Dobry fryzjer w bielsku???- dziewczyny doradźcie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
          • Gość: Kasia IP: 109.95.150.* 14.06.11, 20:01
            Tak , ja korzystałam, świetna obsługa , miła atmosfera ,profesjonalne usługi . Marka Joico (ta sama co w hair parku) kometyki rewelacyjne odbudowały moje zniszczone włoski . Bardzo grąco polecam.
          • Gość: Anita F. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 10:12
            Witam,
            ja korzystałam i korzystam i będę korzystac z usług Pani Bożeny Kowalskiej i jej salonu. Zarówno jeżeli chodzi o stylizację, wizaż jak tez pielęgnację i koloryzację włosów. Z każdej wymienionej usługi byłam bardzo zadowolona i zawsze czymś zaskoczona. Pani Bożena i jej pracownicę zawsze szczegółowo mnie informują o przeprowadzanych zabiegach, abym była swiadoma jak działają użyte kosmetyki. A są to kosmetyki z górnej pólki w oferowanej cenie zdecydowanie niższej niż oferują inne salony. Moje często rozjaśniane włosy są bardzo zniszczone i mimo że staram się we własnym zakresie pielęgnować je to kuracja przeprowadzona w salonie Pani Bożeny zdecydowanie je odbudowała. Korzysta z produktów firmy Joico ( chyba tak się to pisze ), konkretnie kuracja keratynowa i powiem w jednym słowie: REWELACJA !! mówię szczerze i polecam ten salon moim znajomym, którzy są też bardzo zadowoleni zarówno z zaangażwania samej Pani Bożeny jak i są pełni uznania za kreatywność i talent tej pani.
            Pozdrawiam cały salon i mam nadzieję, że niedługo się pojawię na beżowy blond :)
            • Gość: Anita F. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 10:21
              Chciałabym jeszcze nadmienić że panie pracujące w salonie a przede wszystkim Pani Bożena Kowalska posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz widziałam w czasopismach fryzury, które wyszły spod ich ręki, stylizację i makijaże - super!!
              Nadmienię, że nawet osoby publiczne korzystają z porad i wizażu Pani Bożeny - uważam, że to też powinno być wizytówką tej Pani, chociaż ona jako skromna osoba o tym nie chce mówić.
              Raz jeszcze pozdrawiam.
            • Gość: dżojkejkaBB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.11, 23:28
              ta pani to sie reklamuje tutaj chyba sama. a na glowy ubiera peruki - sama nie wie pewnie co komu dobrać i temu takie cos laduje ludziom na glowy.. haha
      • Gość: Basia i Dominik IP: *.bielsat.com.pl 08.04.11, 20:29
        Bardzo dobra fryzjerka!!!!! Pani Gabrysia jest najlepszą fryzjerką jaką znamy chodzimy do niej całą rodzinką . obcina super modnie i wszystko robi tak jak jej sie powie!
    • Gość: guest1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.11, 20:09
      Czy ktoś wie, co sie stało z fryzjerem Mateuszem, który pracował w Atelier Kublin ? Czy pracuje gdzieś indziej w Bielsku ?
    • Gość: zuza IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 20.02.11, 20:01
      Będę wdzieczna za podanie aktualnego cennika atelier p.Marcina Paw z PCK?Dziękuje
    • Gość: Magda IP: *.na.teamspeak.net.pl 23.03.11, 11:36
      Pod orlem

• Na ul. Partyzantów :)
      cen nie pamiętam, ale jeśli chodzi o strzyżenie, to było dokładnie to o co mi chodziło - z czystym sumieniem polecam! :)
      --
      moje MNIEJ inteligentne DZIECKO - ponoć...
      • Gość: klientka11 IP: *.xdsl.centertel.pl 17.07.12, 14:28
        korzystałam niedawno z usług salonu matamorfoza a dokładnie z usług pani Edyty i polecam, polecam, polecam. Nie dość że usługi na wysokim poziomie to jeszcze pani Edyta bardzo profosjonalna!!
    • Gość: animek007 IP: 94.42.133.* 14.05.11, 11:17
      hej polecam wam nowo otwarty salon w gemini parku. poszłam tam ostatnio i jestem bardzo zadowolona.pani fryzjerka totalnie zmieniła mój wygląd.super dobrała kolor i strzyzenie. wczesniej chodziłam do jean louis david ale tam zabiła ich juz rutyna. gorąco polecam
      • Gość: weronikaa86 IP: 195.116.254.* 22.05.11, 17:21
        pozwole sie tu podpisać bo też byłam zobaczyc nowy salon w GP i szczerze? usługa taka sobie pani najwyrazniej byla juz zmeczona dniem i nie miala ochoty nic mi doradzać i tylko podcieła koncowki :/ równiez chodze do JLD w sferze mam tam ulubione dwie fryzjerki one zawsze cos fajnego dla mnie wymyślą czasem odwiedzam w hypernovie na sarnim stoku ale tam znowu zawsze jest dluga kolejka.. w każdym razie jedyne co w tym salonie mi sie podobało to masaż hehe a tak to bez rewelacji i nie wiem co to za firma kosmetyków na których tam pracują.. wiecie może? oceniam 2/5
        • Gość: Halinka IP: *.play-internet.pl 01.06.11, 19:47
          Cos wiecej można sie dowiedzieć p tj salonie nowym w GP?? Jakie ceny, do kogo warto iść tam?
          • Gość: Ilona IP: *.182.45.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.06.11, 14:30
            witam...moja znajoma była ostatnio w Gemini w tym nowym salonie i była zadowolona z usługi którą jej wykonała taka Pani z długimi ciemnymi włosami(niestety nie wiem jak ma na imię). ,zaryzykowałam i również sie udałam niedawno,to był mój pierwszy i ostatni raz w tym salonie, trafiłam na p.Edyte,odniosłam wrażenie jakby wszystkie rozumy pozjadała,obcięcie takie dziwaczne ,krzywe,nie potrafię sobie z nimi poradzić,wspomnę jeszcze o tym że kolor zamierzony był nieco inny od tego jaki mi ta Pani zrobiła:/...omijajcie tą Panią...
            • Gość: golipsa IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.06.11, 18:48
              A co sądzicie o Szalonych Nożyczkach na Rynku. Warto tam zajrzeć?
            • Gość: Gabrysia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.11, 12:16
              Hej!
              Jakiś czas temu udałam się do Claudio Contini w Gemini Parku. Również jestem bardzo niezadowolona, wręcz zbulwersowana tamtejszym personelem. Pani na recepcji zachowywała się jakby nigdy nie miała do czynienia z klientami, sprawiała wrażenie nachalnej i poirytowanej z powodu obsługiwania klientów. Zupełnie nie kompetentna osoba. Co do mojej oceny usługi fryzjerskiej również jestem rozczarowana. Obcinała mnie pani z ciemnymi włosami ( Pani Edyta). Fryzura daleko odbiegała od moich oczekiwań, lepiej potrafiłabym sobie sama w domu włosy ułożyć... :// Może nie wyglądałabym jak Sally Spektra z Mody na Sukces!!!!!!!!! ;//////// NIE POLECAM !
              • Gość: spektra IP: 109.79.25.* 10.08.11, 20:38
                co do Salli Spectry z mody na sukces to się absolutnie zgadzam!!!! byłam w tym salonie (Claudio Continni) i obcinałam się u fryzjera- chłopak... niestety nie wiem jak ma na imię.... po wyściu od nich byłam zadowolona bo... poprostu mi wymodelował włosy, ułożył na prostownicy i wyglądałam nawet fajnie. Jednak tuż po pierwszym umyciu włosów byłam załamana!!! włosy mam postrzępione, nie mogę sobie z nimi poradzić!!!!
