zmieniają sie co dwa tygodnie. Po sprzedaży mieszkań nie wyrabiają sie z reklamacji ! Ciekawe jak bedzie to wyglądać dalej bo narazie nerwowo . Albo trzeba szukać dobrego prawnika ktory pomoże rozwiązać ten problem. Nie dosc ze nie mozemy tam zamieszkać to płacimy za wynajem mieszkań dodatkowo spłacając kredyty na nowe M4
  • lukaszgila 10.05.19, 08:59
    Nie wiem nic na temat Notry, ale ja polecam Vatra System :) Kupiłem u nich apartament w Jaworzu i już nie mogę się doczekać, dnia przeprowadzki. Budynek ma być zgodny z najnowszymi zasadami budownictwa i mieć nowoczesną izolację, która ma diametralnie obniżyć koszty utrzymania mieszkania. Ja jestem bardzo zachwycony perspektywą mieszkania w takim miejscu :)
  • Gość: justyna IP: *.36.euro-lan.pl 18.07.19, 13:41
    zakupiłam ostatnio mieszanie w firmie Notra, uważam, ze maja profesjonalna obsługę klienta oraz wysoką jakośc usług. Nie miałam dotychczas żadnych problemów związywanych z tą firmą, ale jest jeszcze kilka rzeczy do wykonania więc zobaczymy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka