Dodaj do ulubionych

Komentarz polityczny z militarnym wątkiem w tle

03.12.15, 06:02
Intryguje mnie następująca kwestia. Kto okaże się cwaniakiem i skonsumuje efekty kryzysu parlamentarnego i politycznego riffu w naszym kraju???
Nie wolno nam zapominać, że w poprzednim rozdaniu, kiedy Donald pospołu z Jareckim, z lubością i niemałą wprawą zabawiali się w politycznego salonowca. Nasz przeuroczy sąsiad ... FR, dokonała nader istotnej rewizji priorytetów w polityce militarnej i zagranicznej. Następnie wdrożyła sukcesywnie intensywny program odbudowy potencjału i modernizacji armii. W tym, co istotne, sposobu dowodzenia siłami zbrojnymi.
Tak więc, kiedy doszło do konfrontacji militarnej pomiędzy FR a Gruzją o Osetię. Nasi dzielni 'chłoptasie' byli w stanie jedynie zrobić bardzo duże oczęta. Stąd też, zastanawiam się, co nam obecnie FR za numer wykręci. Skoro chłopaki z Wiejskiej niesamowitym zapałem zaczynają się naparzać w politycznym kisielu. Z równą wprawą pochłaniając parlamentarne apanaże ... na koszt podatnika.

Edytor zaawansowany
  • a12a2a 03.12.15, 08:12
    Nie panikuj. Nikt z nikim się nie naparza. Ot, orbanizacja Polski.
  • sjs2011 03.12.15, 08:19
    Demontaż wymiaru sprawiedliwości trwa od dobrych co najmniej 4-5 lat. Bez całkowitego przetasowania środowiska prawników nic mądrego sie nie da zrobić. procesy trwają po 8-10 lat a brałem udział w jednym po 17 latach!
    Kolejny krok to Polcja i Wojsko - do całkowitej wymiany góry lub zmiany ich podejścia do życia.
    Zacznijmy od wojska - wrzuć hasło > 08390 SIWZ > i zobacz jakie infomacje ma za darmo w internecie każdy szpieg na temat gdzie co ważnego i czym jest chronione w jednostkach wojskowy za pomocą wymagań z ... 1993 roku.
    Policja - 100 tys ludzi a przed wojną przy tej samej liczbie ludności było 30 tys policjantów i nie mieli oni komputerów, telefonów, samochodów, laboratoriów,,,
    poziom wyszkolenia oceniam jako najniższy w Europie

--
    Maroku gdzie jest 40% analfabetów długość życia mężczyzn w miastach jest o 26 lat dłuższa niż w Rosji gdzie 57% ludzi ma wyższe wykształcenie - czy ktoś może to sensownie wyjaśnić?
  • ignorant11 03.12.15, 10:05
    Mnie szokuje inna kwestia:

Ze Trybunał orzeka we włąsnych sprawach.

Tu powinien byc wyłaczony i wszelkie kwestie dotyczace TK powinny byc rozpatrywane przez inny sąd, moze najwyższy?

Jest tu tez pewna sprzeczność, bo gdyby SEjm zadecydował o zmianie konstytucji, to co moze zrobic TK.., czyzby orzec niezgodność starej K z nowa???
    :)))

W ogóle nasz ustrój jest idiotyczny bo jest... monarchistyczny, jestem zwolennikiem zmiany na usański gdzie prezydent jest premierem.

A Sad najwyższy orzeka we wszystkich sprawach.

Czy USA maja TK?

A polityka wojskowa jest bardzo wazna wrecz podstawowa powinnościa państwa a nie zakłądanie złobków
    --
    Sława!
    Forum Słowiańskie
    gg 1728585

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.