Dodaj do ulubionych

Czarzsty : "prezydent jest do d..y"

18.01.14, 10:16
Za Petroecho :
Przy okazji omawiania funduszy unijnych, Włodzimierz Czarzasty zwrócił uwagę na fakt, że absorpcja środków unijnych w naszym mieście to 1499 zł na mieszkańca, natomiast w Opolu na jednego mieszkańca przypada 4 tys. zł wykorzystania środków z UE. I w związku z tym mam dwie tezy, które mogą tę sytuację wyjaśnić: prezydent jest do dupy, a druga teza wynika z tego, że Płock jest usytuowany w złych warunkach administracyjnych powiedział Czarzasty, argumentując, że zmiana podziału województw mogłaby ten wskaźnik poprawić.

tak się więc zastanawiam , skoro takie zdanie o naszym tzw. prezydencie maja centralne waadze LSD to czemu to lokalne są w sojuszu z nim , sam jeden z najważniejszych LSD-owców nawet głosuje najczęściej identycznie , tak jak "tzw" chce , razem na wycieczki jeżdżą itd.
cos mi tu nie "pasi" przeciez to stara prawda , że nie mozna zjeść ciastka i je mieć czy też , że nie można być "trochę w ciąży" , jak to więc jest , czy te nasze LSD jest w opozycji czy nie
Edytor zaawansowany
  • Gość: ciekawy IP: 91.212.223.* 18.01.14, 11:59
    ciekawe ile w Opolu wydają na rozrywkę licząc na jednego mieszkańca.Kto lepszy w tej dyscyplinie Płock czy Opole.
  • Gość: wesoly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.14, 13:42
    Zapamiętaj sobie Kaziu wypowiedź tego pana, aby ciebie, jak zostaniesz "super prezydentem", nikt tak nie nazwał. Jak tam twoje inwestycje?
  • Gość: jesteś wesoły IP: *.128.c68.petrotel.pl 18.01.14, 15:36
    ...omek?.Pan Kazik był by szaleńcem by chcieć włazić w ten magistracki interes.Chyba,że jest cudotwórcą.Jeśli tak to wal Pan Panie Kaziku na ratusz.Tylko cud nas może uratować.Nawet promocja i koordynatory nie pomogą.Koniec widzę ....kiepski.
  • Gość: cif IP: *.adsl.inetia.pl 18.01.14, 17:06
    podczas wyborów mądrość płocczan byla nieograniczona, zobaczymy jak wybiorą do brukselki
  • Gość: gosia IP: *.plock.mm.pl 18.01.14, 17:08
    ten magistracki interes widać nie jest taki zły bo inaczej nikt by o to nie zabiegał . a ryk zarzynanego wieprza jaki towarzyszy odcinaniu ryja od koryta niesie się daleko !
    ale w międzyczasie dolce vita, kasa płynie , muzyka gra, laski zdejmują majtki, jest co wypić i za co zakąsić.
  • Gość: z miasta IP: *.113.c76.petrotel.pl 18.01.14, 18:09
    oby dostali syfa od tych majtek !
  • Gość: wesoly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.14, 09:11
    A ja tam jestem pełen wiary, że nasz wielonikowiec Mały Płock zbaw Kaziu, jako super prezydent uczyni Płock - masłem, mlekiem, miodem i czymś tam jeszcze, płynący.
  • Gość: aja IP: *.023.c79.petrotel.pl 19.01.14, 10:10
    a ja wierzę że neoplus POmnoży głosy temu który niczego nie POtrafi załatwić dla miasta
  • Gość: wesoly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.14, 21:37
    Ja wierzę również w ciebie, że pomożesz mu wygrać wybory, a w dowód wdzięczności zostaniesz jego prawym i lewym uchem. A ta pani, która pisze o laskach zdejmujących majtki (ciekawe skąd to wie, czyżby była materacem) sama zdejmie swoje i coś mu zrobi.
  • Gość: stwierdzam że IP: *.113.c76.petrotel.pl 18.01.14, 19:14
    się nie nadaje
  • Gość: . IP: *.143.c95.petrotel.pl 19.10.14, 15:09
    i marnie wypadł w debacie petroecho.pl/debata-prezydencka-kto-wypadl-najlepiej-ankieta/?fb_action_ids=699600400117877&fb_action_types=og.comments
  • 22.10.14, 20:38
    sondaże przedwyborcze też mówią same za siebie www.portalsamorzadowy.pl/wybory2014/sonda-miasto/plock,62.html
  • Gość: obserwator IP: 185.9.124.* 11.11.14, 10:54
    Prawidłowa ocena an, a nawet zbyt wysoka!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.