                • Gość: Gosc IP: 178.212.169.* 09.03.12, 15:25
                  Ja uczeszczałam do tego salonu (claudio contini) i bylam zadowolona z usług pana Daniela moim zdaniem jest to najlepszy fryzjer w tym salonie potrafil dobrac odpowiednia fryzure i zarazem kolor a takze obsługa w jego rekach byla na wysokim poziomie .Niestety ostatnio odwiedzilam ten salon i dowiedzialam sie ze tego pana juz nie ma ze został zwolniony i teraz niestety nie mam do kogo chodzic a jestem zarosnieta hehe
              • Gość: Anna IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 18.04.12, 21:31
                w Claudio Contini jest nowa fryzjerka ,chyba Pani Sandra -polecam bardzo,strzyżenie damskie jak i męskie oraz dziecięce rewelacja !:) jestem bardzo zadowolona w przeciwieństwie do poprzednich Pań
              • Gość: ewa IP: *.play-internet.pl 14.05.12, 19:25
                omg. nie idzzcie do salonu w gemini byłam tam ostatnio i to co mnie spotkało to jakaś żenada. trafiłam na pania wystylizowaną wg. mnie na jakąś papuge która pozjadała wszystkie rozumy. spędziłam tam chyba 4 godziny robiąc farbe i ścinając włosy(sa do ramion) nigdy tyle czasu nie spędziłam w salonie fryzjerskim. pani była niezbyt miła, potwornie mnie ciągła i próbowała wcisnąś jakieś kosmetyki o których chyba sama nie miała pojęcia. za swoją usługę zapłaciłam ponad 200 zł. nie wiem za co po przyjściu do domy moja siostra zauważyła że na głowie mam pełno plam gdzie nie są pofarbowane włoy. malo tego po umyciu głowy w domu nie jestem sobie w stanie poradzić z fryzurą. mam jakieś schody i wyglądam jak obcięta od garnka. sama lepiej bym się obcieła. omijajcie ten salon z daleka. ja byłam tam pierwszy i ostatni raz i każdemy znajomemu będę go odradzać
                • Gość: patrycja IP: *.play-internet.pl 14.05.12, 20:12
                  JA podobnie byłam w salonie gemini jakas żenada chlopak mnie obcinał jakies 1.5 godziny ronil to powoli i chyba juz sam nie wiedział co robi jak przyszłam do domu i sama rozczesałam wlosy jakas tragedia nie równo poprostu tragedia zapłaciłam niecałe 100 zł nie wiem za co porazka
    • Gość: Mała Mi IP: 195.116.43.* 20.08.11, 12:34
      Ja polecam salon fryzjerski na ul. 11 Listopada 39, wejscie troche obskurne, ale fryzurka którą zrobiła mi miła pani fryzjerka - REWELACJA. Polecam Wam!
      • Gość: ladybird IP: *.intersource.pl 14.09.11, 12:01
        Czy ktoś wie co się stało z salonem "Wiśnie w czekoladzie"? Telefon milczy... A może ktoś wie, gdzie pracuje teraz Agata Człowiek, która kiedyś pracowała w "Wiśniach..."?
        • Gość: wiśnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.11, 18:39
          wiśnie zostały zamknięte już tam nie ma ich ... a Pani Agata nie pracuje zaszla w ciąże ....
        • Wisnie sa, ale jest nowy numer telefonu i nowy personel.

Osobiscie bardzo odradzam. Mlody chlopak, dosc arogancki, scial mi wlosy wg swojego widzimisie niz wg moich wskazowek. Wlosy mi sie nie ukladaja, sa niezbyt rowne.
          Nie jestem zadowolona, na pewno tam nie wroce.

--
          [url=http://daisypath.com][img]http://dwdf.daisypath.com/R3BPp2.png[/img][/url]
          • Gość: Hanka73 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.11, 23:50
            W miejscu Wisni jest jakaś kobieta, szalona, dzwonilam pytać o cene balejazu i pytalam o fryzjera ktory mialby mi robic wlosy a ta powiedziala ` nie podoba mi sie ta rozmowa, do widzenia` i sie rozlaczyla.. zero podejscia do klienta, nie pojde tam nawet za doplata !!
            • Gość: Advokatka2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.11, 22:54
              POLECAM WAM, KRYTYKUJACE WIECZNIE ... ^_^

(...) . W opisanej sytuacji mamy do czynienia z przestępstwem znieważenia za pomocą środków masowego komunikowania (art. 216 par. 2 kodeksu karnego). Zgodnie z art. 212 § 1 kodeksu karnego, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności.
              Osoby wyrażające krytyczne opinie za pośrednictwem Internetu muszą pamiętać, że za swoje słowa ponosi się odpowiedzialność.
              • Gość portalu: Advokatka2010 napisał(a):

> POLECAM WAM, KRYTYKUJACE WIECZNIE ... ^_^
                >
                > (...) . W opisanej sytuacji mamy do czynienia z przestępstwem znieważenia z
                > a pomocą środków masowego komunikowania (art. 216 par. 2 kodeksu karnego). Zgod
                > nie z art. 212 § 1 kodeksu karnego, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytu
                > cję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o t
                > akie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lu
                > b narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodz
                > aju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolnośc
                > i.
                > Osoby wyrażające krytyczne opinie za pośrednictwem Internetu muszą pamiętać, że
                > za swoje słowa ponosi się odpowiedzialność.

Nie zauważyłem aby ktoś tutaj obrażał kogoś, bądź pomawiał
                Po prostu trzeba przyjąć to na klatę i wyciągnąć wnioski co można poprawić...
                "Paragrafy" są dla ludzi słabych...
                • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.11, 10:18
                  no wlasnie pprzeciez nic zlego sie tu nie pisze , kazdy wyraza wlasne zdanie nna temat danego salonu czy fryzjera aby oszczec lub zachecic innych,po to jest to forum czyz nie ???
                  • Gość: Bola IP: *.146.224.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.09.11, 11:39
                    Zgadza się, że można wyrażać zdanie, ale NIE WOLNO używać nazwy lub imienia i nazwiska w środkach masowego przekazu, Moim zdaniem to jest świństwo kogoś krytykować ( a robi się to tu czasem szczególnie złośliwie i głównie się krytykuje)..firmę naraża się na straty i zniesławia człowieka! Zamiast krytykować imieniem i nazwiskiem, jeśli ma się minimum kultury i szacunku do drugiego człowieka powinno się zacząć od słów POLECAM tego lub to...bo tak jest OK! I ktoś się ucieszy! :) Ja osobiście się cieszę, że fakt ten reguluje prawo i konkretny paragraf kodeksu...za co tej osobie, która to wpisała... BARDZO DZIĘKUJĘ!!!
                    • Gość: marta IP: *.play-internet.pl 30.09.11, 19:02
                      Byłam wczoraj w szalonych nożyczkach jest nowy fryzjer który jest właścicielem salonu jest rewelacyjny za farbę strzyżenie i modelowanie zapłaciłam 120 zł i kilka próbek dostałam w prezencie świetnie mi doradził jest super jak cos tj jego tel. 338101400
                      • Gość: mysza IP: *.unknown.vectranet.pl 02.10.11, 18:11
                        Czyli można spokojnie oczekiwać dobrego efektu ? Jeżeli to pewna informacja a nie reklama to chętnie się tam wybiorę .
                        • Gość: aaa IP: *.play-internet.pl 03.10.11, 10:12
                          To nie reklama tylko pewna wiadomość ja naprawde polecam
                        • Gość: Zosia IP: *.205.11.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.10.11, 16:51
                          A ja polecam rekonstrukcję Joico w Atelier Wizerunku na Staszica tj blisko pl. Wojska Polskiego. To to samo co w Hairparku ale teraz znacznie taniej, bo mają tam na nią dużą promocję 50zł chyba do końca miesiąca. Normalnie kosztuje ponad 100zł! Byłam u Kingi- taka mała drobna blondynka- i jestem zadowolona bardzo! Od kilku lat rozjaśniam włoski, więc są suche końce i łamią się niestety! Po kuracji zrobiły się takie zdrowsze,gładkie, błyszczące i jakby grubsze! :)
    • Gość: lole IP: *.net.e-net24.pl 06.10.11, 20:08
      fajnie strzyże i robi wszystkie cuda na głowach kobiet pani w Lipniku /Marta/ polecam od lat chodzę do niej.
      • Gość: szalone nożyczki ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.11, 14:41
        heheh faktyczni9e to podejzanie jesli chodzi o te szalone nozyczki kiedys zla opinia teraz nagle dobre bo ktos to przejol moze dlatego tak ta osoba pisze bo chce sobie renome wyrobic ... :)
        • Gość: ali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.11, 21:14
          Przekopuję się przez forum i nic a nic nie jestem mądrzejsza ... Mam długie włosy i szukam kogoś kto zrobi mi DOBRY blond z refleksami !!! Litości !!! HELP !!! Jest tu jakis dobry fryzjer w tym mieście, który nie schrzani włosów, nie będzie mi masował głowy przez 15 minut bo mi to kompletnie lotto - JA CHCĘ ŁADNY SUPER BLOND !!! Jeżeli ktoś ma dobre doświadczenia - piszcie !!! To jest jakaś masakra - juz łatwiej jest męża znaleźc niż dobrego fryzjera ... Będę wdzięczna za jakies konkretne informacje :-)
    • Gość: mysza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.11, 19:40
      polecam trędy! ja dojezdzam zza zywca do bielska ale warto
      • Gość: Gość IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 23.10.11, 11:22
        witam nie chce nikomu narzucac kto jest kiepski ani nie bede robic nie wiadomo jakiego bostwa z kogos ale jedno co moge powiedziec to to ze znam 2 dobrych fryzjerow w bielsku sa to Pani Joanna z salonu Perfect przy cieszynskiej oraz Pan Dawid z salonu Davi przy sobieskiego... robia wywiad z klientem co chce miec na glowie, doradza lub odradza, nie wciskaja produktow z niewiadomego pochodzenia i duzo klientow jest naprawde z nich zadowolonych. wiec polecam przy najblizszej okazji wyprobowac te salony lub chociaz zajzec tam aby zobaczyc co nam doradza jesli chodzi o wlosy:D:D
        • Gość: ali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 18:09
          Dzięki dziewczyny :-) Mam więc Mc Hair, Panią Joannę na Cieszyńskiej i Dawida na Sobieskiego. Co do Trendy opinie są bardzo podzielone, bo ważne do kogo się trafii który to salon ... A propos Perfectu na Cieszyńskiej, najpierw trafiłam na strone Perfect Image ... obejrzałam zdjęcia i się przeraziłam. Pani zajmująca sie stylizacją sama powinna skorzystac z usług dobrego stylisty, o fryzjerze juz nic nie wspomnę. A wystepujący gościnnie Pan Burkacki z W-wy, który dziewczynie o miłej, ale przypominającej księżyc w pełni, buzi proponuje długie, czarne pióra, które te mankamenty jeszcze uwydatniają ... Straszna wiocha. To jakaś totalna masakra - czy ktoś dla własnej masochistycznej przyjemności, nie daj Boże, oddał się w ich ręce ???
          • Gość: Paulina Kasperczyk IP: *.sferanet.pl 23.10.11, 19:20
            A ja dzisiaj była u Pana Mateusza w Szalonych nożyczkach i jestem bardzo zadowolona za farbe strzyżenie i modelowanie zapłaciłam 130 zł chociaż ma zamknięte w niedziele zrobił mały wyjątek.
            • Gość: ali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.11, 18:09
              O, super ... w niedzielę to jest coś. Nie znaczy, że mam zamiar chodzic do fryzjera w niedzielę, ale to miły sygnał, że zalezy mu na klientkach :-) Fajnie :-) Aha ! Korzystając z okazji i tematu. Dziewczyny, nie wiem jak sie ten fryzjer (przepraszam wszystkich fryzjerów) nazywa - w życiu nie powinnam go tak nazwać, ale UWAGA ! Jeżeli do waszych włosów będzie się przymierzał niski, dziwnie ufarbowany, chudy chłopak z wytatuowanymi nozyczkami na prawym albo lewym przedramieniu (nie pamiętam) WIEJCIE GDZIE PIEPRZ ROŚNIE ! Korzystałam z usług róznych fryzjerów, ale takiego partactwa w życiu nie przerabiałam !!!! Masakra. Sadysta, nie fryzjer. Kompletny brak fachowości - nie wiem gdzie ten chłopina się uczył, chyba w stodole na owcach. Mnie tak "urządził" w Jaworzu, salon chyba Joico koło sklepu Wiarus. Po raz pierwszy w życiu czułam sie jak kobieta w epoce jaskiniowej - 1,5 godziny takiego szarpania za włosy, takiego masakrycznego nakładania farby i tak durnej gadki, a zapłacenie za to COŚ 230 zł mnie dobiło ...
              • Gość: jaworzanka IP: *.centertel.pl 28.10.11, 01:50
                rany panskie, a co tam sie podzialo ?? kolor nie taki czy co? ten salon ma jakas strone ?ten z jaworza
                • Dziewczyny właśnie wróciłam z Trendów n Głębokiej.Byłam tam u nijakiego Mariusza.Jestem załamana.Miałam włosy to tyłka.Wyszłam opitolona do ramion.Stwierdził że zle sie zrozumieliśmy.Człowiek nie słucha co do niego klientka mówi tylko tnie jak jemu się podoba.Kolor ładny i tylko tyle.Mam kitkę 10 cm a miałam piękny koński ogon hodowany i pielęgnowany odkąd pamiętam.A co do cen... 225 zł...DRAMAT.Nie polecam nikomu kto ma długie włosy.Zetnie bez skrupułów. :(
                  • Gość: ili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.11, 11:22
                    A ja chodzę do salonu perlette i z czystym sumieniem go polecam
                  • Gość: maja_15 IP: *.play-internet.pl 02.11.11, 23:30
                    To Se konia kup to będziesz miała ogon !! Polecam salon trendy bo są tanie i dobre!
                    • Gość: Ali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.11, 21:43
                      Do Jaworzanki :-) Co się podziało ? Kolor powiedzmy, że uszedł w tłoku, aczkolwiek absolutnie nie o taki chodziło. Raczej dokładnie się wysławiam, więc brak zrozumienia przyszedł z drugiej strony. Poza tym jeżeli ktos zaczyna nakładać Ci pasemka na długie włosy, na które przed chwilą nałozył farbę (!) i wyszarpuje Ci do tego celu pasmo po pasmie to zaczynaja się budzić w Tobie mordercze instynkty... Patałach i tyle. Dzieki Bogu ma ten kretyński tatuaż na ręce i mozna w razie czego go rozpoznać, żeby zdążyć uciec.
                    • Gość: ewel82 IP: *.adsl.inetia.pl 08.11.11, 20:20
                      Komentarz naprawdę nie na miejscu.Każdy ma prawo tutaj wyrazić swoją opinię.Jesli 225 zł za farbowanie włosów do ramion jest tanie jak twierdzi maja_15 to życzę powodzenia...
                      • Gość: maja_15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.11, 00:39
                        dobra Oczywiscie ze nie jest drogo. dobra farba, fryzjer co umie dobrac kolory itd. jak bym miala sama to robic, to dziekuje. a jak ktos nie ma kasy to niech nie chodzi do fryzjera. proste.
                      • Gość: maja_15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.11, 00:40
                        dobra Oczywiscie ze nie jest drogo. dobra farba, fryzjer co umie dobrac kolory itd. jak bym miala sama to robic, to dziekuje. a jak ktos nie ma kasy to niech nie chodzi do fryzjera. proste.!!
                        • Gość: ewel82 IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.11, 22:20
                          Chodziłam też do trendów na Cechową do Izy i mialam oczywscie włosiska długie i płaciłam tam130-140 zł wiec nie rozumiem dlaczego trndy na Głębokiej mają takie ceny za farbowanie włosów do ramion...Poza tym: "jak ktoś nie ma pieniędzy"...strasznie lubisz oceniać ludzi a niestety - stety należe do osób nie zarabiających mało ,ale szanujących pieniądz.Piszę to wszystko tylko dlatego aby każdy mógł wyciągnąć wnioski jak dla mnie bardzo jasne i oczywiste.Jeśli się nie słucha klientów (dostałam kuponiki w zamian za pomyłkę na regenerację włosów tylko juz zbytnio nie ma co regenerowac...) to taki fryzjer to nie fryzjer.
                          • Gość: maja_15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.11, 23:44
                            Ja nikogo nie oceniam tylko wyrazam swoje zdanie!!! po to jest forum. Nie wchodze np do maxmary po bluzke za 800 zlotych zeby potem w necie wypisywać bzdury ze drogo itepe a w sisleyu obok bluzke mam za 200 pln. Jak komus drogo albo nie stac go to niech nie chodzi. Proste. Zostaje groupon albo taniocha dziadostwo lub farbowanie w lazience. nie utyskuj jakie to ceny maja w salonach na forum. Jeśli 140 zlotych dla ciebie za dobra farbe i usluge to duzo to sorry.... ale sie nie dogadamy bo ja uwazam ze jakosc musi kosztować. Ja place za blond na moich wlosach przed ramiona z modelowaniem w Bielsku-Białej między 250 a 330, zalezy czy z dodatkowa pielegnacja czy bez i zawsze mam idealny kolor i kondycje wlosow. chodze regularnie co 4 maks. 6 tygodnii bo piekne wlosy to inwestycja. Pozdrawiam wszystkich czytajacych wątek i życzę spokojnych, zdrowych świat.
