Dobry fryzjer w bielsku???- dziewczyny doradźcie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
          • Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 13:37
            Popieram,Pan Paw jest rewelacyjny !!!
            Moja córka mieszkająca za granicą tylko u Niego się strzyże .
            Juz umówiła sobie wizytę w okolicach Sylwestra.
            • Gość: aga IP: 79.139.2.* 06.05.08, 16:14
              Zwiedziłam kilkanaście salonów fryzjerskich w Bielsku od Trendy zaczynając a na Salonie MARCINA PAWIA kończąc i ... tam zostałam. Jestem stałą klientką od kilku lat i nie zamierzam tego zmieniać, poprostu REWELKA :) Marcin zna się na tym co robi i jest profesjonalistą. Gorąco polecam !!!!!
            • Gość: gierta12 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.14, 10:10
              Super dobra fryzjerka w pasażu "Pod Orłem" Ula Solarz Prochownik - ma równiez salon w Krakowie
              • Gość: Joanna IP: *.play-internet.pl 22.02.14, 16:33
                Dziewczyny ja trafilam chyba do najgorszego fryzjera pan Kuba na Rrubinowej 10 co zrobil mi z wlosami ,powicinal ,wygolil trwalo to wiecznosc a wlosy spadaly z glowy miala byc metamorfoza a jest masakra ,dziewczyny wystrzegajcie sie tego pseldo fryzjera.
                • Gość: Ela IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.14, 12:17
                  Witaj , byłam u pana Kuby ufarbować włosy , farba się zmyła po tygodniu włosy wyglądają okropnie masz rację nie polecam tego fryzjera
                  • Gość: gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.14, 23:44
                    Nie polecam p. Ani z Hairmanya. nie słucha czego chce klientka i ostatnio naciągnęła mnie na coś dużo droższego niż chciałam zrobić. zdziwiłam się przy płaceniu, że zapłacę więcej.
                    • Gość: anetkaa IP: 194.33.77.* 24.03.14, 20:42
                      Ja natomiast polecam panią Alicję z Esteteam na Rynku ZWM (naprzeciw kebaba) Strasznie ciężko tam trafić, ale za to efekt super. Dotychczas mialm baleyage i wiecznie przesuszone włosy, ktore sie puszyły. Pani Ala doradziła mi jeden kolor oraz cos..na wzmocnienie włosow..kurcze nie pamiętam jak to się nazywało. Powiem Wam dziewczyny ze efekt super!! Nawet kobitka w sklepie powiedziała "super kolor pani Anetko", gdzie pani robiła??? wiec to chyba o czyms swiadczy...
      • Gość: berit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.08, 17:58
        byłam u Pana Pawia i nie polecam fryzura taka sobie żadnej rewelacji
        Pan Marcin owszem miły ale co z tego jak fryzura kiepska wogóle nie
        pasowała do mojej urody kolor zresztą także
    • Gość: eli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.07, 22:23
      a ja polecam mac hair na 11 Listopada. Była tam żanetka, ale wyjechała, zrobiła
      mi włoski super. Tym razem byłam u ......zapomniałam imienia, ale jedyny
      chłopak, i tez wyszłam zadowolona..... tylko, że u tego pana zapłaciłam o 20 zł
      drożej za to samo...hmmm może za ten masaż na głowie..hihi
    • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 14:25
      A co możecie powiedzieć o Łukaszu Sparzyńskim? ma salon na placu Św.
      Mikołaja; Szukam fryzjera, który uczesze mnie do ślubu i nie chcę
      tandetnego koka i poklejonych włosów, chcę aby to była jaklaś
      niebanalna fryzura, upięcie.
      • Gość: ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.07, 11:43
        uwazam ze nie jest on warty swojej ceny. byłam u niego 2 razy i juz
        nigdy więcej... Zafarbował mi włosy nie na taki kolor jak chciałam,
        scięcie było kiepskie a po tym wszystkim wogóle nie ułożył mi
        wlosów!!!
    • A ja polecam QUI studio na ul Partyzantów, na przeciwko Bogmaru.
      Gabrysia jest niezastąpiona :-)))
      • Gość: Niezadowolona IP: *.46-85-b.business.telecomitalia.it 10.09.07, 17:18
        noa15 napisała:

> A ja polecam QUI studio na ul Partyzantów, na przeciwko Bogmaru.
        > Gabrysia jest niezastąpiona :-)))

Boze tylko nie Gabrysia.Co za nieuprzejma kobieta.Potraktowala mnie
        jakby mi laske robila.Siedzialam u niej ok 2 godzin i atmosfera byla
        okropna,nic sie nie odzywala odpowiadala jedynie zdawkowo na moje
        pytania.A przyznam nieskromnie ja bylam bardzo uprzejma.Przy mnie
        obgadywala inne klientki.Na dodatek wcale nie obciala
        rewelacyjnie,jak wrocilam od niej do domu ,mama sie mnie zapytala
        czy mam tluste wlosy.
    • Gość: misha IP: *.sferanet.pl 29.08.07, 19:47
      Ja chodzę do Kublina, mimio że ceny są dosyć wysokie to uratowano mi
      ( dosłownie )tam kiedyś włosy. Byłam u innego fryzjera też podobno dobrego i
      nawet z nagrodami na koncie, który zniszczył mi włosy - miałam marchewkę zamiast
      zimnego blondu. Pani Magda z Kublina uratowała mi wtedy włosy i od tamtej pory
      polecam wszystkim ten zakład. Świetna jest też właścicielka Pani Dorota. POLECAM
      • Też ostatnio postanowiłam zmienić fryzurę - największym problemem
        okazało się wybranie fryzjera :-/ wierzcie mi, że już nie raz
        przeżyłam istny horror po obcięciu włosów - raz nawet przedłużałam
        włosy , bo poprostu nie dało sie na mnie patrzeć(za obciecie
        zapłaciłam wtedy 45 zł - więc cena nie zawsze jest gwarancją
        świetnego rezultatu)...tym razem po przeczytaniu wielu wspaniałych
        recenzji na temat salonu HAIR PARK (na barlickiego)stwierdziłam, że
        poświęce te 60 zł - i wiecie co - NIGDY NIE ZMIENIE JUŻ FRYZJERA -
        pierwszy raz od niepamietnych czasów słysze od wszystkich "super
        fryzurka", "fantastycznie wyglądasz" - sama również jestem
        zachwycona - cena za styżenie może i wygórowana ale warta
        zapłacenia - osobiście polecam Pania Karoline Sz :-)
        • Gość: minxxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.07, 22:04
          Kublin- polecam,jednak drogo.Ja chodze od dawna do fryzjera na
          os.Langiewicza,jedziemy autobusem np 22,wysiadamy przy SAM-ie i po drugiej
          stronie jest maly bilboard z reklama .Przyjemna atmosfera,w pomieszcseniu obok
          jest tez swietna kosmetyczka.Wlosy zawsze ukladaja mi sie tak,jak u
          fryzjera.Bardzo profesjonalnie,ceny niskie~!polecam
          • Kublinu nie polecam drogo a żadna rewelacja. Za to Marcin Paw na Pck
            jest świetny wart tych pieniędzy.
            • Gość: Dominika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.07, 18:47
              Hair Park ma wiele pozytywnych opinii, ale jak tam iść to do kogo?
              Słyszeliście coś o p. Karinie? Chodzi o strzyżenie. Proszę o szybką
              odpowiedź
              • Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.07, 22:24
                a mi chodzi o taniego fryzjera. Mam teraz średniej dł. włosy i chce sobie
                zrobic fryzurke ryzykowna moze cos w stylu irokeza wiec musze miec na prawde
                dobrego fryzjera! niestety nie mam dużo kasy na fryzjera:( więc dam razy dać z
                25 zł góra. Prosze pomóżcie. A co myślicie o Oliwinie?
                • > a mi chodzi o taniego fryzjera. Mam teraz średniej dł. włosy i
                  chce sobie zrobic fryzurke ryzykowna moze cos w stylu irokeza wiec
                  musze miec na prawde dobrego fryzjera! niestety nie mam dużo kasy na
                  fryzjera:( więc dam razy dać z 25 zł góra.

Polecam włascicielke salonu "natalia" vis a vis Klimczoka, w
                  pawilonach (kolo zegarkow);)Przepraszam ze nie podaje ulicy ale
                  czesto przyjezdzam sluzbowo z gdanska do Bielska i zawsze ide do
                  Natalii odswierzyc kolor lub fryzure. Rewelacja za nieduze
                  poieniadze.
