Dodaj do ulubionych

kosmetyka samochodowa/przygotowanie auta do sprzed

25.02.10, 09:23
witam wszystkich!chcialem zapytac co sadzicie o uslugach firm auto-
kosmetycznych ? np.przygotowanie auta do sprzedazy,mycie reczne itd.
jezeli jest ktos na forum z Opola lub okolic to bedzie jeszcze
lepiej ale szukam tez opini ogolnie tzn.z innych
regionow ...pozdr...Pawel
Edytor zaawansowany
  • k2ekspert 10.03.10, 16:08
    Witam,

owszem są takie firmy, ale to samo możesz wykonać sam za 1/5 kwoty, którą
    będziesz musiał wydać na kogoś z zewnątrz. Za 80-100 zł kupisz cały zestaw
    produktów, które pomogą Ci przygotować auto do sprzedaży, a reszta zostanie Ci
    do pielęgnacji nowego samochodu :) Szampon, pasta Tempo, wosk, produkt do prania
    tapicerki, płyn do mycia felg, czernidło do opon i płyn do szyb + odkurzacz i 3
    godz wolnego czasu i zrobisz auto na błysk podwyższając jego wartość nawet o
    tysiąc-dwa tysiące złotych.
  • laurah 11.03.10, 21:00
    Na pewno znajdą się chętni na taką usługę. Ale nie licz na tłumy klientów.
    Prawdopodobnie większym zainteresowaniem cieszyłaby się bardziej kompleksowa
    usługa, połączenia kosmetyki (nadwozia, wnętrza, także pod maską) z wymianą
    płynów, filtrów itp.
    Znajdą się zabiegane kobiety, które nie znają się na rzeczy i będą chciały oddać
    pojazd w ręce fachowców.
    Jednakże, jak to bywa z rozkręceniem niemal każdego interesu - istnieje spore
    ryzyko :)
    Pozdrawiam,
    --
    "Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobić dobre pierwsze wrażenie" ;>
  • taniodladomu 10.04.10, 18:41
    Z dośwadczenia, jak auto za bardzo się błyszczy i świeci to wzbudza
    podejrzenia,bo musiało być coś nie tak skoro zleciliśmy firmie
    czyszczenie samochodu. Najlepiej samemu kupić podstawowe kosmetyki i
    preparaty i zrobić to samemu. Niewątpliwie jst to tańsze
    rozwiązanie. A i nie ma co przesadzać np. z pastowaniem opon.

--
    www.taniodladomu.pl - Tanie i sprawdzone
    kosmetyki samochodowe AUTOLAND
  • kobieta_32 12.04.10, 13:23
    Też sądzę, że samodzielne czyszczenie wystarczy. Teraz są bardzo dobre
    kosmetyki samochodowe i naprawdę można
    sobie samemu poradzić i nie wolno przesadzać bo wzbudza to podejrzenia. Ja na
    przykład wyprałem tapicerkę, wyczyściłem środek i wywoskowałem z wierzchu ale
    silnika już nie myłem.
  • taniodladomu 13.04.10, 00:02
    kobieta_32 napisała:

> Też sądzę, że samodzielne czyszczenie wystarczy. Teraz są bardzo
    dobre
    > kosmetyki samochodowe i
    naprawdę można
    > sobie samemu poradzić i nie wolno przesadzać bo wzbudza to
    podejrzenia. Ja na
    > przykład wyprałem tapicerkę, wyczyściłem środek i wywoskowałem z
    wierzchu ale
    > silnika już nie myłem.

No właśnie zewnątrz i w środku można, ale najbardziej wzbudza
    podejrzenia wyczyszczony, błyszczący silnik.

--
    www.taniodladomu.pl - Tanie i sprawdzone
    kosmetyki samochodowe AUTOLAND
  • adresnieprawidlowy 01.11.10, 23:24
    Ja bym Ci polecił samemu wysprzątać i przygotować samochód. Firmy zajmujące się czymś takim zrobią go na błysk, a to wielu osobom wydaje się być podejrzane, no bo jak to samochód używany, a świeci się jak psu.... no wiadomo co. Lepiej kup sobie jakieś kosmetyki samochodowe i zrób to samemu. Możesz zobaczyć na hadron.pl - tam mają takie rzeczy. Tylko nie przesadzaj z tym sprzątaniem, bo takie wyglancowane samochody wzbudzają podejrzenia.
  • herkson 18.04.11, 18:45
    Nie polecam zlecenia czyszczenia auta zewnętrznym firmom, chyba, że nie masz możliwości samodzielnego przygotowania auta. Skasuję cię jak za zboże, a może to załatwić samodzielnie. Kup sobie jakiś solidny zestaw do czyszczenia np. Cleaner GT15. Auto przygotujesz samodzielnie, a już w nowym będziesz mógł korzystać z tego samego kosmetyku. Tapicerka będzie wyglądała rewelacyjnie!
  • mrukmrukmruk 05.07.11, 11:22
    Zgadzam się z adresnieprawidlowy, taniej wyjdzie samemu odpicować brykę, nie musisz brać od razu Xzibita i ekipy Pimp my ride ;). W sklepie, który on podaje masz fajne kosmetyki firmy Kos, bardzo dobre produkty i niezbyt drogie
  • racjonalne-oszczedzanie 12.05.11, 11:29
    przed sprzedażą samodzielne porządne mycie, woskowanie, odkurzenie, pachnące drzewko

samodzielnie

przyjechali, zobaczyli, kupili
    --
    * * *
    Prowadzę bloga o racjonalnym oszczędzaniu w naszych domach:
    www.racjonalne-oszczedzanie.blogspot.com/ oraz bloga
    o ochronie przed kradzieżą: www.zabezpieczenie.blogspot.com/
  • tradycyjna123 08.03.19, 11:38
    hmm ja akurat jestem z innego rejonu, ale u nas takie usługi w sumie cieszą się zainteresowaniem. Trochę konkurencją są te myjnie samoobsługowe, ale z drugiej strony ludzie są wygodni. Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem takiego biznesu, zacznij przed świętami jakimiś, rozpocznij promocję właśnie w tym okresie i powinno pójść dobrze... ludzie przed świętami chętniej korzystają z takich usług, a potem mogą się po prostu przywiązać do jakości, którą im zaoferujesz. Postaw tylko na dobre kosmetyki samochodowe dobrej jakości - pachnące, nabłyszczające, wiesz, aby poczuli tą jakość.
    -------------------
    www.premo.pl/
  • aguzierowicz 11.03.19, 15:27
    Moim zdaniem ile osób tyle teorii. Oczywiście wszystko można zrobić samemu, ale pytanie jaki efekt uzyskamy i ile czasu poświęcimy. Czasem lepiej oddać swój samochód w ręce profesjonalistów, którzy zrobią to po prostu dobrze. Wosk, czy ceramika położona na nieprzygotowany lakier i tak nie da dobrego efektu finalnego.
  • misztalk 03.07.19, 11:35
    Tutaj jest wszystko na temat przygotowania auta do sprzedaży. Po przeczytaniu będziesz wiedział jak zrobić to profesjonalnie: samnaprawiam.com/jak-odpowiednio-przygotowac-auto-do-sprzedazy.html
  • antoni78x 15.08.19, 12:05
    Jeśli szukasz kosmetyków do idealnego przyszykowania auta pod sprzedaż polecam ci stronę blyszczacajazda.pl
    Duży wybór i same dobre marki, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Może akurat pomogłem trochę w temacie przygotowania samochodu do sprzedaży :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka