Dodaj do ulubionych

Złomowanie auta

14.08.16, 13:25
Witam.
Mam pytanie jestem po lekkiej stluczce. Auto nie jest młode bo ma przeszlo 20lat i chce zezłomować i chciałbym sie dowiedziec w jaki sposob to zrobic by dostać troche wiecej niz na złomie. w dniu dzisiejszym to kwota 230zł.
Edytor zaawansowany
  • qqbek 15.08.16, 22:58
    Wymontuj to co chodliwe i sprzedaj na allegro albo innym portalu ogłoszeniowym. Za niedowagę dostaniesz "po dupie" na złomie, ale może się opłacić.
    Jak stłuczka z Twojej winy - to jedyna opcja.
    Jak wina "tego drugiego" - bierz co dają i złomuj, rozbierając powoli na części.

--
    Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")
  • 3-inches-under-my-skin 23.09.16, 18:50
    A nie możesz sprzedać? Nawet za złoma utargasz z 1000 zł. Po prostu wystaw na sprzedaż jako uszkodzony i zobaczysz ile dostaniesz za niego.
  • wyciszauto.pl 13.10.16, 14:39
    Sprzedaj nawet za 500 zł, ale nie będziesz miał problemu z ubezpieczeniem
  • aniakarinam 17.10.16, 11:56
    a pytałeś w różnych skupach? Ja miałem podobna sytuację a tu skup-aut-we-wroclawiu.pl/ dostałam 500 zł.
  • kapao1 31.10.16, 14:00
    Gdzie we Wrocławiu można skorzystać ze złomowania?
  • pabloby 16.01.19, 10:56
    W mojej opinii warto złomować samochód tylko kiedy uszkodzenia są na tyle poważne, że nie da się tego wozu sensownie naprawić. Firma auto-kasacja.com.pl/ się tym zajmuje. Osobiście tylko jeden samochód byłem zmuszony złomować, kiedy zimą uderzyłem w drzewo. Dostałem za nie 550 złotych, jednak było to już kilka lat temu.
  • auto.brzes1 07.04.19, 23:58
    Skup Aut Poznań
    Www.skup-autpoznan.pl
  • auto.brzes1 10.04.19, 02:13
    Skup Aut Poznań i okolice |Zlomowanie Demontaż
    Www.skup-autpoznan.pl
  • skyfall001 05.07.19, 06:33
    To poszukaj innego złomowiska? Albo jak radzą inni sprzedaj
  • bmw93 09.07.19, 13:43
    Od siebie polecam firmę Edmar. Posiadają własny transport więc odciążają klienta z zakresu transportu do własnej siedziby. Prowadzązłomowanie aut w Warszawie oraz złomują auta w Radomiu. . Uczciwe podejście do klienta i przede wszystkim najlepsze ceny w okolicy.
  • joker69 31.07.19, 14:54
    Więcej na złomie za kasacje nie dostaniesz, cena zależy od wagi. Jeżeli aut nadaje się jeszcze do czegoś, to szukaj komisu samochodowego raczej ;)

--
    Mechanik, pracuję w firmie skup aut Poznań ( moto-home.pl ), zajmuję się oceną stanu technicznego samochodów. Prywatnie ojciec 2 dzieci, miłośnik dobrej muzyki i wypadów w Bieszczady.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka