Dodaj do ulubionych

zakup auto na giełdzie

11.07.03, 12:17
Witam. Muszę kupić na jkiś czas tanie auto na giełdzie. Wiem, że trzeba
podpisać umowę - i to jest dla mnie jasne, ale słysząłem też o jakiejś
specjalnej umowie dla uskarbowego. Czy możecie dopisać szczegóły czy dotyczy
to wyjątków czy wszystkich umów.

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 11.07.03, 13:59
    Chodzi tu o PIT od czynności cywilno prawnych. Muszą go wypełnic obie strony.
    Dostępny od ręki w każdym skarbowym.
  • 04.11.16, 12:49
    ja polecam ale giełdy online typu next-cars24.com
  • 30.11.16, 15:11
    Według dobrym rozwiązaniem jest szukanie auta wśród znajomych, pośród klientów zaufanego warsztatu czy serwisu. Znamy wówczas choćby jego historię, wiem kiedy i co było robione jeśli ktos ma to auto dłuższy czas, znamy w miarę jego stan techniczny wiemy kiedy były robione przeglądy, co było wymieniane, kiedy rozrząd na jakim oleju jeździ i czy go bierze. Wówczas minimalizujemy ryzyko wpadki.
  • 09.05.17, 09:14
    hekje
  • 19.06.17, 16:35
    Zakup samochodu na giełdzie nie jest najłatwiejszy. Sprzedawca próbuje ukryć wady, a my próbujemy uhandlować cenę. Dlatego w takich przypadkach polecam takie strony jak imoto.zone/ , ponieważ wiem, że nikt mnie tu nie oszuka. Słyszałam też wiele pochlebnych opinii od przyjaciół.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.