Dodaj do ulubionych

Czy warto zacząć studia w WSEH w Bielsku??

IP: *.modelina.net / 80.53.157.* 13.09.05, 12:19
Prosze o opinie na temat tej szkoly , do tej pory slyszalam ze szkola jest
nastawiona tylko na kase. Chcialabym sie dowiedziec czy naprawde tak jest ,
jaka jest atmosfera , jaki poziom.Czy te zle opinie ktore o niej kraza sa
prawdziwe??Prosze o odpowiedz bo to wazna sprawa dla mnie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Majka Re: Czy warto zacząć studia w WSEH w Bielsku?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 12:41
      Moja kolezanka tam studiuje teraz juz 2 rok politologii i bardzo zadowolona
      jest,atmosfera bardzo fajna,poziom wysoki,przez cały rok nauczyla sie wiecej
      historii niz przez 4 lata liceum,duzo nauki maja ale radza sobie i nie sa
      kujonami,bardzo fajni ludzie ,w sekretaracie mila i dobra obsluga,troche
      kosztuja tam stduia,ale widac ze nie rozpuszczaja ich,tylko wydaja
      inwestuja.Takze w imieniu mojej kolezanki polecam ta szkole,mojego kierunku tam
      nie ma niestety ale gdyby tylko byl to bym poszla do tej szkoly na 100 %
      Pozdrawiam :)
      • Gość: Werka Re: Czy warto zacząć studia w WSEH w Bielsku?? IP: *.pool82107.interbusiness.it 20.09.05, 11:07
        Przepraszam ale jaka szkola prywatna nie jest nastawiaona na kase? Ja tam
        studiowalam filologie angielska i roznie to bywalo.Chodzi mi o pewnych
        wykladowcow, ktorzy w ogole nie nadawali sie na do pracy ze studentami,ale jest
        szerokie grono tych do ktorych mam szacunek i ktorzy nauczyli mnie wiele.Nie
        zauwazylam zebysmy byli jakos szczegolnie traktowani tylko dlatego, ze placimy
        za nauke,wrecz bardzo sie staraja z tego wzgledu przykladowo zaden wyklad ci
        nie odpadnie bo trzeba odrobic,nawet w sobote.Atmosfera zwykle zalezy od tego
        do jakiej grupy sie trafi,jak ci ludzie spasuja bedziesz mowila, ze jest super
        jak nie, ze beznadziejnie-logiczne.
    • bartekszroman Re: Czy warto zacząć studia w WSEH w Bielsku?? 11.02.18, 20:47
      Jak najbardziej warto zacząć studia w WSEH. Jestem na ostatnim roku i jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru. Poznałem mnóstwo ciekawych ludzi, zajęcia są ciekawe, wykładowcy mają "ludzkie" podejście do uczniów - najważniejsze jest dla nich to, abyśmy wynieśli z zajęć jak najwięcej przydatnych wiadomości. Zdecydowanie polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka