• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Rysy na szybie

• 09.08.16, 23:30
    Da się jakoś usunąć rysy na szybie czy tylko wymiana??
    (Rysa powstała przez uszkodzoną wycieraczkę :/)
    Edytor zaawansowany
    • 11.08.16, 17:29
      Teoretycznie niewielką rysę da się spolerować.
      Ale tylko niewielką i zawsze jest ryzyko zafundowania sobie "efektu soczewki".
      Delikatne ścierniwo (różowy tlenek ceru), tarcza polerska, wiertarka i możesz spróbować.

--
      Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")
    • 11.08.16, 20:10
      zależy jak mocno jest porysowana szyba ale wiem z doświadczenia że takich rys nie można usunąć pozostaje tylko wymiana szyby sugeruje podjechać do serwisu z szybami np :Nordglass.
    • 15.08.16, 14:35
      Jak jest rysa po całości szyby to sądzę że już tylko wymiana. Ale nic nie zaszkodzi podjechać do serwisu który zajmuje się szybami np. nord glass i zaciągnąć rady fachowca.
    • 21.08.16, 14:26
      rysa jest na wysokości oczu więc polerowanie raczej odpada. :/ będę musiał się umówić na wizytę. Mam u siebie w mieście ten Nordglass i nie daleko siebie więc podjadę zapytać co mogą zrobić z szybą.
      kurcze znowu wydatki :/
    • 30.09.16, 07:31
      Hmm może spróbuj dobrego preoaratu do mycia szyb?np. czegoś z tąd? total-care.pl/cat-pl-6-Srodki-do-mycia-szyb.html mnie tam nigdy nie zawodzą środki z tąd. Usuwają kurz, brud, naloty, owady, wszystko no i mają łąsny zapach! A jak to nie pomoze to pewnie wymiana, ale bardzo to Ci pzreszkadza?
    • 06.10.16, 15:26
      TW Glas Vue do małych rys na szybie sie nada
    • 13.10.16, 14:38
      Tylko wymiana, niewielkie zarysowanie można wypolerować ale większych już nie. Kiedyś byłem w warsztacie i próbowali mi coś takiego usunąć, rysy zniknęły ale pod kątem było widać załamania obrazu
      • 13.10.16, 15:03
        Niestety, na duże szyby nie ma rady :/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.