Dodaj do ulubionych

Jak pielęgnować auto?

30.09.19, 23:13
Jak dbacie o auto? Jak myjecie, żeby nie było smug? Jak zabiezpieczacie tapicerkę przed zabrudzeniami ? W jakich sklepach internetowych kupujecie ? Słyszałem, że w ten jest spoko blyszczacajazda.pl/, ktoś zamawiał tam ?:)
Edytor zaawansowany
  • pawel88er 30.09.19, 23:17
    Ważne są dobrej jakości szampony do mycia itp nie warto myć najtańszym czy też płynem do mycia naczyń często się tak zdarza, że ludzie tak myją auta ;p
    Kilka takich podstawowych rzeczy;
    -nie myj auta na słońcu w tedy produkt szybko nam zasycha i zostawia smugi, albo może nawet uszkodzić nam lakier
    -przed myciem należny spłukać auto wodą
    -używamy gąbki specjalnej, a nie jakieś co znajdziemy w garażu

Ja wszystkie produkty kupuje blyszczacajazda.pl/ tutaj są spoko ceny też w porządku. Pamiętaj czasem lepiej wydać więcej kasy, ale przynajmniej nie uszkodzisz sobie lakieru :)
  • justitta 01.10.19, 11:05
    Ja zlecam raz w roku kompleksowe czyszczenie i zabezpieczenie aut firmie Krygol z Płocka. Powłoka ceramiczna daje radę i auto wygląda jak nowe od kilku lat, tutaj link do oferty: www.krygol.pl/oferta/powloka-ceramiczna-lakieru
  • artyrm 09.10.19, 11:13
    Ja chemię do swojego auta i nie tylko kupuję w tej hurtowni jgdetailing.pl/159-kosmetyki-auto-detailing a że biorę do firmy to mam spore upusty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka