Dodaj do ulubionych

Szkolenia motoryzacyjne - nie tylko dla mechaników

23.10.13, 19:47
Witam Wszystkich
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na praktyczne szkolenia z mechaniki do Akademii Motoryzacji.
Jest to miejsce w którym można nauczyć się wielu praktycznych rzeczy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zapraszamy na nasze kursy i zajęcia indywidulane, wszystkich którzy planują związać swoją przyszłość z motoryzacją, bądź pragną tylko poznać podstawy obsługi eksploatacyjnej swoich pojazdów. Przede wszystkim jednak zapraszamy wszystkich którzy chcą spędzić czas przyjemnie i pożytecznie :) (taka alternatywa na długie zimowe wieczory:)

Zapraszam na akademiamotoryzacji.pl
Edytor zaawansowany
  • 22.03.15, 10:32
    Dzień dobry. Moja opinia na temat Akademii Motoryzacji w Starych Babicach - może komuś się przyda. Uczestniczyłem w szkoleniu: Mechanik samochodowy pierwszego stopnia. Wrażenia co najmniej - mieszane. Jest dwóch prowadzących. Pierwszy prowadzi część poświęconą silnikom, drugi - reszcie samochodu (zawieszenie, hamulce, itp...). O ile jeden z nich faktycznie przykłada się, to drugi (nie powiem który, sami zobaczycie :) zdaje się być trochę znudzony całym tym szkoleniem i leci po łebkach, troszkę byle jak. Jak go zapytasz - to i owszem, odpowie ci dokładnie ale sam z siebie - to bez większego zaangażowania. W warsztacie - delikatnie mówiąc - nieład twórczy... i dużo czasu traci się na szukanie jakiegoś narzędzia lub części, która powinna tu leżeć a jej nie ma. Ta liczba godzin szkolenia, tzn. 8 na teorię i 24 na praktykę, to też nie do końca prawda. Szkolenia trwają 9:00 - 16:00 z ok. godzinną przerwą obiadową, czyli wychodzi w sumie 24-godz. szkolenia. W sumie dowiedziałem się na kursie kilku pożytecznych rzeczy ale wg. mnie na pewno nie było to warte 790 PLN. Za tak zorganizowane i prowadzone szkolenie sam nie wziąłbym więcej jak 500 PLN. Na stronie jest mowa o certyfikacie na zakończenie - prowadzący nie zdążyli wydrukować i mieli je wysłać pocztą - mija ponad miesiąc - certyfikatu nie przysłali. W sumie to nic nie znaczący papierek ale wizerunkowo - porażka zupełna. Podsumowując - chłopaki mieli niezły pomysł z Akademią Motoryzacji, gorzej z realizacją a szkoda, bo nie bardzo jest jakaś alternatywa dla takiego szkolenia. Życzę im aby się bardziej ogarnęli a wtedy na pewno nie zabraknie im kursantów. Pozdrawiam. Krzysztof.
  • 09.10.15, 10:07
    Hmmm?dostałam kurs samochodowy w prezencie i na szczęście opinia powyżej nie pasuje to moich opinii. Zgadza się tyle ze jest 2 prowadzących o różnych charakterach i tak, szukają gadżetów rzeczy które maja do pokazania .

Ja jestem mega zadowolona bo kurs *żyje* , jest teoria i praktyka i nie siedzi się tylko w ławkach i słucha o wyimaginowanych problemach. Prowadzący są kumaci i jak się zapytasz to otrzymasz odpowiedz ? nie teraz to sprawdza (i rzeczywiście sprawdzają). Przy śrubkach można pokręcić i chłopaki maja ten błysk w oku. Widać ze to ich pasja a nie cos co robić musza (czego po poł roku w samochodówce miałam aż nad). Fajna sprawa dla pasjonatów.
  • 09.10.15, 12:05
    Hmmm...dostałam kurs samochodowy w prezencie i na szczęście opinia powyżej nie pasuje do moich odczuć. Zgadza się tyle że jest 2 prowadzących o różnych charakterach i tak, szukają gadżetów które mają do zademonstrowania .

Ja jestem mega zadowolona bo kurs *żyje* , jest teoria i praktyka i nie siedzi się tylko w ławkach i słucha o wyimaginowanych problemach. Prowadzący są kumaci i jak się zapytasz to otrzymasz odpowiedz - nie teraz to sprawdza (i rzeczywiście sprawdzają). Przy śrubkach można pokręcić i chłopaki maja ten błysk w oku. Widać ze to ich pasja a nie cos co robić musza (czego po poł roku w samochodówce miałam aż nad). Fajna sprawa dla pasjonatów.
  • 23.09.16, 19:02
    Myślę że troszkę przesadzasz, chłopaki się starają, ale ciężko zadowolić wszystkich. Moim zdaniem ich ceny nie są wygórowane, a sporo kasy włożyli i nadal wkładają w zakup narzędzi, samochodów na szkolenia itp. Twierdzisz, że lecą po łebkach - może po prostu starają się poruszyć jak najwięcej tematów z ogromu materiału, którego po prostu nie da się wyczerpująco przerobić w trakcie krótkiego kursu? A sam napisałeś, że jak któryś z uczestników jest jakąś kwestią bardziej zainteresowany i zapyta, to dokładnie odpowiedzą, więc nie widzę problemu. Osobiście uważam, że z ich kursów bardzo dużo można wynieść i widać było, że się angażowali i byli otwarci na sugestie uczestników.
  • 26.03.16, 21:04
    tu ,mają w ofercie ciekawe szkolenia dla osób zainteresowanych motoryzacją, jak i z branży. Szkolenia z Auto Deitalingu czy Smart Repair detailking.pl/. Jak naprawić swój samochód bez ingerencji lakierniczych, obniżając koszty naprawy . Czy jak tak auto doprowadzić by wyglądało jak prosto z salonu. Jaj widziałem filmik- cuda robią detailking.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.