                  Pozdrawiam
                  • Gość: Ania Sz. IP: *.hsd1.il.comcast.net 29.07.09, 08:17
                    salon fryzjerski NATALIA pani natalia borkowska

byla i zaplacilam za zniszczenie wlosow,kobieta kompletnie nie zna sie na tym co
                    robi. ukonczyla jeden kurs fryzjerski i uwaza sie za fryzjerke.
                    mocne niezadowolenie i wielki minus dla tego salonu :((
              • Gość: olcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 20:22
                ja tam byłam właśnie u kariny zapłaciłam 90 zł! i pożałowałam...
                wzieła i spier*** miwłosy i na nast dzień szłam do fryzjera. polecam
                ci Salon Łukasza sparzyńskiego na żwirki. idż tam do p marty bo
                łukasz jż nie zyje ;(
              • Gość: Ness IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 23.08.10, 18:34
                Polecam panią beate bądź karoline (czarną)
                • Gość: Klientka_BB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.10, 13:42
                  Polecam zdecydowanie - Hair Park - Pani Beatka i Pani Dominika. Profesjonalne, kompetentne, ogromnie zaangażowane. Uratowały nieudaną koloryzację innego salonu. Idealnie dobrały kolor. Efekt super. Włosy lśniące, z pięknym kolorem idealnie pasującym do mnie. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim. Poza tym salon pięknie, gustownie, z klasą urządzony, pyszna kawa, i przemiła obsługa.

Natomiast zdecydowanie ODRADZAM salon Fanaberia A.B. (w podwórzu Befamy, teraz na ul. Warszawskiej przy PKSie). Nieudana koloryzacja. Zdarza się. Niestety wypadło na mnie. Szkoda tylko, że Pan stylista fryzur, właściciel salonu nie umiał sobie z tym poradzić, rozłożył ręce i mnie pytał co ma zrobić, bo On nie wie. Szok. Włosy zniszczone z kilkoma kolorami na głowie. Odżywek brak. Włosy są szarpane. Ceny wysokie nie warte efektu. Od stylisty fryzur wymagamy jednak czegoś więcej. Przede wszystkim ludzkiego podejścia do Klienta, nawet a może zwłaszcza jak coś zepsujemy. Pan stylista fryzur KRZYKIEM wymusił rezygnacje z Jego usług (?!) Co też zrobiłam.

• Gość: Jeanette IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.10.11, 12:16
                    Zgadzam się z przedmówczynią, Pan Borowiecki jest również beznadziejnym wizażystą. Byłam na próbnym makijażu ślubnym - nie dość, że wszystkie Panny maluje na jedno kopyto, to jak mówisz rozkłada ręce, kiedy klientka jest niezadowolona. Bo i z czego, sama w pośpiechu przed wyjsciem do pracy maluję sie lepiej. Nie warty polecenia !
                    • Gość: Bola IP: *.182.127.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.10.11, 15:01
                      Skoro tak świetnie znasz się na sztuce wizażu ... po co korzystałaś z makijażu próbnego?!? Aż dziw, że sama tego nie robisz...chętnie "zakosztowałbym" Twojego wykonania...
                      Pan Borowiecki jest fantastycznym wizażystą i stylistą...ja akurat wiem co mówię! Ma bardzo dobre wyczucie koloru. Tak naprawdę szanuję jego osobę jako twórcy.
                      Przypominam o art.216 par.2 kodeksu karnego...dot. znieważania osób (szczególnie z nazwiska)i firm za pomocą środków masowego komunikowania. Myślę, że warto sięgnąć czasem do lektury...zanim się użyje czyjegoś nazwiska! :)
      • Gość: jaxD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.08, 19:03
        Ja też polecam Atelier Fryzjerskie Kublin.Korzystam od sierpnia z usług i
        jestem bardzo zadowolony, zarówno ze strzyżenia jak i koloryzacji.Szczególnie
        polcema P.Anastazję i P.Magde Malarz. !!!
        • Gość: JHN IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.04.08, 22:15
          Chciałam zapytać o salon fryzjerski Kublin? Mam źle zafarbowane
          włosy i chce je odratowac byle nie pogorszyc.
          • Gość: Katarzyna z BB IP: *.play-internet.pl 27.05.11, 12:37
            Wiem że watek stary jak świat ale mogę cos powiedzieć o dobrych i złych fryzjerach bo trochę już się naszukałam w Bielsku. Może komus innemu pomoge w wyborze.

Salon Kublin przy kościele w Białej (dawny Pierrot) był super dopóki był tam Pan Sławek - najlepszy fryzjer do jakiego chodziłam w ogóle. od paru lat ma jakąś akademię w Krk przy i w Katowicach. Ale tam juz nie byłam i w sumie nie wiem czy jako szef tylu salonów w ogóle jeszcze gdziekolwiek obcina osobiście:(
            Chodziłam rzadziej bo niestety drogo (na przełomie paru lat od 56 do 70zł. cięcie) ale tylko do niego bo zawsze byłam zadowolona. mam falujące włosy, które się puszą przy wilgoci i zawsze cieżko mi było nad nimi zapanować. On potrafił zawsze mi doradzić ale też brał pod uwagę to o co prosiłam i obcinał wg. życzenia a przy tym był cichy i uprzejmy.
            Po jego odejściu zaczęłam szukać nowego fryzjera i polecono mi Magdę Malarz. Byłam raz, o raz za dużo... zostałam obciachana w 15 minut i to nie w taki sposób jak chciałam. myślałam że się rozpłaczę po wyjściu stamtąd. a nastepnego dnia koleżanka mi powiedziała że mam zupełnie taką samą fryzurę jak jej Mama (50lat) bo Magda wszytskich obcina podobnie. Nie polecam.
            a te wszystkie wypowiedzi pochlebne z numerami telefonów do jej nowego salonu to mi nie wyglądaja na wypowiedzi klientów... tylko jej samej... generalnie porażka.

Z tego salonu już u niekogo nie korzystałam ale słyszałam od paru koleżanek, że szefowa - Pani Dorota (była żona Pana Sławka) jest świetną fryzjerką. w sumie jak obserwowałam ją
            w czase wizyt to wyglądało że zna się na rzeczy. i zawsze były do niej takie kolejki jak do Pana Sławka.

Później trafiłam do innego "super" salonu na Głębokiej.
            Zostałam potraktowana arogancko i oddana do strzyżenia nie szefowej do której przyszłam a uczennicy. Pani Ania wtedy poszła obcinać jakąś starszą kobietę, pewnie stała klientkę bo szczebiotała do niej zupełnie inaczej niż do mnie... A fryzura made in uczennica niestety nieudana:( a koszt ok.60zł.

W końcu ktoś mi polecił dobrego fryzjera do którego do teraz zostałam i chodzę od paru lat.
            Pana Wojtka z Trendów na Boh. Warszawy. JEST NAJLEPSZY ! swój gość!;)
            Obcina ekstra, bardzo podobnie do Pana Sławka, ciągle się szkoli i bierze udział w konkursach (przez to go czasami nie ma w salonie niestety) i jest tak samo uprzejmy i grzeczny. Zawsze coś doradzi i pyta tez o preferencje. To jest jedyny profesjonalny fryzjer w Bielsku którego mogę dziś polecić bo sama do niego chodzę. Mam teraz bardzo dlugie włosy i zazwyczaj chodze do niego tylko na cięcie niestety jest dość drogo (k.65/70zł.) ale próbowałam taniej gdzie indziej i na dobre mi nie wyszło więc już wolę wygospodarować tyle i pójść porządnie się obciąć. pare razy robiłam też delikatny balejaż takie refleksy koloru (kiedyś blond a niedawno rude) i bardzo mi się podobało bo widać je tylko w świetle dziennym i były bardzo dyskretne i eleganckie ale ceny k.120/180... więc tylko od święta bo nie bardzo jak na moją kieszen...
            Chodzi już do niego cała żeńska część mojej rodziny:) ale brat chodzi do Pani Asi do tego samego salonu. Chociaż ostatnio jej długo nie było bo miała jakiś poważniejszy wypadek. Ale teraz już chyba przyjmuje tam normalnie. Nr do tego salonu zainteresowani znajdą na ich stronie.

Na koniec ja mam pytanie. Czy wie ktoś może o jakimś dobrym fryzjerze w Żywcu? bo nie zawsze mam czas pojechać do bielska...:(
            • Gość: mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 20:41
              Magda Malarz to kompletna pomyłka. Tez byłam, fatalnie farbuje, ze strzyżeniem tez nie bardzo. Ogólnie gada, gada, gada ale fachowa siła z niej nie jest. Nie wiem jakie super rzeczy są tu o niej powypisywane, ale faktycznie chyba sama to pisze, bo wiele klientek zrezygnowało z jej usług.
