Dodaj do ulubionych

Rodzynek w rodzinie ... narodów.

17.03.16, 08:06
@rzepa.pl:
Cezary Tomczyk z PO w czasie posiedzenia sejmowej komisji obrony zarzucał Antoniemu Macierewiczowi, że ten przedstawił już 18 różnych tez o katastrofie, łącznie z tym, że mordowano osoby, które przeżyły katastrofę, a obecnie dokłada kolejną - o wadzie silnika.

say69mat:
Zadałem sobie następujące pytanie, dlaczego tego typu tragedia, jaka miała miejsce w Smoleńsku. Żadną miarą nie przytrafiła się np. obywatelom Burkina Faso, Islandii, Mali, Mauretanii, Sri Lanki, Ghany, Nowej Zelandii, Japonii, Wietnamu, Dżibuti, Omanu, Kataru, Amerykanom, Libijczykom, Belgom, Libańczykom, Niemcom, Brytyjczykom, Izraelitom, Francuzom, Czechom, Holendrom, Szwedom, Finom, Irlandczykom, Włochom, Norwegom, Serbom, Bułgarom, Rumunom, Egipcjanom, Irańczykom, Szwajcarom, Holendrom, Duńczykom, Białorusinom, Ukraińcom, Łotyszom, Słowakom, Chilijczykom, Koreańczykom, Litwinom, Estończykom, Brazylijczykom, Portugalczykom, Kanadyjczykom, Meksykanom, Algierczykom, Madagaskarczykom, Hindusom, Argentyńczykom, Australijczykom, Nowozelandczykom, ... itp, itd, etc. Dlaczego .... znów jesteśmy 'rodzynkiem' w rodzinie narodów???

więcej:www.rp.pl/Katastrofa-smolenska/160319490-Cezary-Tomczyk-Antoni-Macierewicz-przedstawil-18-roznych-tez-o-katastrofie-smolenskiej.html
Edytor zaawansowany
  • 17.03.16, 09:01
    Odpowiadając na Twoje pytanie i posiłkując się Wiki: od lat 30-tych XX wieku, kiedy to trochę powszechniej zaczęto latać, doszło w sumie do 18 katastrof lotniczych z udziałem głów państw lub szefów rządów. Oczywiście kilka z nich odpadnie z tej listy - głównie afrykańskich gdzie do katastrof przyczyniało się ostrzelanie samolotu z ziemi lub powietrza) ale w 2004 r. lądując w trudnych warunkach atmosferycznych zginął prezydent Macedonii - nota bene w identycznych prawie okolicznościach tj. podczas podchodzenia do lądowania w warunkach ograniczonej widoczności.

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • 17.03.16, 09:38
    @profes79 napisał:

> Odpowiadając na Twoje pytanie i posiłkując się Wiki: od lat 30-tych XX wieku, k
    > iedy to trochę powszechniej zaczęto latać, doszło w sumie do 18 katastrof lotni
    > czych z udziałem głów państw lub szefów rządów. Oczywiście kilka z nich odpadni
    > e z tej listy - głównie afrykańskich gdzie do katastrof przyczyniało się ostrze
    > lanie samolotu z ziemi lub powietrza) ale w 2004 r. lądując w trudnych warunkac
    > h atmosferycznych zginął prezydent Macedonii - nota bene w identycznych prawie
    > okolicznościach tj. podczas podchodzenia do lądowania w warunkach ograniczonej
    > widoczności.

say69mat:
    Przepraszam bardzo, ale czy Prezydent Macedonii, w trakcie tragicznego lotu, miał lądować prezydenckim samolotem na terytorium niezbyt przyjaznego państwa??? Mając na pokładzie przedstawicieli politycznego establishmentu oraz dowódców rodzajów wojsk???
    Stąd może się niezbyt precyzyjnie wyraziłem, biorąc pod uwagę wszelkie uwarunkowania, znane i racjonalne z naszego - ludzkiego - punktu widzenia. Czy ten lot do Smoleńska miał jakiekolwiek prawo się odbyć??? Biorąc pod uwagę staranność, z jaką przygotowuje się tego typu wizyty w państwach Izrael, Niemcy czy też USA??? Gdzie jak wiadomo aksjomat bezpieczeństwa jest bezwzględnym kryterium decydującym o realizacji przelotu.
  • 17.03.16, 13:06
    Idzie Wielkanoc więc proponuję Ci skupić się nad problemem rodzynek jako dodatku do świątecznych wypieków.
  • 17.03.16, 18:06
    państwa polskiego i zwyczajną głupotę jego przywódców. Prezydent zabiera na patriotyczną wycieczkę w okresie wyborczym ważne osobistości państwa, piloci nie są przygotowani do tego lotu w dodatku osobistości oczekują wylądowania samolotu w fatalnych warunkach atmosferycznych i to na lotnisku zupełnie nie przygotowanym do lądowania w tak trudnych warunkach, żeby nie spóznić się na patriotyczne uroczystości. A wszystko dzieje się w kraju wyjątkowo nieprzyjaznym Polsce. Ignorancja pomieszana z niekompetencją i zwyczajną głupotą.

I mam wrażenie, że właściwe wnioski nie zostały dotychczas wyciągnięte a to nie wróży dobrze państwu polskiemu.
  • 17.03.16, 18:26
    Spokojnie , Antek jeszcze nie skończył, bedzie drugie 18.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.