                            • Gość: Angellove IP: *.bielsat.com.pl 30.12.11, 21:20
                              Nie mogę już czytać takiego narzekania na fryzjerów. Często jest tak że to klient nie umie się dogadać z fryzjerem, albo chce mieć porządnie zrobione włosy za pół darmo sorki dziewczyny ale dobry fryzjer musi kosztować ok 150zł za koloryzacje ze strzyżeniem na włosach do ramion to naprawdę tanio. Dobry fryzjer powinien doradzić kolor i strzyżenie a nie pytać się jaką chcemy fryzurę doradzić czyli wcześniej powinien przeprowadzić analizę na temat co nam się podoba a co nie i tak dalej potem powinien przedstawić kilka opcji fryzur i pozwolić nam wybrać. Nienawidzę fryzjerów którzy się mnie pytają jak strzyżemy albo jaki pani chce mieć kolor to pokazuje brak jego kompetencji. Jak naprawdę szukacie dobrego fryzjera to zapytajcie swoich przyjaciół a nie osoby na forum bo tu siedzi pełno różnych fryzjerów z różnych salonów i się reklamują bo nie mają już gdzie szukać klienteli obojętnie na które forum nie wejdę to czytam np. o szalonych nożyczkach cały czas piszę się o tych samych salonach i nie jestem przekonana czy jak tam pójdę to będę zadowolona troche dziwne
                      • Gość: ankak IP: *.net.e-net24.pl 29.11.11, 10:11
                        Chcecie troche sie "ochłodzić" lub przeziębic podczasz strzyzenia czy farbowania to idzcie do "salonu" w Lipniku centrum.Zimno tam jak fiks zwłaszcza rano.Nie dośc że to piwnica to jeszcze brak konkretnego ogrzewania.Usługi tam raczej dla starszych pań /przepraszam je/Sprawdzie i zaryzykujcie sami.Ja juz sama tam iśc się nie odważe.
                • Gość: Dorta IP: *.180.139.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.12.11, 16:28
                  posprawdzałam już troche fryzjerów ale jakoś nie umiałam znzleźć swojego,niedawno pojechałam do siostry do Żor i poszłam z Nią do fryzjera taki niepozorny z zewnątrz budynek,pewnie sama nigdy bym tam nie trafiła a tu niespodzianka fryzjerem jest mężczyzna i do tego konkretny powiedział mi wszystko co chciałam wiedzieć na temat fryzury,kolorów uczesania,kosmetyków do włosów kurcze pierwszy raz mnie ktoś zaskoczył,zawsze myślałam że moje włosy są raczej słabe i takie bez życia pomimo dużej ilości a tu okazało się że źle o nie dbałam wstyd się przyznać .. druga sprawa że miałam pasemka które mi nie pasowały zawsze się upierałam żeby je mieć a ten fryzjer odradził siostra wyjątkowo nie była za mną tylko za fryzjerem ;) stwierdziłam że jak się wycofam to zawsze bedę miała tak samo no i zaufałam fryzjerowi ;) opłaciło się wyglądam o niebo lepiej nie jestam taka blada i włosy mam już trochę w lepszym stanie kupiłam tam kosmetyki i też są dobre no same plusy ;) zapisałam się na styczeń ;) nie powiem jaki adres bo szłam z siostrą i nie znam miasta ale mam numer telefonu 606936884
              • Gość: Siasia IP: *.180.247.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.11.11, 13:51
                A ja myślałam, że on jest tam tylko fryzjerem męskich głów:) Chodzę do tego salonu, bo pracują na rewelacyjnych farbach, ale do P. IZY i ją na prawdę szczerze polecam. Niestety za każdym razem trzeba wysłuchać tej głupiej gadaniny wytatuowanego p. Mariusza chyba, hahaha...
