Dodaj do ulubionych

Piloci aresztowani Tadżykistanie...

22.11.11, 17:03
zostali uwolnieni.
Edytor zaawansowany
  • marek_boa 22.11.11, 17:12
    Czyli deportacji Tadżyków nie będzie!
    -Pozdrawiam!
  • o333 22.11.11, 17:16
    marek_boa napisał:

> Czyli deportacji Tadżyków nie będzie!
    > -Pozdrawiam!
    No i będzie komu ochraniać ich granicę oraz poligon do szkolenia snajperów "na żywca"
  • anton_pl 22.11.11, 18:55
    Tadżyk jak dobrze po ryju nie dostanie to sie porządku nie nauczy...

--
    blogcenzurowany.blogspot.com/
  • browiec1 22.11.11, 18:57
    A skad taka teza?
  • anton_pl 22.11.11, 19:51
    Browiec z Tadżykami nie wiąże nas braterstwo krwi a z Rosyjskimi Słowianami TAK, jaki my mamy interes żeby tam Tadżyk se ryb nałowił, abo ropom pochndlował?, żaden, a bracia Słowianie to już co innego...) Musisz drogi Browcu poczytać trochę literatury panslawistycznej.)

--
    blogcenzurowany.blogspot.com/
  • buona_parte 22.11.11, 20:01
    anton_pl napisał:
    > Browiec z Tadżykami nie wiąże nas braterstwo krwi a z Rosyjskimi Słowianami
    > TAK
    , jaki my mamy interes żeby tam Tadżyk se ryb nałowił, abo ropom pochndl
    > ował?, żaden, a bracia Słowianie to już co innego...) Musisz drogi Browcu poczy
    > tać trochę literatury panslawistycznej.)

Anton - zmień dilera albo bierz połowę :))))

To "coś" wyraźnie Ci nie służy...

--
    Tako rzecze Cysorz!

-------------------
    "Niech pan nie zapomina, że Polska musi żyć w sąsiedztwie Niemiec i Rosji po wszystkie czasy. Czy pan docenia pełny sens tego zwrotu: po wszystkie czasy?"
  • wiarusik 22.11.11, 20:10
    no ja do "braci słowian" też nic nie mam. tylko niech dają surowce po białoruskiej cenie i nie celują do nas z iskanderów.
    --
    [img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/23/1._Pu%C5%82k_Artylerii_Motorowej_%281st_Motorized_Artillery_Regiment%29.jpg[/img]
  • o333 22.11.11, 21:24
    wiarusik napisała:

> no ja do "braci słowian" też nic nie mam. tylko niech dają surowce po białorusk
    > iej cenie i nie celują do nas z iskanderów.
    By coś mieć, trzeba coś dać . Jeleniu
  • wiarusik 23.11.11, 16:58
    to weź,spróbuj;)

--
    [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/sc/sf/9seg/Z6EqR3qwYC4b9PiedA.jpg[/img]
  • browiec1 22.11.11, 20:11
    A jakie to braterstwo krwi nas laczy,ze sobie wzajemnie ja toczylismy?
    A interesy gspodarcze Polski sa jasne-jak najwiece mozliwych zrodel dostaw surowcow energetycznych. Wystarczy ze juz za gaz bulimny najwecej,jakos z milosci Rosjanie nam go tanio nie sprzedaja,bo i powodu nie maja,my tez.
  • browiec1 22.11.11, 18:57
    Co to za poligon?
  • o333 22.11.11, 19:34
    browiec1 napisał:

> Co to za poligon?
    Tam się wysyła/wysyłało (nie wiem jak teraz) na szkolenie . Typu do ochrony pogranicza gdzie można sobie postrzelać do przemytników.
  • browiec1 22.11.11, 20:09
    A ok,bo zrozumialem ze Rosjanie jakis poligon chronia:)
  • o333 22.11.11, 20:14
    browiec1 napisał:

> A ok,bo zrozumialem ze Rosjanie jakis poligon chronia:)
    Prawda jest taka że Tadżycka granica jest tak szczelna na ile sobie Rosja może pozwolić. Co lepsze , wszyscy wojskowi obecnie w Tadżykistanie są ultra pro-rosyjscy.
  • wiarusik 22.11.11, 20:23
    wszyscy są pro-rosyjscy, więc o co chodzi?
    no to tyle sowieckiej propagandówki na dziś. dobranoc, zapraszamy ponownie jutro.
    --
    [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/sc/sf/9seg/Z6EqR3qwYC4b9PiedA.jpg[/img]
  • o333 22.11.11, 21:26
    wiarusik napisała:

> wszyscy są pro-rosyjscy, więc o co chodzi?
    > no to tyle sowieckiej propagandówki na dziś. dobranoc, zapraszamy ponownie jutr
    > o.
    I ja i ty wiemy że ty nic na ten temat nie wiesz. Zamknij paszczę więc .
  • wiarusik 23.11.11, 17:00
    i ja i ty wiemy, że ty ani takiej wiedzy nie posiadasz;)
    łubianka nie ma z ciebie pożytku. te kopiejki co dostajesz to jak krew w piach, a mateczka rosja mogłaby wydać je na nowe onuce dla mołojców;)
    --
    [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/sc/sf/9seg/ZtlLsVtfaPYyDBLHAA.jpg[/img]
  • o333 23.11.11, 17:23
    wiarusik napisała:

> i ja i ty wiemy, że ty ani takiej wiedzy nie posiadasz;)
    > łubianka nie ma z ciebie pożytku. te kopiejki co dostajesz to jak krew w piach,
    > a mateczka rosja mogłaby wydać je na nowe onuce dla mołojców;)
    Ile razy byłeś w Tadżykistanie jeleniu?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.