Dodaj do ulubionych

Wybory samorządowe 16.11.2014! Kandydaci Płock

04.11.14, 11:45
zamknięty
Kandydaci na Prezydenta Miasta
1. Iwaniak Arkadiusz
2. Martynowski Marek Eryk
3. Milewski Mirosław Marian
4. Nowakowski Andrzej Jacek
5. Owsik Marek
6. Wierzbicka Iwona Krystyna
7. Zgorzelski Piotr

szczegóły (doc)

Kandydaci do Rady Miasta

Okręgi wyborcze (pdf)

Okręg 1 (doc)
Okręg 2 (doc)
Okręg 3 (doc)
Okręg 4 (doc)


plock.gazeta.pl/plock/1,35710,16887409,Na_pewno_kazdy_a_z_was_chce_byc_prezydentem__Tak_.html
Kto będzie najlepszym wyborem? Czego oczekujemy od kandydatów? Jakie powinny być priorytety nowych władz?
 • zamknięty
  Gość: wyborca IP: *.play-internet.pl 05.11.14, 22:40
  jestem osobą bezpartyjna z kandydatów- widzie obecnego prezydenta tylko -owsik do tańca ,Wierzbicka do różańca, Milewski już miał swoje 5 minut, Iwaniak i żona do pracy a nie do polityki, Martynowski do kościoła, Zgorzeski na pole oszust jeden
 • zamknięty
  05.11.14, 22:52
  O widzę że kolega wrócił już z wiecu, pardon tego " marszu- spaceru"- używając prezydenckiej nomenklatury. A tak a propos- dla postronnych ten pochód wyglądał raczej jak piknik Muniserwisu czy Remondisu :-)
 • zamknięty
  Gość: smutny IP: *.plock.mm.pl 06.11.14, 12:31
  "A tak a propos- dla postronnych ten pochód wyglądał raczej jak piknik Muniserwisu czy Remondisu :-)"...i prowadził do... korytka! :D (skromnego nad wyraz i natenczas, ale te perspektywy!.. ;)) Jednak wcale nie jest mi do śmiechu...Wręcz przeciwnie - taki smutny parteitag, w powietrzu zapach wazeliny i smrodek spoconych ze strachu spędzonych urzędników...W centrum postać Wielkiego Nauczyciela...a może już Ukochanego Przywódcy?.. Jakieś fatum wisi nad tym miastem wyszydzanym od średniowiecza za ciemnotę i poddaństwo wobec rządzących tu plebanów z katedry...Zdrowia, zdrowia wszystkim życzę!
 • zamknięty
  06.11.14, 17:23
  Proszę spojrzeć na nachalne reklamowanie swojej osoby przez większość kandydatów.Każdy obiecuje gruszko na sośnie.Najgorsze skojarzenia mam z Milewskim.To co on obiecuje to już fantastyka.Najbardziej rzeczowy program ma Piotr Zgorzelski.Proszę spokojnie zapoznać się z nim a potem zabierać głos.
 • zamknięty
  Gość: epitafium IP: *.opera-mini.net 06.11.14, 21:28
  koniec wieńczy dzieło

  m.facebook.com/photo.php?fbid=547705448693361&id=100003617311241&set=a.234935559970353.60148.100003617311241&__tn__=E
 • zamknięty
  Gość: xyz IP: *.puckey.org 09.11.14, 13:17
  Z PO startuje ciekawy człowiek. Znany z urządzanie w swojej firmie zebrań pracowników. Te zebrania to przypominały zawsze egzekutywę partyjną. Na jednej z pokazówek przy całej załodze kazał wyjść kilku chłopakom ze sali. Później puścił film z ukrytej kamery jak chłopaki wykonują w godzinach pracy na lewo fuchy. Później kazał z powrotem im wejść. Chłopaków wyrzucono z pracy. Jeden nie wytrzymał takiego ośmieszenia i się powiesił kilka dni później.Zastanówcie się jakich ludzi wybieracie. Żeby było jasne- wywalenie się im należało, ale sposób upodlenia tych ludzi przy wszystkich to dno moralne.
  Zresztą ta firma przegrała już kilka procesów pracowniczych i musiała płacić odszkodowania pracownikom.
 • zamknięty
  Gość: 1 maja IP: *.class96.petrotel.pl 09.11.14, 17:30
  Nawet GW sobie z nich dworuje :)) (całkiem słusznie)

  plock.gazeta.pl/plock/1,35710,16921060,Marsz_POparcia_ku_chwale_wladzy__Urzednicza_lista.html
 • zamknięty
  Gość: oko wyborcy IP: *.204.231.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.11.14, 22:07

  OKO WYBORCY W GMINIE SŁUPNO

  Z ostatnich dni a zapewne nie ostatecznym wyczynem pozyskującym głosy było zorganizowanie "szkolenia wyborczego" w ośrodku rehabilitacyjno wypoczynkowym" w Zaździerzu. O tyle jest to ciekawe że jest to ośrodek przeznaczony dla dzieci niepełnosprawnych. Wiec zapewne grupa ponad 30 tu osób wraz z kandydatką przyglądała się pracy pedagogów i dydaktyków. Zapewne nie budziło by to zaskoczenia gdyby nie fakt terminu organizacji szkolenia z sobotniego wieczoru 11 października godzina ok. 17-tej do niedzielnego południa, przy suto zastawianych stołach, zakrapianych trunkami wskazanymi przy leczeniu "choroby filipińskiej" lub na grypę. Zapewne uczestnicy spotkania- pensjonariusze GOPSu w Słupnie w odpowiedzi na serwowany im alkohol odpowiedzą oddaniem głosu na kandydaturę.
  OKO wyborcy w Gminie Słupno
  Ewidentnie przyglądając się działaniom naszej Kandydatki nie znajduję odpowiedzi na kwietniowy projekt edukacyjny zachwalany i w pełni reklamowany jak zawsze przez naszą Kandydatkę. Miał być projekt nauki hiszpańskiego dla dzieci i nic. Obietnic zawsze jest dużo, realizacja pozostawia dużo do życzenia. Zapewne realizacja obietnic wyborczych będzie dużo łatwiejsza niż realizacja powierzonych zadań których się jest współautorem i pobiera się za nie godziwe wynagrodzenie. Nie wiem jak wy drodzy mieszkańcy ale jaka by ta demokracja nie była to dobrze ze mamy możliwość wypowiedzenia się, obserwacji i dyskusji. Dobrze że mamy obecnie możliwość wyboru zupełnie nowego składu rady gminy. Może czas na wybór zupełnie nowej osoby na fotel wójta, która do tej pory nie była związana w najmniejszym stopniu z dotychczasową elitą rządzącą naszą gminą. Może czas abyśmy dorośleli i jako społeczeństwo co wybory dawali szanse nowym kandydatom. Zapewne lepsze jest wrogiem dobrego a Pani Joannie Augustowskiej już dziękujemy gdyż na horyzoncie wyborczym pojawia się na nasze szczęście nowe osoby które możemy obdarzyć kredytem zaufania. Jednak powinniśmy mieć na uwadze że cykliczne wybory nie powinny być dla nas cyklicznymi wyborami ciągle tych samych osób, lub osób które sprawując niezależne stanowiska kierownicze negatywnie wpisały i wpisują się w życie lokalnej społeczności.

  Ponadto zabawne jest wsparcie i wprost namaszczenie...przez obecnego wojta naszej kandydatki która wcześniej nazywała się ...Jakubowska....
  tu nalezy postawić pytanie...zbieg okoliczności?...rodzina?...bądz coś gorszego?...

  ciekawe jak wypadłaby nasza kandydatka występując samodzielnie... ale bez wsparcia wójta nie umie?

  do tego ciekawym zjawiskiem są wspolne spotkania kandydatów..czyżby to syndrom "włoski" Berluskoniego? BUNGA-BUNGA...kto tu robi bunga bunga? na wprawne oko i światły umysł... bungowani są mieszkańcy gminy...

  oby cała nasza gmina była szczesliwą bunga- bunga rodziną w której homogeniczna struktura wyznacza jedyny słuszy kierunek a pluralizm jest hasłem obcym jak róznorodność...a wykształcenie i doktoraty może dają "światły umysł" ale po ich napisaniu i obronieniu? dorośnięciu do roli życiowej? Droga Kandydatko..."koń całe życie ciąga wóz"....tzn... może być woźnica z namaszczenia"

  W skali Kraju PSL mówi... naiwniacy maja problem na roli.... w gminie slupno... naiwniaków się "bunga-bunga"

  Z wyrazami szacunku....(p.s. zbieżność sytuacji jest przypadkowa, a zdarzenia groteską tak aby w naszej gminie nic się nie zmieniało a rządy trwały po 20 lat)
  Do całej tej ukladanki dołacza się lokalna parafia św Marcina w Słupnie ktoa po dniu 11 listopada słusznie zauważona przez mieszkańców powinna byc parafią pod wezwaniem św Marcina Z. kandydata na wóta.. a lud ciemny łyka wszytko jak młody pelikan...
  powodzenia w wyborach i HEJA BAZYLEJA ;)
 • zamknięty
  Gość: Houston IP: 185.9.127.* 12.11.14, 21:55
  pokazywarka.pl/o20k6z/
 • zamknięty
  Gość: piotrek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.14, 06:12
  jak i ich autor, niejaki Sylwestr F zwany citymenem. Facet, który nie ma zielonego pojęcia o czym mówi, popiera obecnego prezydenta - czy jest to V kolumna w szeregach PiS i samorzadnych?
  Tekst linka
 • zamknięty
  Gość: ale IP: *.opera-mini.net 13.11.14, 15:32
  co ty bredzisz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.