              • Gość: joanna IP: *.xdsl.centertel.pl 26.12.11, 17:07
                Dobry fryzjer to zdecydowanie potworny problem. Zdesperowana i zrezygnowana uległam sugestii męża i rok temu oddałam się w ręce młodej kreatywnej fryzjerce,(dodam ,że od kilku lat jeździłam do Krakowa tylko do fryzjerów, miałam UCZULENIE na fryzjerki, szczególnie te które mówiły, że muszę się zżyć z moimi niesfornymi sztywnymi włosami). Polecam gorąco salon Maniewski pod Orłem, nie należy do tanich, ale za to jaki efekt. Młoda kreatywna przywróciła mi wiarę w to, że chcieć to móc i że nie ma takich włosów z którymi nie można sobie poradzić.
              • Gość: joozka IP: *.c33.178.msk.pl 22.04.12, 23:45
                ładna reklama. Niestety, o ile kiedyś można było w szalonych nożyczkach wyjść cało z opresji, tak teraz, szczególnie trafiając na Pana Mateusza trzeba trzymać się mocno fotela i rozważyć czy wracać do domu po tej wizycie.
    • Gość: ania IP: *.tktelekom.pl 21.12.11, 11:33
      Ostatnio na Bohaterów Warszawy 1 w Studio Profesja pojawiły się fajne fryzjerki. Robią dobrze i nie drogo, zawsze dobiorą taki kolor jaki własnie chcę.
    • Gość: jedendwatrzy IP: 91.215.32.* 09.01.12, 18:47
      Szukam dobrego fryzjera, potrzebuję aby ktoś mi doradził jak się obciąć, co pasowałoby do twarzy..
      Najlepiej w rozsądnej cenie ;))
    • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.12, 11:05
      Witam, Ja chodzę od Kei od kilka ładnych lat, fryzjerka jest świetna, pamiętam że pierwszy raz do niej trafiłam jak chciałam zrobić totalną metamorfozę- wyszłam z pięknymi rudymi włosami i modną fryzurką, Pani jest bardzo miła i bardzo dobrze dobiera kolory nigdy nie zrobiła mi żadnego koloru w którym bałabym się wyjść z domu, a fryzurą ślubną zachwycali się wszyscy jeszcze długo po ślubie;-) Ceny są zadziwiająco niskie, strzyżenie 20-25 zł farbowanie chyba 50-60 zł jak najbardziej polecam!!!
    • Gość: Ona IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.12, 17:07
      Polecam nowo otwarty salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Magdalena"

Tutaj jest strona internetowa tego salonu:
      www.salonmagdalena.pl/
      Bardzo dobry salon z wysoką jakością usług:) Jestem z niego bardzo zadowolona jak narazie:) mają wiele usług oraz miłą obsługę
    • Gość: Lissa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.12, 19:15
      Czy ktoś wie gdzie pracuje teraz Pani Anastazja, która pracowała w salonie Pani Magdaleny Malarz?
      Lub gdzie się udać do dobrego fryzjera w 2012 r.
      • Gość: MMM IP: 94.42.133.* 25.06.12, 11:45
        PANI ANASTAZJA PRACUJE NA SZAROTKI:)
        • Gość: paolaa IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.07.12, 20:48
          Nie polecam P. Anastazji. Zniszczyła mi totalnie włosy. Chciałam mieć naturalny ciemny blond był taki może do 3 myć, potem jakis swinski rudy blond sie pojawil ale najgorsze to jest to ze 3/4 dlugosci wlosow mialam spalone na wior. Nie pomogly najdrozsze odzywki, musialam po trochu ponad pol roku podcinac, po roku od wizyty mam tej samej dlugosci wkoncu zdrowe wlosy. Cena tez mnie powalila. Nawet nie mialam tyle przy sobie a biore zawsze duzo wiecej. Po tym dalam sobie spokoj z fryzjerami, koloryzacja itd. Do dzis mnie szlag trafia ze dalam kupe kasy za spalenie mi wlosow ktore tak dlugo zapuszczalam
    • Gość: Ania IP: *.adsl.inetia.pl 02.07.12, 13:14
      Polecam Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "Magdalena" . www.salonmagdalena.pl/
(301-400)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-551
(501-551)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.