Dodaj do ulubionych

Złomowanie auta

14.08.16, 13:25
Witam.
Mam pytanie jestem po lekkiej stluczce. Auto nie jest młode bo ma przeszlo 20lat i chce zezłomować i chciałbym sie dowiedziec w jaki sposob to zrobic by dostać troche wiecej niz na złomie. w dniu dzisiejszym to kwota 230zł.
Edytor zaawansowany
  • 15.08.16, 22:58
    Wymontuj to co chodliwe i sprzedaj na allegro albo innym portalu ogłoszeniowym. Za niedowagę dostaniesz "po dupie" na złomie, ale może się opłacić.
    Jak stłuczka z Twojej winy - to jedyna opcja.
    Jak wina "tego drugiego" - bierz co dają i złomuj, rozbierając powoli na części.

--
    Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")
  • 23.09.16, 18:50
    A nie możesz sprzedać? Nawet za złoma utargasz z 1000 zł. Po prostu wystaw na sprzedaż jako uszkodzony i zobaczysz ile dostaniesz za niego.
  • 13.10.16, 14:39
    Sprzedaj nawet za 500 zł, ale nie będziesz miał problemu z ubezpieczeniem
  • 17.10.16, 11:56
    a pytałeś w różnych skupach? Ja miałem podobna sytuację a tu skup-aut-we-wroclawiu.pl/ dostałam 500 zł.
  • 31.10.16, 14:00
    Gdzie we Wrocławiu można skorzystać ze złomowania?
  • 19.12.16, 06:19
    Złomowanie samochodu z dojazdem do klienta.

Nasza firma , złomowisko , złomowanie samochodów zapewnia Państwu:

- nieodpłatny odbiór wozu
    - fachową wycenę pojazdu
    - odbiór samochodu do 4 dni roboczych od momentu zgłoszenia
    - płacimy od wagi auta
    - odbiór samochodu odbywa się w miejscu i czasie ustalonym przez państwa ,nie trzeba nawet wychodzić z domu aby złomować swój samochód
    - cała transakcja jest przeprowadzona w sposób zawodowy i bezpieczny ,jako priorytet stawiamy dobro klienta

Stacja demontażu samochodów , auto szrot
    www.autozlom5.pl

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.