              Pania Dorotę Kublin moge polecić - jest fachowa, zna sie na rzeczy, na pewno nikomu nie zniszczy włosów. Sławek Kublin był świetny, super strzyżenie w jego wykonaniu potwierdzam, ale Dorota tez nie jest zła. MOżna iśc z czystym sumieniem.
              Najlepszy balajaż zrobiono mi na schodach k/Prezydenta - byłam u szefowej,super, idealny piekny kolor ale trwało dosyc długo (4.5 godz.) - teraz mam małe dziecko i po prostu nie dam rady poświęcic na fryzjera tyle czasu.
              Rewelacyjny był Łukasz Sparzyński ale niestety ...
              Obecnie jeżdżę do pani Grażyny do Aroma Day Spa w Cieszynie - super strzyże :-)
              A tak na marginesie - kto w Bielsku robi dobry balajaż / pasemka blond ??? Możecie polecić kogoś ? czasami mam wrażenie, że to koloryzacja która wymaga jakis cudownych umiejętności od naszych fryzjerów...
        • Gość: on18 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.08, 23:14
          Co sądzicie o salonie Kublin? Ceny spoko a czy warto i do kogo?bede wdzieczny o
          odpowiedz!!
      • Gość: gość IP: *.multimo.gtsenergis.pl 20.01.09, 00:05
        Jakie są mniej więcej ceny usług w Kublinie?
        • Gość: hmmm IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.02.09, 20:33
          W kublinie to strzyżenie 60zł klolr90zł duokolor120zł
          • Gość: Kratka# IP: 195.117.221.* 17.04.10, 22:15
            Gorąco polecam Pana Marcina Pawia, którego studio fryzjerskie mieści się przy
            ul. Milusińskich w Bielsku- Białej. Profesjonalne strzyżenie, mnóstwo
            poświęconego czasu (za samo mycie głowy z masażem dałabym się zabić, a to
            dopiero początek ;), trafne porady, perfekcyjnie dobrane cięcie. Jednym słowem
            Pełna Kultura. Cena za strzyżenie to 70zł, być może trochę dużo, ale nie żałuję
            ani złotówki wydanej na tą przyjemność. Pierwszy raz czułam się na fotelu
            fryzjerskim spokojna o to co mi zrobią na głowie, a po wyjściu przeglądałam się
            w każdej witrynie sklepowej i stwierdziłam że "TO JEST TO!". Polecam :)
            • Gość: niezadowolona IP: *.180.7.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.06.13, 18:39
              Dobry p.marcin był kiedyś od kad ma żonę terrorystę nie jeździ na szkolenia nie dokształca się pracuje od świtu do nocy i po prostu się nsjnormalniej w świecie wypalił , chodziłam do niego 5 lat potem mały epizod u jego żony masakra kobieta iq hmmm ....
              • Gość: zainteresowana IP: *.30.42.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.07.13, 17:46
                Jaki epizod jeśli można zapytać? Jego żona też jest fryzjerką?
                • Gość: Ada IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 14.07.13, 13:47
                  Polećcie proszę fryzjera, który potrafi dobrać odpowiedni kolor i pracuje na dobrych kosmetykach. Mam długie włosy i zależy mi na dobrym farbowaniu, a tym bardziej, że obecnie mam kilka kolorów ( a bynajmniej nie są to pasemka).
              • Gość: zadowolona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.13, 16:37
                P. Marcin jest przereklamowany. Najlepszy w tym salonie jest p. Michał - rewelacyjnie dobiera fryzurę, a włosy super się ukladają przez długi czas.
          • Gość: wika IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.06.11, 08:24
            Z cenami to nigdy nie wiesz. To co jest napisane w cenniku a to co Cię skasują nie zawsze się pokrywa.
        • Gość: hAnuska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.09, 14:08
          w Kublinie strzyżenie 60 zł , ja byłam u Magdy Malarz i za pierwszym
          razem obięla mnie super, za drugim juz jej nie poszło, może za
          bardzo wydziwiałam....
        • Gość: DAGA IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.10, 10:10
          Witam u Pani Doroty Kublin strzyżenie kosztuje 60 zł. Byłam tam w tamtym
          tygodniu i jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia. Miałam długie włosy chociaż
          nie stać mnie na ekskluzywnego fryzjera postanowiłam skorzystać z jej usług gdyż
          ścięcie długich włosów trzeba oddać w doświadczone ręce a nie do jakiegoś
          prowincjonalnego salonu gdzie fryzjerka zawsze zrobi to co karzesz nie kierując
          się żadną asertywnosćią ani wizją przyszłej fryzury. Miła obsługa, miłe
          podejście do każdego rodzaju klienta, rada i dokładne wysłuchanie dotyczące
          twojej fryzury potem pani Dorota bierze wszystkie informacje do kupy i ścina.
          Polecam w 100% gdyż na następne strzyżenie wybiorę się również w to miejsce.
    • Gość: justine23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.07, 14:55
      polecam salon trendy na Cechowej :) Sprawdzony wiele razy przeze mnie :)
    • Gość: mach_2 IP: *.c201.msk.pl 15.12.07, 12:56
      Colette na Glębokiej (pan Pawel) - ktoś już wspominal, ja się pod
      tym podpisuję.
      Inni fryzjerzy z tego salonu też mogą być dobrzy, ale osobiście
      bylem u Pawla.
    • A czy byl ktos w szalonych nozyczkach ( dol michałowicza, obok
      statoila) albo na barliciego w bramie na przeciwko postoju taxi...
      co sadzicie o tych fryzjerach?
      Dzieki zorientowanych z gory za odp, pozdrawiam
      • Gość: Panda:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 15:18
        witam was...mam pytanie jakie macie opinie o Łukaszu Sparzyńskim??:)
        jesrt on dobry polecenia czy nie zabardzo?chciałam isc do niego ale
        wole poznac opinie mieszkanek bielska :) chcociaz w bielsku nie
        mieszkam ale mam zamiar sie wybrac bo od kolezanki słyszałam ze jest
        super...prosze o odpowiedz:)
        • Gość: s-asiek IP: 78.8.107.* 19.06.08, 18:21
          Jeśli chodzi o Łukasza to gorąco polecam! Pierwszy raz byłam u niego półtora
          roku temu i od tego czasu pozwalam sobie tylko na strzyżenie u niego! To jest
          jedyny fryzjer, który z moich włosów potrafił ułożyć fryzurę. Ścina bardzo
          profesjonalnie,głównie tak, żebyś potem sam/a mogła ułożyć fryzurę bez większych
          problemów, męczenia włosów i rąk! Naprawdę super!Polecam.
          Co do Lovely Look i Jean Louise David to mam mieszane uczucia- byłam tam kilka
          razy i skończyło się na tym, że fryzury wyglądały dobrze póki ich nie umyłam;/
        • Gość: olcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 20:30
          serdecznie polecam. choć zmarł to idż tam do marty hermy ona tam
          teraz wszystko przejęła
      • Gość: Anka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.08, 15:20
        Witam wszystkich od niedawna mieszkam w BB i muszę w końcu odwiedzić fryzjera
        zrobić pasemka i podciąć włosy i nie wiem gdzie się udać dodam że mam włosy
        kręcone więc polećcie mi kogoś kto zrobi mi fajną fryzurkę i kolorki :)))
        Pozdrawiam i czekam na odp :)
        • Gość: Michael IP: *.c201.msk.pl 02.09.08, 18:30
          Witam wszystkich od niedawna mieszkam w BB i muszę w końcu
          odwiedzić fryzjera
          > zrobić pasemka i podciąć włosy i nie wiem gdzie się udać dodam że
          mam włosy
          > kręcone więc polećcie mi kogoś kto zrobi mi fajną fryzurkę i
          kolorki :)))
          > Pozdrawiam i czekam na odp :)

Najlepiej przeczytaj wszystkie wypowiedzi i wtedy zdecyduj. Ja
          chodzę do Colette na Glębokiej.
          • Gość: Ela IP: *.sferanet.pl 21.07.09, 15:12
            Woźniakowskiej nie polecam, a przynajmniej jej pracownic...O niej złego słowa
            nie powiem, bo nigdy mnie nie obcinała ani nie farbowała. Może trzeba
            zaryzykować -hehe... Pani Kublin spoko, szczególnie strzyżenie. Rok czasu włosów
            nie trzeba po niej podcinać. Trendy ogólnie nie polecam - nigdy nie trafiłam na
            nikogo dobrego. Do reszty nie zaryzykowałam by pójść:) - jeszcze...
            • Gość: Miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 00:17
              Byłam dziś poraz pierwszy u pani Magdy Cieślar w Atelier Fryzjerskie
              Vogue i powiem ,że tak jak nikt inny wcześniej- dobrała mi idealny
              kolor( z blądami ciężko trafć) strzyżenie bardzo dobre. Ale napewno
              pani Magda jest mistrzynią blondów! Polecam nr tel 791 330 770
              • Gość: Sylwia IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 30.07.09, 18:10
                Pierwszy i ostatni raz byłam u p.Magdy Malarz, tak ją na forum
                chwalicie ze sie zdecydowałam pójść(chyba sama dodaje sobie te
                pozytywne komętarze).Zrobiła mi kolor żółty zamiast blądu.
                Natomiast polecam p.Magdalene Cieślar świetny bląd jej wyszedł na
                moich włosach.pozatym ma ładny salon.GORĄCO POLECAM!!!nr tel 791 330
                770
                • Gość: auris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 00:00
                  Zdecydowane TAK!!! dla pani Magdaleny Cieślar - Mistrzowskie
                  cięcia!!! Jestem klientem pani Magdy i jak nikt inny radzi sobie z
                  moimi ciężkimi włosami. A to jak obcięla moją koleżankę to poprostu
                  widać rękę mistrza! Polecam gorąco tel 791 330 770. Zobaczycie
                  będzie o niej bardzo głośno!!
                  • Gość: ....... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 15:03
                    A ja nie polecam p. Magdy Cieślar byłam u niej zimą jak jeszcze
                    pracowała w Kublinie. Moje długie gęste włosy tak mi przeżadziła
                    swoją techniką że miałam wyciete nawet u nasady skóry. Jak poszłam
                    się ratować do innej fryzjerki to mnie zapytała czy tak mi włosy
                    wypadły czy się połamały,a ja na to, że jest to technika strzyżenia
                    p. Magdy. Ta fryzjerka złapała się za glowe, że mozna tak wygryź
                    komuś włosy. Ogólnie mineło już tyle czasu od tego strzyżenia a ja
                    nadal mam masakre na głowie nie mogę sobie z nimi poradzić.
                    • Gość: zawiedziona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.09, 18:04
                      Byłam u Pani M.Cieślar poczytałam wcześniej to forum i teraz mogę
                      stwierdzić ze jedyna prawdziwa opinia odtyczaca jej stylu obcinania
                      to poprostu wygryzione włosy.Tragedia bardzo załuje, że tam poszłam:
                      ( Nie polecam!!
                      • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 21:08
                        Ja bylam u pani Magdy nieraz i jestem bardzo zadowolona i ktos kto pisze o
                        wygryzionych włosach obraża tą osobę. Wiele moich koleżanek tam chodzi i każda
                        jest zadowolona
              • Gość: Maggy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.10, 15:22
                bardzo dobra fryzjerka
            • Gość: Polla IP: *.adsl.inetia.pl 20.01.10, 22:01
              Pani Woźniakowska jest niesamowita! Jej pracownice takie sobie :/ ale jedna Karolina Sztejn!!! Jest doskonała polecam
        • Gość: Nożycoręki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.09, 15:27
          Ja Cię obstrzygę ... kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz ...
          szczególnie polecam agrostrzyżenie ... to nowatorski sposób,
          o którym polecane wyżej fryzjerki i polecani fryzjerzy z Bielska Białej jeszcze
          nawet nie śnili ...
          Daj namiary to się zgłoszę.
          PS. na wakacjach zniżka.
      • Gość: szalone nożyczki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.10, 14:09
        tylko nie Szalone Nożyczki tragedia bylam ostatnio z kolezankami tam raz ze pracy nie maa w ogole(ciekawe czemu skoro salon ju dugo istnieje...) to na dodatek zle dopasowali mi fryzure a kolezance jednej i drugiej zepsuly kolor masakra oszczegam :(((((((((
        • Gość: kika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.10, 20:07
          a ja bylam w szalonych nozyczkach i jestem mile zaskoczona fajna nowa kadra mnie robila fryz. ania fryzura i kolor super a pozatym bardzo mila atmosfera i dobra muzyka polecam
        • Gość: zadowolona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.10, 21:47
          "Oszczegasz"? a co to za twór?:)
          a skąd klientka wie ile jest pracy w salonie? Ja tam bylam kilka razy, ale tego ile mają pracy to nie wiem, żadna fryzjerka mi się nie żaliła w każdym razie. Nikt mi też włosów nie zepsuł, a wymagania mam całkiem spore. Dla odmiany polecam S. Nożyczki, strzygła i farbowała mnie pani Regina, Agata i chyba Ania.
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-551
(201-300)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.