Dodaj do ulubionych

Wycieraczki

20.02.06, 09:13
Witam. Mam pytanie o opinie na temat dobrych piór do wycieraczek
samochodowych.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • baloun1 Re: Wycieraczki 20.02.06, 21:47
      Ja polecam Boscha: wystarcza Eco, Twin sa jeszcze lepsze, ale tez i drozsze.
      Nieprawda jest krazaca opinia, ze markowe wycieraczki to tylko reklama, a
      roznicy w jakosci nie ma. Ostatnio tak sie przypadkowo zlozylo, ze jedno pioro
      mam Boscha, a drugie "zwykle" z supermarketu. Obydwa nowe. I jest kolosalna
      roznica. Bosch wyciera bez zadnych smug i cichutko, tanie pioro nie. Dodam
      jeszcze, ze przez ta przypadkowa mieszanke doszedlem do wniosku, ze oplaci sie
      miec po stronie kierowcy markowe pioro, a po stronie pasazera tanie, a nadwyzke
      finansowa wynikajaca z zakupu tanszego piora przeznaczyc na piwko.
      • karburatorek Re: Wycieraczki 21.02.06, 10:22
        Jeżeli myślisz o tańszych (same gumki) to polecam firmę "Motgum" (nazwa jest na
        gumce) Jeżdże od paru lat, wymiana raz do roku, ścierają bardzo dobrze.
        Nadwyżka oczywiście na piwo :)
    • zubek73 Re: Wycieraczki 21.02.06, 11:42
      Za rozsądną cenę Motgum jest OK. Ale nie polecam wymiany samych gumek. Całe
      pióra to nie taki wielki wydatek. PseudoBoshe z hipermarketów na pewno są
      gorsze. Lepiej już kupić jakeś tańsze valeo (silencio 30-40zł). Generalnie i
      tak wycieraczki nie przeżyją więcej niż rok - więc po co przepłacać.
    • porzadnyy Re: Wycieraczki 22.02.18, 12:52
      Pióra od wycieraczek w niskich jakościowo wycieraczkach bardzo szybko się niszczą. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy - zainwestuj w solidne wycieraczki, które nie zepsują się po jednym dłuższym przejeździe samochodem i nie rozmaże wody na szybie.

--
      wycieraczki oximo
      • qqbek Re: Wycieraczki 23.02.18, 00:57
        Czyli broń pani boziu nie kupuj od spamera, który wyciąga wątek sprzed 12 lat (złota łopata tutaj się należy, z diamentami i liśćmi dębu).

Kup coś przyzwoitego (Bosch, Motgum).
        Albo coś lepiej niż przyzwoitego (np. Valeo).
        A nie guano wciskane przez spamerów.

--
        "Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę.
        - I dlatego przyszedł pan uzbrojony?
        - Trąbicz wskazał szyjkę butelki wystającą Maciejewskiemu z kieszeni płaszcza. -
        No niech pan siada."
      • fernandezi Re: Wycieraczki 07.03.19, 13:54
        Dużo też zależy od tego ile jeździsz i jak często wycieraczki są używane. Dla jednego te porządne wycieraczki jak np. valeo przetrwają rok intensywnej jazdy, a ja miałem moje hybrydy od valeo 2 lata i dopiero teraz musze je wymienić.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka