Dodaj do ulubionych

Ladydaisy kiedy my razem spacer z dziećmi ????

18.10.06, 22:16
daj znać czy jeszcze Zosia jeżdzi w wózku czy już chodzi :))))

pozdrawiammmmmmmmmmmmmmmmmmm
Obserwuj wątek
    • ladydaisy nie chodzi...biega!!!! 19.10.06, 11:12
      a na spacerach to teraz zamiana...ja jadę w wózku a ona pcha...hehehe
      serio, to ja jestem chętna dziś lub jutro (takie najbliższe terminy)...napisz
      do mnie na GG (numer poślę na gazetowego) to się dogadamy co???
        • mysty Re: nie chodzi...biega!!!! 19.10.06, 22:53
          tak, byłam i mamy trójkołowca, granatowy :)))). Gdybym tu wcześniej zajrzała to
          pewnikiem polazłybyśmy razem. Ale Biedroniasty miał dziś bardzo nieciekawy
          humorek i dopiero teraz włączyłam kompa. A czy Ty przypadkiem nie siedziałaś na
          ławeczce z jakimś mężczyzną ? (buhahahahaha). Pytam dlatego, że mój wzrok
          szwankuje i ja nie rozpoznaję ludzi, autentycznie ! Rodzinkę i przyjaciół
          rozpoznam, choćby po sposobie chodzenia. Z tego powodu kilka osób już się na
          mnie obraziło ( 'ta twoja dziewczyna to strasznie dumna, uśmiecham się do niej
          a ona udaje, że mnie nie widzi' , 'czy asia się na mnie obraziła bo macham do
          niej a ona idzie dalej, totalna zlewka', itp., itd ). Dlatego zawsze mówię, że
          do mnie trzeba zagadać bo ja ślepok jestem i tyle :P. Temat wycieczki nad
          wiejską rzeczkę nadal aktualny, zgadamy się na gg. Jutro jedziemy do rodzinki,
          więc w następny tydzień możemy se pospacerować i poobgadywać nasze dzieci,
          pasuje Ci ?! I hope so :). I Harnasia mamy bliskooooooooo, hehehehe.
          do zobaczyska, napiszę na gg :)
          • ladydaisy Re: nie chodzi...biega!!!! 20.10.06, 09:50
            ok czekam, a na ławce nie siedziałam bo jak ciebie zauważyłam szłam z wózkiem
            od strony placu zabaw w kierunku karczmy, ty przechodziłaś już na przejście dla
            pieszych...dobrze że choc ja mam sokoli wzrok :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka