Dodaj do ulubionych

Uszkodzony tłumik ?

21.02.07, 07:54
Jak długo można zwlekać z wymianą uszkodzonego tłumika (najprawdopodobniej
tłumika, bo to pierwsze przychodzi do głowy słysząc z tyłu charakterystyczny
pomruk) ?
--
Michael Jackson VISIONARY The Video Singles
Edytor zaawansowany
  • 21.02.07, 08:37
    może wystarczy go zespawać , u mnie taki zabieg pozwolił przedłużyć żywotność
    tłumika o 2 lata.
  • 21.02.07, 10:16
    ..do najblizszej kontroli drogowej, kiedy to panowie w niebieskich mundurkach
    wezmą dowod rejestracyjny na przechowanie
  • 21.02.07, 10:37
    mijac napisał:

> Jak długo można zwlekać z wymianą uszkodzonego tłumika (najprawdopodobniej
    > tłumika, bo to pierwsze przychodzi do głowy słysząc z tyłu charakterystyczny
    > pomruk) ?

Myslisz, ze uczestnicy forum maja szklana kule i w niej zobacza obok stopnia
    zaawansowania uszkodzenia rowniez date i godzine, kiedy wydech do konca
    odpadnie? Moja krysztalowa kula jest chwilowo w kalibracji.

Zarowno dokladnosc opisu stanu uszkodzenia, jak i specyfika problemu (polaczenie
    stanu wewnetrznego ze sposobem uyztkowania) powoduja, ze moze wytrzymac i kilka
    miesiecy, ale tak samo moze odpasc jutro.

Jedz do firmy z czesciami do wydechu, obejzyj razem z mechanikiem na podnosniku,
    to bedziesz wiedziec troszke wiecej.

MfG

C.

Dewulotopodobne, w_r_e_d_n_e i inne trole sa w smietniku
  • 02.08.16, 12:38
    Jak jest małe uszkodzenie typu dziura w tłumiku, możemy zastosować cement do tłumików. U mnie sprawdzał się przez ponad 1rok, dopóki całego mocowania tłumika szlag nie trafił.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.